dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pabianicka

Praga-Południe,Warszawa

406 000 zł62 m² 6 496 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie w cichym, kameralnym, nowo powstającym budynku na Pradze Południe. Zakończenie inwestycji w stanie deweloperskim przewidziano na II kwartał 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pabianicka

Praga-Południe,Warszawa

299 800 zł42 m² 7 054,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie w cichym, kameralnym, nowo powstającym budynku na Pradze Południe. Zakończenie inwestycji w stanie deweloperskim przewidziano na II kwartał 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pabianicka

Praga-Południe,Warszawa

296 800 zł42 m² 7 151,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

356 000 zł60 m² 5 913,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Spółdzielczo- własnościowe z uregulowanym gruntem pod budynkiem. Możliwość wzięcia kredytu. Mieszkanie po kapitalnym remoncie W 2011r. Wymieniona zastała instalacja elektryczna, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament przy ulicy Wiejskiej. W pełni umeblowane i wyposażone. Doskonała lokalizacja. Wysoki standard. Wykończone z najwyższej klasy materiałów. Biuro Home Estate:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nagodziców

Białołęka,Warszawa

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

225 000 zł27 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Jednopokojowe mieszkanie położone na Sadybie, niedaleko centrum handlowego Best Mall, po generalnym remoncie. Duży pokój,przestronny, ustawny, doskonale doświetlony.Na podłodze klepka. Okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gutta

Ursynów,Warszawa

419 000 zł60 m² 6 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Okazja! 60 M2 n ursynów.! PONIŻEJ 7000 ZA METR. 3 ustawne pokoje Z logią. Widną kuchnią, osobnym wc I piwnicą. Piętro 4 Z windą .! MIESZKANIE SŁONECZNE I PRZYTULNE. NA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż bezpośrednio nowe mieszkanie 3 -pokojowe. Pomagam z kredytem. Kupujacy nie płaci podatku pcc ani żadnych prowizji. Zapraszam do obejrzenia mieszkania. Ostanie mieszkania W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

336 000 zł45 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ciche, rozkładowe mieszkanie na parterze w bloku na osiedlu zamkniętym. Mieszkanie świeżo po remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz. Duży pokój - 16,6 m2, widna oddzielna kuchnia - 7,4 m2, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

258 000 zł29 m² 8 896,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szwankowskiego

Bemowo,Warszawa

2 100 zł69 m² 30,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Cztero-pokojowe mieszkanie na idealnie cichym i zielonym osiedlu na Jelonkach. Niski budynek jest po wymianie instalacji i termomodernizacji, z wygodną klatką schodową. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

315 000 zł45 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45m2, zlokalizowane na Górnym Mokotowie, na ulicy Bryły. Mieszkanie rozkładowe , przestronne, duży pokój 17m2 z długim balkonem; sypialnia 11m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janinówka

Targówek,Warszawa

314 000 zł55 m² 5 709,09 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3 pokojowe rozkładowe na Targówku. Własność z kw nie ma przeszkód do zakupu na kredyt. Pokoje 17/10/9 z pokoju dziennego wyjście na loggię , na podlogach pcv , okna stare do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie Warszawa Bielany - 56 m2, ul. Pabla Nerudy mieszkanie jest 2-pokojowe z łazienką, kuchnią i z oddzielnym pomieszczeniem - garderobą, jest też balkon mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

319 000 zł37 m² 8 621,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 2-pokojowe na Starym Żoliborzu. Kilkadziesiąt metrów do stacji metra Dw. Gdański,w pobliżu przystanki autobusowe i tramwajowe, blisko również do ch. Arkadia. Wejście do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

456 000 zł76 m² 5 976,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje 76,3m2 ul.Odkryta/Białołęka. 2/3piętra. 2000r. Cena: 456.000 zł. (5.970 zł/m2) Opis mieszkania: Dwustronne (płn-wsch; płd-zach) rozkładowe mieszkanie wykończone w dobrym standardzie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzone, słoneczne mieszkanie przy ulicy Zadumanej na Ochocie. W pełni umeblowane i wyposażone w wysokiej klasy sprzęty. Mieszkanie zlokalizowane w dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

270 000 zł34 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Ciche mieszkanie jednopokojowe na Mokotowie przy metrze wierzbno. Mieszkanie o powierzchni 34m 2 położone na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie ciche, z oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczyńska

Sadyba,Warszawa

2 050 zł52 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę (najem okazjonalny) słoneczne, wygodne, trzypokojowe mieszkanie 51,80 m2 na Mokotowie, sadyba, ul. Korczyńska, wyłącznie małżeństwu (również z dziećmi) lub dwóm pracującym kobietom;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sitnika

