dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

899 000 zł48 m² 18 729,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zpraszam do zapoznania się z wyjątkowa ofertą sprzdaży mieszknia na ulubionym przez Warszawiaków i nie tylko. zielonym Zoliborzu. Lokal położony jest na parterze, jego powierzchnia to 48,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Neseberska

Stegny,Warszawa

650 000 zł46 m² 14 130,40 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m , 8 piętro w 12-piętrowym budynku z windą -warszawa, stegny, ul. Neseberska. Mieszkanie do własnej aranżacji. Z mieszkania roztacza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

3 000 zł53 m² 57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia nieumeblowane mieszkanie trzypokojowe na 7. piętrze w bloku z monitoringiem przy ul. Bolesławickiej na Bródnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

568 000 zł34 m² 16 955,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Z przyjemnością prezentuję Państwu kawalerkę na Żoliborzu. Nieruchomość do częściowego remontu. Mieszkanie: lokal ma 33,5 m2 i znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Bielany,Warszawa

3 500 zł57 m² 61,62 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,8 m2 , zlokalizowane w dzielnicy Bielany przy ul. Kwitnącej. W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, galeria Bemowo (2,1km), metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elbląska

Mokotów,Warszawa

660 000 zł42 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ulicy Elbląskiej, o powierzchni 41,8 m2, ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu z założoną księgą wieczystą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Szamoty,Warszawa

668 000 zł55 m² 12 143 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szamoty to bardzo dynamicznie rozwijająca się część warszawskiego Ursusa dzięki czemu jest to świetna inwestycja i zabezpieczenie kapitału. Posiadam również inne mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meissnera

Gocławek,Warszawa

659 000 zł64 m² 10 296,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 57,3 m . Jego nieformalną częścią jest także widny przedsionek dzielony z sąsiednim lokalem, mierzący ok. 13,5 m - stąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 140 000 zł79 m² 14 430,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Komfortowe mieszkanie 4-pokojowe z ogrodem w dzielnicy Bemowo obok Placu Kasztelańskiego. Blok oddany w 2017. Posiada windę i garaż podziemny. Mieszkanie było odświeżone w 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotej Wilgi

Gocław,Warszawa

673 000 zł54 m² 12 463 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielna kuchnią o powierzchni użytkowej 54 m kw. W zielonej części Pragi-Południe. Lokalizacja: warszawa Praga-Południe, gocław, ul. Złotej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

851 000 zł63 m² 13 508 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja znajduje się 5 minut pieszo od planowanej stacji metro Chrzanów. Dwustronne 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze. Do lokalu przynależą dwa ogródki co jest świetnym rozwiązaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lokajskiego

Ursynów,Warszawa

760 000 zł60 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60m2, usytuowane na ostatnim 3 piętrze w budynku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie po generalnym remoncie: wymienione okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

2 599 zł38 m² 68,39 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem w ścisłym Centrum Warszawy? Otoczonego zielenią, z dużym balkonem i bardzo cichego? Mamy dla Ciebie świeżo wyremontowane 2 pokoje przy Alejach Jerozolimskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Mokotów,Warszawa

630 344 zł54 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w zielonej i cichej okolicy na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Pustola. Mieszkanie składa się z: salonu z balkonem, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

490 000 zł43 m² 11 368,90 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

NA sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią zlokalizowane 15 minut pieszo od Lasu Bródnowskiego w dzielnicy Warszawa Targówek - ul. Malborska 12. Bardzo dobra oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

693 000 zł61 m² 11 361 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bliski Termin oddania! Mieszkanie zlokalizowane w bardzo dobrze rozwijającej się okolicy. W najbliższym sąsiedztwie osiedla powstał ekopark, który jest wciąż rozbudowywany i którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kielecka

Mokotów,Warszawa

459 000 zł28 m² 16 105,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie z potencjałem na Starym Mokotowie. Aktualnie mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z oknem oraz przedpokoju. Istnieje możliwość przerobienia na 2 pokoje. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

730 000 zł71 m² 10 281,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przedstawiam 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m2 znajdujące się na warszawskim Tarchominie. Znajduje się ono na pierwszym piętrze budynku (bez windy) i posiada balkon w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Antka Rozpylacza

