dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

310 000 zł28 m² 11 071,40 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopokojowe słoneczne, po wymianie całej instalacji znajdujące się na 6/17 p. ,zlokalizowane na tyłach Nowego Światu, w pobliżu ośrodków kultury, muzeów, uczelni. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

430 000 zł61 m² 7 049,18 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie w którym czuje się aurę minionych lat. Trzypokojowe, funkcjonalne z oddzielną widną kuchnią i długim przedpokojem. Łazienka oddzielnie z wc. Na podłodze stara klepka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Żoliborz,Warszawa

390 000 zł55 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania bezpośrednio bardzo ładne mieszkanie. Powierzchnia: 54,63 m2 składające się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, wc. Piętro: 5/12 Budynek: blok Pokoje: liczba pokoi 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

1 950 zł65 m² 30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

E-mail Wynajmę mieszkanie na Tarchominie ul. Ceramiczna Stan lokalu: ciche, wolne od zaraz, ochrona: osiedle zamknięte i strzeżone, miejsce garażowe, domofon, winda, tv kablowa, balkon 3 m2, komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Mokotów

Mokotów,Warszawa

239 000 zł27 m² 8 851,85 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna i cicha kawalerka na Służewcu w pobliżu Galerii Mokotów. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym, przedpokój, łazienka, balkon. Mieszkanko urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

489 000 zł67 m² 7 298,51 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe 67m2, pokoje rozkładowe, kuchnia widna, łazienka i wc osobno, duży balkon od strony południowej ok.8M2. Pokoje o metrażach 23, 13 i 12 m2, samodzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

252 000 zł36 m² 6 980,61 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowa okazja! Dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Tarchominie w super cenie.Mieszkanie na 5 piętrze w budynku 6 piętrowym z pięknym widokiem na pobliski lasek.Duża ustawna loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie do remontu przy stacji metra Wilanowska. Znakomita lokalizacja, łatwość szybkiego dotarcia. Wygodne, z dużym potencjałem aranżacyjnym. Wymaga remontu. Stare okna, drzwi, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

499 000 zł73 m² 6 835,62 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Komfortowe,wygodne i bardzo przestronne trzy pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w bloku z 1997 na warszawskiej Woli.Do lokalu przynależy piwnica i miejsce postojowe przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w centrum Warszawy. Doskonała lokalizacja. Pięknie wykończone w wysokiej jakości materiałach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

525 000 zł65 m² 8 033,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Bardzo ładne, rozkładowe, ciche mieszkanie na Starym Żoliborzu - ul. Zajączka. Doskonała lokalizacja. (10-15 min. do Centrum). Bardzo dogodna komunikacja, dużo autobusów i tramwajów, metro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kmicica

Mokotów,Warszawa

445 000 zł58 m² 7 672,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne, zadbane mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym na Służewcu nad Dolinką, trzy pokoje z oknami półn i połdn. powierzchni 58 m 2.z balkonem. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

450 000 zł57 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w nowym budynku z recepcją, na parterze do którego przylega 25 metrowy ogród. Mieszkanie z dobrym rozkładem wnętrz, przestronne i ciche, bardzo dobrze doświetlone (wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

336 600 zł57 m² 5 918,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Niewielkie, 3-pokojowe mieszkanie, łazienka i wc.Lokal jasny,cichy do drobnego odświeżenia oraz ciekawej aranżacji. Szybki dojazd do centrum , dobry punkt handlowy. Nasza firma pomaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Białołęka,Warszawa

465 000 zł93 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Witam Państwa, chciałbym zaproponować wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na Tarchominie przy ulicy Aleksandra Kamińskiego. Metraż nieruchomości to aż 93m! 5000 zł za m2! Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

385 000 zł60 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Arbuzowa. Kameralne trzykondygnacyjne budynki, dużo zieleni i cisza. Dobra komunikacja. Niedaleko metro Wilanowska. Samo mieszkanie do remontu, aczkolwiek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

1 799 zł36 m² 50,53 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 35,60 m2 duży pokój z kuchnią i łazienką. Blok 10-piętrowy znajduje się zaraz przy stacji metra Służew, wyremontowany, nowe windy. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ciasna

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł33 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Studio - 33 m2 (nowe Miasto) Kawalerka po remoncie, w pełni umeblowana. Aneks kuchenny wyposażony w meble, płytę elektryczną. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

360 000 zł62 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Okazyjna cena. Świetny punkt komunikacyjny. Pełna infrastruktura - sklepy,szkoły, tesco, centrum handlowe Promenada. :dodatkowe informacje Rodzaj budynku: blok Głośność: umiarkownie głośne Widok:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

2 sypialnie, salon, oddzielna kuchnia, łazienka ___________________________________________________________________________
_________________________ 2 bedrooms, living room, separate kitchen, bathroom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł128 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Komfortowy czteropokojowy apartament w znakomitym miejscu w samym centrum, na Powiślu.Budynek ogrodzony, chroniony z recepcją.Klatka schodowa przyjemna, dwie windy.Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

286 000 zł38 m² 7 526,32 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie dwupokojowe (38m 2 ) przy parku Sady Żoliborskie 8 piętro. Pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z prysznicem oraz przedpokój. W mieszkaniu wymieniono okna na pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

572 000 zł66 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Gotowe do wprowadzenia, rozkładowe, funkcjonalne. Mieszkanie podzielono klasycznie na część dzienną i sypialnianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zegadłowicza

Wola,Warszawa

385 000 zł57 m² 6 754,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Okazja Dwupokojowe mieszkanie rozkładowe, słoneczne i ciepłe z balkonem w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Odrębna własność z założoną księgą wieczystą. Dwa przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, al. Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

229 000 zł27 m² 8 481,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka na ul. Prymasa tysiąclecia za 229 000 zł. Ładne, fukcjonalnie urządzone 27 M2, mieszkanie jasne I słoneczne. Super skomunikowane. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

395 000 zł62 m² 6 422,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

! polecam! Bardzo ładne mieszkanie w bloku. Ładnie wykończone do zamieszkania. Wszystkie media, internet, kablówka w komplecie. Gaz, ogrzewanie, woda ciepła i zimna w czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janusza

Wola,Warszawa

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Komfortowe,wygodne i bardzo przestronne trzy pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli.Lokal po remoncie,gotowy do wprowadzenia.Budynek odnowiony i ocieplony. Wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

245 000 zł39 m² 6 317,69 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Ciche 2 pokojowe, na parterze, do remontu (dostępne od zaraz), w doskonałej lokalizacji na Bielanach. W sąsiedztwie Lasku Bielańskiego i Parku Młociny, pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

480 000 zł64 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Capri

Mokotów,Warszawa

389 000 zł54 m² 7 203,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne mieszkanie trzypokojowe na warszawskim Mokotowie w pobliżu metra Wilanowska. Czyste aczkolwiek wymagające remontu z dużym potencjałem aranżacyjnym. Od lat nie był tu przeprowadzany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie przy ulicy Grzybowskiej w Śródmieściu. W pełni umeblowane i wyposażone. Nowocześnie urządzone. Świetna lokalizacja - w pobliżu stacja metra, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

379 000 zł40 m² 9 475 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mokotów! stegny nowe budownictwo 2009 r. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Wysoki standard. Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 23 m 2. Kuchnia robiona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bazyliańska

Targówek,Warszawa

304 000 zł47 m² 6 427,06 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie hipoteczne własnościowe z kw. 3 - pokojowe (17m2/6m2/8m2) mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią przy ul. Bazyliańskiej z portiernią oraz dodatkowym domofonem na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

407 000 zł57 m² 7 090,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Lex nieruchomości~~polecam! Mieszkanie do sprzedaży - stan developerski! ~~wielofunkcyjny budynek położony w centrum osiedla Niedźwiadek w Warszawie Ursus. Część mieszkalna i część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Ochota,Warszawa

309 000 zł37 m² 8 351,35 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Świetna lokalizacja w Centrum. Mieszkanie o ciekawym układzie pomieszczeń - składa się z pokoju dziennego 16m 2 z wyjściem na balkon ok. 5,5m 2 , kuchni 3,5 m 2 , pokoju 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

555 000 zł72 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2 usytuowane na 2 piętrze w 10-cio piętrowym bloku na Kabatach. Mieszkanie bardzo ustawne, wygodnie rozplanowane. Składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sadybie/dolny Mokotów z dwoma oddzielnymi pokojami i oddzielną widną kuchnia. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku z roku 1970. Dogodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

1 650 zł29 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Super Lokalizacja Mokotów.Piękna kawalerka z balkonem i osobną kuchnią.Bardzo ładnie umeblowana. Dla pary.POLECAMY kontaktlicencja 2969 Kaucja: 1 650,00 zł Oferta wysłana z programu IMO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

459 000 zł75 m² 6 121,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Duże, 4- pokojowe rozkładowe mieszkanie, jasne i ciepłe. Pokoje częściowo umeblowane.Kuchnia wyposażona w meble i sprzęt agd. W łazience wanna z hydromasażem i pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starej Baśni

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł46 m² 6 980,31 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie dwupokojowe widne ,ciche po remoncie. Pokoje o pow. 18m2 i 13m2 na podłodze parkiet dębowy. Kuchnia zabudowana, widna, osobna, na podłodze terakota , w korytarzu szafy wnękowe,.