dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

459 000 zł59 m² 7 779,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedaży dwupokojowe, przestronne mieszkanie na 1/5 p., znajdujące się w nowym budynku na osiedlu zamkniętym z ochroną. Widok z okien na otwartą i zieloną przestrzeń. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołowa

Targówek,Warszawa

423 000 zł70 m² 6 042,86 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

4-pokojowe mieszkanie na Targówku w zielonej, cichej i schludnej okolicy, w pobliżu park, woda oligoceńska, klub sportowy, teatr, żłobek, przedszkole, szkoły. Bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

287 000 zł38 m² 7 552,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealna lokalizacja! Ciche, zielone osiedle, wokół mnóstwo zieleni: park Kotańskiego, park Szczęśliwicki, ogrody działkowe, a zarazem idealne połączenie komunikacyjne z całą Warszawą, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Chomiczówka,Warszawa

460 000 zł70 m² 6 543,39 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż, w bardzo dobrej cenie, wykończone w standardzie premium, mieszkanie 70,3 m2 na Warszawskiej Chomiczówce. Lokal znajduje się na 6 piętrze, składa się z 3 pokoi w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piaseczyńska

Mokotów,Warszawa

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z kuchnią i łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

498 000 zł74 m² 6 729,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Dwustronne 4-pokojowe, mieszkanie na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku położonym na cichym, zielonym osiedlu na Ursynowie. Mieszkanie składa się z salonu, otwartej widnej kuchni, 3 mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu kawalerka 30 m.kw,Stary Mokotów, ul:Puławska,cena1500,-zł Rejon Morskie Oko. Okres wynajmu 12 miesięcy Mieszkanie do wynajęcia: pokój z kuchnią 30m2. Mieszkanie w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

520 000 zł74 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie na warszawskich Bielanach przy metrze Wawrzyszew. Na powierzchni 73,6 m2 trzy pokoje 26, 11,10 m2, kuchnia 7m2, łazienka oddzielnie z wc. Do mieszkania należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanistów

Ochota,Warszawa

269 000 zł37 m² 7 367,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Niedrogie W świetnej lokalizacji, idealne jako inwestycja! Wymarzona lokalizacja, na skraju Parku Szczęśliwickiego. Mnóstwo zieleni, jezioro, całoroczny stok narciarski, baseny, kort tenisowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiślicka

Rakowiec,Warszawa

268 000 zł46 m² 5 826,09 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Idealna lokalizacja! Ciche, zielone osiedle Rakowiec, wokół mnóstwo zieleni: park Malickiego z pięknym stawem, park Szczęśliwicki, pola Mokotowskie, a zarazem idealne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trojdena

Rakowiec,Warszawa

360 700 zł56 m² 6 499,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Okazja, mieszkanie do remontu W swietnej lokalizacji! Ciche, zielone osiedle Rakowiec, wokół mnóstwo zieleni: park Malickiego z pięknym stawem, park Szczęśliwicki, pola Mokotowskie. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

570 000 zł85 m² 6 668,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Atrakcyjne mieszkanie i atrakcyjna cena, jeszcze do negocjacji! Dwupoziomowe, funkcjonalne mieszkanie, świetnie zlokalizowane na Dolnym Mokotowie, dostępne od zaraz. Na pierwszym poziomie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

411 000 zł63 m² 6 523,81 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie (63m2). Otwarta, widna, zabudowana kuchnia z jadalnią. Mieszkanie przebudowane, obecny pokój dziecięcy (pow. 7,8m2) to niegdyś kuchnia. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

1 800 zł64 m² 28,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od już mieszkanie 3 pokojowe 64m2 Ursynów Imielin - po remoncie; - świetna lokalizacja, blisko metra Stokłosy ( 5 minut piechotą )- blisko sklepy, banki, restauracje, centrum sportu, basen,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

440 000 zł72 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Atrakcyjne, funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie w niskiej cenie w doskonałej lokalizacji w zielonej części Ochoty. Na 72m znajdują się 4 niezależne pokoje (22,15,12,8) oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

590 000 zł86 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Z duszą I potencjałem! Mieszkanie z 40 metrowym tarasem i ogrodem zimowym. Lokalizacja sama się reklamuje /okolica Ronda Waszyngtona / .Budynek po wymianie pionów wodno-kanalizacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotopolska

Targówek,Warszawa

340 000 zł55 m² 6 181,82 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Powiększony otwór drzwiowy do salonu (1,4m szer.+drzwi składane). Powiększone wejście do kuchni. Na podłogach parkiet jesionowy i terakota. Terakota również na balkonie. W tym roku będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

368 000 zł40 m² 9 086,42 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Atrakcyjne mieszkanie 40,50 m2, 2-pokojowe zlokalizowane na 6. piętrze w budynku 9-piętrowym z windą wybudowanej w 1965 r. Mieszkanie składa się z dużego pokoju 18 m2; mniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

