dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 001 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 001 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 763 770 zł86 m² 20 390,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

***oferta specjalna - szczegóły w biurze sprzedazy*** Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - komfort i prestiż w idealnej lokalizacji! expander to również ogólnopolski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cybisa

Ursynów,Warszawa

1 100 000 zł74 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 4-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1979 roku zlokalizowane w Warszawie w dzielnicy Ursynów przy ul. Jana Cybisa. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

474 000 zł36 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe , parter w 11-piętrowym bloku z windą z 1970 roku-Warszawa, ursus, ul. Stanisława Wojciechowskiego. BLok zadbany- wejście do klatki zabezpieczone domofonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawia

Nowolipki,Warszawa

699 000 zł45 m² 15 533 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego, przestronnego mieszkania na Nowolipkach, które ma ogromny potencjał zarówno inwestycyjny jak i do zamieszkania na własne potrzeby!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Chomiczówka,Warszawa

645 000 zł55 m² 11 806,70 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzypokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - Bielany Warszawa, bielany - Chomiczówka. 11 piętro z 12 | Powierzchnia: 54,63 m (54,9 m według pomiaru architekta). Budynek z 1976.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szlenkierów

Wola,Warszawa

400 000 zł17 m² 23 529,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Kawalerka znajduje się w niskim bloku na parterze (wejście od klatki) zlokalizowana na Woli. Bliska Wola, super komunikacja miejska, blisko do centrum stolicy. Lokal składa się z pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Pileckiego na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość o powierzchni 65 mkw składa się z klimatyzowanego salonu z wyjściem na dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

630 000 zł47 m² 13 375,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku z 2000 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Blok znajduje się na zamkniętym osiedlu z placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

719 000 zł58 m² 12 332,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w jednej z ciekawszych warszawskich okolic - obok Fortu Bema. Adres: ul. Obrońców Tobruku 25 jakie są najważniejsze atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

835 000 zł50 m² 16 600,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 7 piętrowym bloku z 1959 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Górczewskiej. Blok w dobrym stanie, po remontach. Nowa winda, odświeżona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

3 399 zł44 m² 76,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Gocław / Jana Nowaka-Jeziorańskiego 15 / 2 pokojowe mieszkanie na wynajem / mieszkanie przy Promenadzie / mieszkanie na wynajem na Gocławiu / mieszkanie z komórką i garażem /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Praga-Północ,Warszawa

1 082 750 zł61 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w bloku z windą z 2014 roku zlokalizowane na warszawskiej Praga-Północ przy ul. Kamiennej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

713 000 zł54 m² 13 203,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 2007 roku zlokalizowane -warszawa, białołęka, ul. Skarbka z Gór. Budynek zadbany i czysty. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

840 000 zł48 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie o pow.47,5m2 na VI kondygnacji w budynku z 1962r. (z windą), śródmieście Muranów. Składa się z dużego salonu z wydzielonymi strefami - jadalnią i strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pancera

Tarchomin,Warszawa

749 900 zł67 m² 11 175,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Białołęka - Tarchomin ul. Pancera > przystanki autobusowe i tramwajowe 200 m od budynku > dojazd komunikacją do stacji metra Młociny zajmuje ok 17 min > ok 400-500 m do sklepów: Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczęśliwice,Warszawa

1 029 000 zł52 m² 19 980,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż | 51,50 m2 | 2 pokoje | 1 029 000 zł | Ochota | ul. Grójecka | triton park | Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze w zespole budynków Triton Park na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

659 000 zł39 m² 16 897,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Agencja dobrachata prezentuje: na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o pow. 39 m2 z balkonem położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy Puławskiej na warszawskim Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

799 500 zł45 m² 17 869,90 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Bielanach | Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji przy ul. Wólczyńskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

700 000 zł37 m² 18 918,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

649 000 zł38 m² 17 306,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Metro - stacja Księcia Janusza! 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1972 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Górczewskiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panieńska

Praga-Północ,Warszawa

2 300 zł37 m² 62,33 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* praga * ul. Panieńska * 2 pokoje * 36,9 m2 * balkon * metro * ** do objęcia od zaraz - umowa najmu okazjonalnego ** ** tylko dla osób pracujących ** link do spaceru: oferujemy do wynajęcia dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szumiących Traw

Białołęka,Warszawa

730 000 zł54 m² 13 518,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Białołęka ul. Szumiących Traw > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > przystanek autobusowy pod osiedlem > klub fitness Zdrofit pod osiedlem, city Fit 1 przystanek dalej > bezpośrednio obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

619 000 zł44 m² 14 036,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 42 m , w budynku z 1972 roku. Nieruchomość po wymianie instalacji, bez nakładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magnacka

Ursus,Warszawa

900 000 zł55 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2009 roku zlokalizowane w Ursusie przy ul. Magnackiej. W budynku znajdują się 2 windy. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marzanny

Mokotów,Warszawa

705 000 zł39 m² 18 264,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na wyższym parterze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Lokal gotowy do zamieszkania. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

3 800 zł60 m² 62,81 zł/m²

 

Piętro:5/20

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie 3-pokojowe po remoncie! Mieszkanie: na przestrzeni ponad 60m2 znajduje się otwarta kuchnia, wyposażona we wszystkie niezbędne sprzęty agd oraz dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

645 000 zł57 m² 11 355,60 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 - pokojowe usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Bielanach. Blok posiada dwie windy, obydwie niedawno wymienione na nowe. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozłogi

Bemowo,Warszawa

790 000 zł72 m² 10 972,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Zapraszamy do zakupu 3 pokojowego mieszkania, które znajduje się na warszawskim Bemowie przy ul. Rozłogi 14a. Bemowo ma świetne połączenie komunikacyjne z innymi dzielnicami Warszawy. Jest tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Rembertów,Warszawa

463 056 zł35 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

i podatku pcc. Kolejny etap cieszącego się dużym powodzeniem osiedla w Rembertowie. Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, liczne tereny zielone i sąsiedztwo lasu rembertowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

2 347 000 zł109 m² 21 492,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1961

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch mieszkań sąsiadujących ze sobą na tym samym, pierwszym piętrze, zlokalizowanych w Śródmieściu, przy ul. Kopernika, na tyłach Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

2 700 zł50 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Na wynajem przestronne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią - Warszawa Praga Północ ul. Środkowa 1. Mieszkanie powierzchnię lokalu 49,5 m2, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Kabaty,Warszawa

876 000 zł48 m² 18 442,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować piekne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Warszawskim Ursynowie. Z ogromną przyjemnością oferuję na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Dwustronne, rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 przy ulicy Ogrodowej na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku z windą z 1974 roku. Budynek stale konserwowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 870 000 zł87 m² 21 494,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe (87 m2) mieszkanie w centralnej lokalizacji przy ulicy Bobrowieckiej 3a na Dolnym Mokotowie. Wykończone w bardzo wysokim standardzie wg projektu architekta. Na podłodze parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 499 000 zł61 m² 24 537,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na zadbanym i zamkniętym osiedlu przy ulicy Ludwika Rydygiera 13 - miejscu, które wyróżnia się prestiżem, komfortem oraz wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warchałowskiego

Ursynów,Warszawa

830 000 zł69 m² 11 959,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Warszawskim Ursynowie. Lokalizacja & Komunikacja: - metro 400m, - przystanki autobusowe znajdują koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pańska

Śródmieście Północne,Warszawa

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu przytulne, jasne mieszkanie na ul. Pańskiej w pobliżu Fabryki Norblina i Placu Europejskiego. Najem okazjonalny min.12 mies Doskonała lokalizacja! Do metra Rondo ONZ, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Natolińska

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł41 m² 121,95 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Designerskie 2-pokojowe mieszkanie W kamienicy budynek: kamienica z lat 50- tych z windą, dobrze utrzymany budynek, tuż obok Placu Zbawiciela i Alei Róż. Cicha i zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

885 000 zł62 m² 14 274,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Są mieszkania, które po prostu spełniają swoją funkcję, i są takie, które od progu mówią: witaj w domu!. To właśnie jedno z tych miejsc - przestronne, funkcjonalne i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krymska

Sadyba,Warszawa

850 000 zł64 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Z przyjemnością prezentuję Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m przy ul. Krymskiej, w zielonej i doskonale skomunikowanej części Dolnego Mokotowa. Nieruchomość Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grochów,Warszawa

595 000 zł45 m² 13 198,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Nowa oferta: 06.05.2025 Ciche mieszkanie na Grochowie na SPRZEDAŻ; 2 pokoje, 45 m2, ulica Kobielska. Bardzo dobra lokalizacja w sąsiedztwie Ronda Wiatraczna. Mieszkanie jest do generalnego remontu co.