Wola,Warszawa

290 000 zł40 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 pokoje, 40 m2, ul. Księdza Jana Sitnika /wola / 2 piętro. Cena: 290 000 zł Opis mieszkania: zapraszam do obejrzenia 2 pokojowego mieszkania w zielonej części Woli koło Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

374 000 zł58 m² 6 393,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ma doskonały rozkład, dwustronne, widne, trzy oddzielne pokoje, oddzielna, widna kuchnia. W pokojach na podłodze parkiet do wycyklinowania, nowe plastikowe okna. Pokoje o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zimna

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł100 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo piękny trzypokojowy apartament w samym centrum miasta. Całkowicie wykończony, materiałami wysokiej jakości i umeblowany. Kuchnia częściowo otwarta na salon, wyposażona, pełne agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nugat

Ursynów,Warszawa

4 550 zł45 m² 101,11 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Narożny lokal na parterze W bloku,duże witryny,wejście od ulicy,podjazd dla niepełnosprawnych,przed lokalem miejsca postojowe,na etapie budowy dostosowany pod gastronomię zgodnie Z projektem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajkowicza

Targówek,Warszawa

221 000 zł35 m² 6 314,29 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Jasne, wykończone i częściowo umeblowane mieszkanie , 2 pokoje 34,9 m 2 , ul. Aleksandra Gajkowicza. Aneks kuchenny z wyposażeniem agd i zabudową oraz oknem. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesiennych Liści

Białołęka,Warszawa

326 000 zł46 m² 7 086,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie dwupokojowe 46 m2 z ogrodem na bliskiej Zielonej Białołęce w pobliżu granicy z Bródnem w zamkniętym, strzeżonym osiedlu, oddanym do użytku w 2006r. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Słoneczne, rozkładowe mieszkanie na Bielanach. Blisko metra, świetna komunikacja miejska, doskonała infrastruktura ( hipermarkety, szkoła, przedszkole, przychodnie, apteka, poczta, kościół, bazar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Chomiczówka,Warszawa

348 000 zł57 m² 6 105,26 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na Bielanach ( Chomiczówka). Pow.całk. 57m2 w tym 3 pokoje, kuchnia widna , osobno wc i lazienka.Mieszkanie jendnoostronne słoneczne. Do mieszkania przynależy duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

1 450 zł46 m² 31,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie: 2 pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka, balkon. Przyjemne strzeżone osiedle niedaleko lasu. Ładny widok z okien, przeszklona ściana w salonie, kamienne parapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

345 000 zł38 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Dwupokojowe mieszkanie z kuchnią w aneksie i oszkloną loggią. Remont generalny przeszło 7 lat temu. W cenie zabudowa kuchenna, szafa w dużym pokoju i zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

339 000 zł44 m² 7 704,55 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią blisko metra i Parku Królikarnia z pięknym widokiem na panoramę Warszawy! Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, ciche, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielone Zacisze

Targówek,Warszawa

434 000 zł69 m² 6 289,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wysoki parter na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie składa się z salonu 19 m2, widnej kuchni 12 m2, dwóch pokoi 9,6 i 10m2, łazienki 4,5 m2, wc 1,6 m2 oraz hallu 12,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myszkowska

Targówek,Warszawa

309 000 zł60 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie trzy pokoje z widna kuchnią,ładny, funkcjonalny rozkład, ciche, słoneczne, z balkonem. Pokoje: 22,15,14mkw parkiet, kuchnia 8 mkw gl/ter zabudowa kuchenna, sprzętadg, łazienka 4 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Urocze i bardzo atrakcyjne mieszkanie w samym Centrum Warszawy tuż przy Nowym Świecie w obrębie ulic Kopernika ,foksal, ordynacka. Mieszkanie po generalnym remoncie, znakomita lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

343 000 zł51 m² 6 725,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam Państwu bardzo ładne, przytulne, dwustronnie rozkładowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze bloku z 2012 roku. Położone na warszawskim Tarchominie przy ul.Mehoffera. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie w Centrum Warszawy przy ul. Hożej o powierzchni 55 m2 na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Wejście do budynku jest zabezpieczone domofonem. Podwórko monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie z nowym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrzycka

Praga-Południe,Warszawa

333 000 zł57 m² 5 842,11 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3 pokojowe, 57 m2, świetny punkt komunikacyjny, atrakcyjna cena. Funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57 m2 usytuowane na drugim piętrze. Kuchnia widna w pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

440 000 zł62 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 3 pokojowe na Pradze Południe. Pokoje rozkładowe : dzienny 20m z loggią sypialnie 12m i 10,5m Kuchnia widna (8m) , łazienka i osobne wc, mieszkanie widne i słoneczne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

370 000 zł51 m² 7 222,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokojowe, 51,23m2, nowe budownictwo, atrakcyjna nowa cena. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51,23m2, usytuowane na trzecim piętrze w bloku z 2008 roku. Widna kuchnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij