dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 150 zł40 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, jasne mieszkanie dla 2-3 osób, zlokalizowane na Starym Mieście, w okolicy stacji Metra Dworzec Gdański. Niedawno odnawiane. Mieszkanie składa się z podwójnej sypialni, salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

1 950 zł46 m² 42,28 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe 46m2 (pokoje samodzielne, oddzielna kuchnia, łazienka z wc) na Ochocie (róg Grójeckiej i Bitwy Warszawskiej, 5 piętro, winda) w układzie: pokój 17,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Brechta

Nowa Praga,Warszawa

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka, ładna cicha i przytulna. W pełni wyposażona i umeblowana. Doskonała lokalizacja i bardzo dobre połączenia komunikacyjne. W pobliżu szkoły, przedszkola i centra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myszkowska

Targówek,Warszawa

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

mieszkanie Spółdzielczo -własnościowe z uregulowanym gruntem ( można wydzielić własność ) Do Sprzedania mieszkanie na Targówku 3pok.60m2.do remontu na podłogach parkiet , okna stare drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

350 000 zł45 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Niewielkie, ale bardzo rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie do ciekawej aranżacji. Idealne dla 3 osobowej rodziny. Czysta klatka schodowa. Przed blokiem mały zielony skwerek z placem zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

259 000 zł49 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Rozkładowe mieszkanie Bielany, 49m2, 2pok., piętro 4/4, KW, możliwość aranżacji wg. własnych potrzeb, istnieje możliwość wydzielenia trzeciego pokoju. Do każdego pomieszczenia wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wołomińska

Praga-Północ,Warszawa

179 000 zł31 m² 5 774,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Doskonałe dla pary bądź singla. Nieruchomość składa się z przestronnego pokoju (18,5 m2)z niewielkim aneksem sypialnym (z oknem), dzięki czemu mieszkanie sprawia wrażenie dwupokojowego , kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielany

Bielany,Warszawa

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

485 000 zł68 m² 7 174,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne mieszkanie 3 pokoje w doskonałym puncie komunikacyjnym.W okolicy pełna infrastruktura Mieszkanie z dużym potencjałem i możliwością ciekawej adaptacji , którą możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

430 000 zł83 m² 5 180,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Witam Serdecznie! Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo ładne nowoczesne mieszkanie o powierzchni 83m kw. zlokalizowanie na Bemowie przy ulicy Lazurowej. Znajduje się ono na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

585 000 zł60 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 na Ursynowie. Usytuowane na 1 piętrze w 6 piętrowym bloku na Kabatach. Mieszkanie składa się z salonu 25 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 150 zł47 m² 45,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe, 47 m2, ul. Woronicza / Mokotów Cena: 2150 zł Strona południowo - zachodnia 47m2, opis: mieszkanie do wynajęcia w znakomitym miejscu komunikacyjnym. Całe mieszkanie jest w pełni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe, funkcjonalne, ustawne mieszkanie. Duży pokój ok.18 m2 spełnia funkcję salonu i pokoju jadalnego. Nowoczesna aranżacja wnętrza i oświetlenie czynią przyjemny relaksowy nastrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

320 000 zł39 m² 8 205,13 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe 39 metrowe mieszkanie na osiedlu za Żelazną Bramą. Atutem mieszkania jest jego lokalizacja w centrum miasta. Wygodne dla tych którzy chcą mieszkać w samym sercu miasta, chcą mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mlądzka

Praga-Południe,Warszawa

392 000 zł57 m² 6 877,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bardzo ładne mieszkanie. Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń - składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym 37m 2 z wyjściem na loggię ok. 5,5m 2 , sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie przy ulicy Balladyny na Starym Mokotowie. Zlokalizowane w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Home Estate: ___________________________________________________________________________

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smoluchowskiego

Mokotów,Warszawa

337 000 zł31 m² 10 871 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Typowa pokój z kuchnią w budynkach z końca lat siedemdziesiątych. Atutem mieszkania jest znakomita lokalizacja, z jednej strony metro Wilanowska, z drugiej galeria Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

378 500 zł50 m² 7 585,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe Mieszkanie na sprzedaż - osiedle strzeżone przez ochroniarzy oraz monitoring. Wysoki standard wykończenia nieruchomości (49,9 mkw), rozstawne, ciche oraz słoneczne. Do Mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł50 m² 8 141,38 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Bezpośrednio sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,36 m2 , położone na II piętrze 7-piętrowego bloku zlokalizowanego przy skrzyżowaniu Nowolipek z Jana Pawła II (na styku dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

3 400 zł84 m² 40,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie posiada całkowicie umeblowaną kuchnię/jadalnię o pow. 13,3 m2 z oknem wychodzącym na sąsiedni ogród oraz wyposażoną łazienkę (wanna z kabiną prysznicową, umywalka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

280 000 zł42 m² 6 721,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na Białołęce Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Lokalu: powierzchnia mieszkania: 41,91 mkw. Czynsz w wysokości 380 zł z garażem Piętro: wysoki parter Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł106 m² 7 099,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament 4 pokojowy 105,5 m na II piętrze w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Nowoursynowskiej , na skarpie wiślanej w budynku oddanym do użytku w 2008r. Mieszkanie zrealizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sulejkowska