250 000 zł28 m² 8 868,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka świetnie zlokalizowana u zbiegu ulicy Saskiej i Al. Stanów Zjednoczonych; druga linia zabudowy, a więc budynek osłonięty od bezpośredniego hałasu z zewnątrz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament przy ulicy Arkadowej. Wysoki standard. Przyjazna okolica. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Dobrze rozwinięta infrastruktura. Biuro Home Estate:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2 pokojowe 48 m2 Słodowiec / Bielany Cena: 395 000 zł Atrakcyjne, przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 48 m2 w bliskim sąsiedztwie metra. opis mieszkania:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

539 406 zł71 m² 7 614,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie sprzedawane w systemie bez prowizyjnym, tzn. wynagrodzenie pośrednika płaci właściciel nieruchomości. Oferujemy 28 mieszkań, na różnych piętrach budynków, z garażami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

880 000 zł120 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 5 pokojowe 120 m2, imielin / Ursynów, cena: 880 000 zł Opis mieszkania: zapraszam do oglądania przestronnego (120 m2) mieszkania. Idealne tak samo do celów mieszkalnych jak i biurowych. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batumi

Stegny,Warszawa

279 000 zł43 m² 6 488,37 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Bardzo dobra lokalizacja, dużo zieleni, cisza, bardzo dobrze skomunikowane z reszta Warszwy. W najbliższej okolicy sklepy, szkoły, przedszkole, przychodnie, bazarek. Piękny widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterewicza

Gocław,Warszawa

449 000 zł71 m² 6 323,94 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Oferujemy Państwu wygodne i przestronne mieszkanie o powierzchni 70.60 m2, doskonale dla 4 osobowej rodziny lub jako inwestycja w charakterze wynajmu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

445 000 zł66 m² 6 793,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Pięknie wykończone mieszkanie na zielonej Białołęce. dookoła zabudowa jednorodzinna i lasy.Wykończone najwyższej jakości materiałami , bardzo funkcjonalne. Doskonale doświetlone. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

377 000 zł50 m² 7 540 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

3-pok po generalnym remoncie.MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE nowe okna - nowe grzejniki - nowe drzwi wewnętrzne i zewnętrzne - gładzie gipsowe w pokojach, przedpokoju, kuchni, łazience -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

1 750 zł38 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37m/2, wyposażone w sprzęt agd, rtv, umeblowane, mieszkanko jest czyste, ciche i przytulne. W cenie wynajmu czynsz oraz opłaty za wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

280 000 zł39 m² 7 223,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie jednopokojowe, które można przerobić na dwa pokoje, położone w bloku z 2003 roku na warszawskim Bemowie, przy ul. Obrońców Tobruku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko klienci gotówkowi - budynek nie ma uregulowanego gruntu Mieszkanie jest po remoncie, zadbane, gotowe do wprowadzenia się.Do lokalu przynależy piwnica. W pobliżu są szkoły, przedszkole, place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biskupia

Praga-Południe,Warszawa

460 000 zł68 m² 6 809,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Dostępne od zaraz, ładne, funkcjonalne mieszkanie 67,5 m, składające się z: 1) salonu, z dużym oknem, wychodzącym na południowy wschód; z salonu wychodzi się na taras, chroniony zwijaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 750 zł63 m² 43,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek z ochroną i całodobową recepcją. Mieszkanie na wysokim parterze z dwoma dużymi tarasami (26m i 32m). Widna kuchnia otwarta na salon, sypialnia, hol wejściowy, łazienka. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

433 055 zł53 m² 8 186,29 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiślicka

Rakowiec,Warszawa

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

347 000 zł50 m² 6 906,85 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie (16,00 m 2 ; 10,20 m 2 ; 9,20 m 2 ) na Bielanach. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym budynku, jest dwustronne (wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, urządzone, czyste, 2 -pokojowe mieszkanie na ogrodzonym osiedlu. Kuchnia w aneksie, w pełni urządzona. W sypialni szafa wnękowa. W łazience duża wanna, umywalka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krajewskiego

Żoliborz,Warszawa

49 m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2 pokoje z widną dużą kuchnią. w łazience okno. bez balkonu. do linii metra 110m. duża piwnica z oknem. wys. mieszkania-280cm,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Wilanowska

Śródmieście,Warszawa

320 000 zł28 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie, jednopokojowe, z balkonem,z którego rozciąga się wspaniały widok na drugi brzeg Wisły. Mieszkanie rozkładowe, z przedpokoju wejście do pokoju i łazienki. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Targówek Mieszkaniowy

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe; oddzielna widna kuchnia; 52m2 bliski Targówek - osiedle Samarytanka - zamknięte, strzeżone; wolne od maja/czerwca autem 15-20 min od centrum (autobusem 25-30); 5-10 min do metra dw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Żoliborz,Warszawa

328 000 zł40 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe, 40m2, położone w cichym i zielonym zakątku Żoliborza na Sadach Żoliborskich. Mieszkanie bardzo ładne, słoneczne, zadbane i czyste. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, oferuję Państwu luksusowe i kompletnie wyposażone mieszkanie w samym sercu Warszawy, przy deptaku na Chmielnej, tuż za budynkiem dt Centrum. Okna mieszkania od strony pkin.