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł62 m² 29,03 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu, z piękną panoramą Warszawy, w doskonałym punkcie lokalizacyjnym. Sypialnia, pokój dzienny/salon połączony z częściowo otwartą kuchnią wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

mieszkanie typu studio z oddzielną kuchnią, łazienka Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo mieszkanie typu studio z oddzielną kuchnią, łazienka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętochowskiego

Bemowo,Warszawa

270 000 zł46 m² 5 869,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przedmiotem sprzedaży jest dwustronne (pn, pd ) 46m mieszkanie na warszawskim Bemowie. Lokal składa się z niezależnych dwóch pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Ochota,Warszawa

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne, widne 49m mieszkanie na zielonej Ochocie tuż przy ogródkach działkowych. Trzy rozkładowe pokoje, oddzielna widna kuchnia, hol i łazienka. Lokal posiada balkon i piwnicę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

669 000 zł78 m² 8 576,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie trzypokojowe (78, 23m2). Okna mieszkania: wsch-zach. Pomieszczenia: przestronny salon z aneksem kuchennym i wydzieloną jadalnią (31, 37m2), dwie sypialnie (14, 02m2+12, 36m2), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Targówek,Warszawa

275 000 zł40 m² 6 962,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne, klimatyczne i rozkładowe mieszkanie dwupokojowe na ul. Żuromińskiej na Bródnie. Mieszkanie w niskim 4-piętrowym bloku na 2-im piętrze, z przepięknym widokiem. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

210 000 zł29 m² 7 191,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Niewielkie mieszkanie w bardzo dobrym punkcie lokalizacyjnym i handlowym. Blisko centrum. W kuchni wbudowany prysznic, wc osobno oraz 1 duzy pokój. Idealne mieszkanie dla studenta lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wola

Wola,Warszawa

235 000 zł27 m² 8 639,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sympatyczna kawalerka z lat sześćdziesiątych. Niedużym nakładem finansowym można zrobić wygodne nowoczesne mieszkanie. Wysoki parter. Przed oknami zadbany ogród należący do ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 950 zł38 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne, wyremontowane dwupokojowe mieszkanie na 1p. Kuchnia w aneksie zabudowana wysokiej jakości meblami hth i sprzętem agd (zmywarka aeg, piekarnik Bosch, okap Faber, lodówka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

245 000 zł38 m² 6 464,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 38m piętro 4/10, lokal z wydzielonym korytarzem ( tylko cztery lokale). Pokoje 16m i 9m. Okna nowe pcv, wystawa okien na zachód. Lokal bardzo ciepły. W pokojach i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nowe Włochy

Nowe Włochy,Warszawa

395 000 zł54 m² 7 314,81 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bardzo ładne, słoneczne 3 pokojowe (54m2) mieszkanie na zamkniętym osiedlu wybudowanym w 2009 r. w Warszawie, nowe Włochy. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, jest jednostronne, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

2 900 zł68 m² 42,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ładne, przestronne mieszkanie przy ulicy Opaczewskiej na Ochocie. W pełni umeblowane i wyposażone. Kuchnia w wysokim standardzie. Bardzo dobra lokalizacja - blisko do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

468 000 zł66 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie składa się z trzech pokoi: dwóch mniejszych (10 m2 i 12 m2) oraz salonu (22 m2), kuchni, łazienki, w.c, przedpokoju i balkonu (loggi 6 m2). Okna wychodzą na kierunki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

270 000 zł31 m² 8 709,68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie małe ale przestronne. Dla amatorów mieszkań małometrażowych i widoku panoramy miasta z okien jest to znakomity punkt lokalizacyjny. Blisko stacji metra Służew i centrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ursus

Ursus,Warszawa

1 790 zł46 m² 38,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości; do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w Ursusie o powierzchni 46 m2, rok budowy 2002. W mieszakaniu sypialnia, pokój dzienny, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrowskiego

Ochota,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cicha, spokojna okolica, 2 min. Obok bloku sklepy spożywcze, kiosk, budka z warzywami, apteka. Blok z lat 50-tych. Dwa pokoje, wys. mieszkania 2,80 m Kuchnia widna, otwarta na pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

365 000 zł55 m² 6 648,45 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Bardzo ładne mieszkanie na Warszawskim Brudnie W pobliżu planowanej stacji metra Ratusz Targówek. 3 pokojowe 55 m2, parter. Mieszkanie: jasne, ciepłe, słoneczne. Po generalnym remoncie, wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ochota

Ochota,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy ulicy 1 Sierpnia na ochocie/włochach. W pełni umeblowane i wyposażone. Dobry punkt komunikacyjny, w pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe. Biuro Home Estate:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

246 000 zł29 m² 8 526,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Widne mieszkanie, 1 pokój z kuchnią. Doskonała lokalizacja: ok. 200 m do pętli „Osiedle Górczewska” (autobusy i tramwaje w każdą stronę), ok. 300 m do tesco.