Wola,Warszawa

2 900 zł24 m² 120,83 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w pobliżu stacji Metra - Księcia Janusza. Wszystko wyremontowane i nowe: - umeblowanie - sprzęty agd - łazienka Do miesięcznego czynszu należy doliczyć opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Ursynów,Warszawa

760 000 zł60 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na Ursynowie! Mieszkanie w stanie do remontu, z ogromnymi możliwościami aranżacji! budynek: budynek 3 piętrowy z 1979 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

650 000 zł57 m² 11 443,70 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Atrakcyjne, ciche mieszkanie - 3 pokoje z samodzielną kuchnią i loggią. Lokal rozkładowy - wejście do każdego pomieszczenia z przedpokoju; ekspozycja okien - południe i wschód;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

610 000 zł53 m² 11 509,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53 m2 usytuowane na 9 piętrze zlokalizowane na Targówku przy ul. Wysockiego Budynek z 1973 roku, dobrze utrzymany. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smocza

Wola,Warszawa

3 800 zł49 m² 77,55 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie 3 pokojowe 49 m2 - ul. Smocza róg ul. Anielewicza. Budynek z windą, w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

700 000 zł56 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam na sprzedaż atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie położone powierzchni 56 m składające się z salonu połączonego z kuchnią , sypialni, łazienki i przedpokoju oraz dwóch balkonów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oczapowskiego

Stare Bielany,Warszawa

885 000 zł49 m² 18 061,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Trzypokojowe mieszkanie 49m2 (salon z aneksem + 2 sypialnie) , z dużym balkonem w klimatycznym bloku blisko metra, na Starych Bielanach , z dużym balkonem w klimatycznym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Batuty

Służew,Warszawa

590 000 zł34 m² 17 251,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż nowoczesną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 34,2 m2, na zielonym, cichym i spokojnym osiedlu Służew nad Dolinką. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Solidarności

Nowolipki,Warszawa

465 000 zł27 m² 17 215,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjna kawalerka w super lokalizzacji - Muranów - po stronie Woli; 2 przystanki do Placu Bankowego. Rozkład : Duży jasny pokój ok 18 m2, kuchnia jako aneks w przedpokoju, spora łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

4 100 zł40 m² 102,50 zł/m²

 

Piętro:8/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu mieszkania w doskonałej lokalizacji na Grochowskiej 207 w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w okolicy niskiej zabudowy w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie posiada 2 sypialnie (jedna z możliwością adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocławek

Gocławek,Warszawa

699 000 zł52 m² 13 434,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szukasz dwupokojowego mieszkania na Gocławku? Zależy Ci na dużym balkonie i cichej okolicy? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Gocławek, kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kwiatowa

Mokotów,Warszawa

1 150 000 zł95 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 5 pokojowe z dwiema łazienkami i widną kuchnią na ostatnim piętrze 7 piętrowego budynku w technologii Rama H. Mieszkanie powstało w wyniku zagospodarowania strychu. Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w centrum przy ul. Krochmalnej, niedaleko metra Rondo onz. Mieszkanie: - powierzchnia 40 m2, - 2 oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia - 7 piętro. Wyposażenie: - zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Mokotów,Warszawa

535 000 zł38 m² 14 079 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mamy do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 38 m2 Mieszkanie zlokalizowane jest na 8 piętrze (z dziesięciu), ekspozycja od strony zachodniej. W skład mieszkania wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocław

Gocław,Warszawa

1 199 300 zł67 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe, luksusowe mieszkanie na Gocławiu. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7-piętrowym, nowym budynku z 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Grodzisk,Warszawa

540 056 zł52 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie od strony zachodniej w cichej, zielonej okolicy na Białołęce. Otoczenie Nieruchomości: osiedle Grodzisk na warszawskiej Białołęce jest położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

670 000 zł48 m² 13 958,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m znajdujące się na 6 piętrze 9 piętrowego budynku, z ekspozycją okien w kierunku wschodnim na Aleję Jana Pawła II (kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglugi Wiślanej

Żerań,Warszawa

603 900 zł66 m² 9 081,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ogłoszenie dotyczy mieszkania zlokalizowanego na warszawskiej Białołęce. Osiedle wybudowane przez Dom Development w 2010 roku charakteryzuje się niską zabudową, dobrą jakością wykonania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

590 000 zł48 m² 12 291,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m , usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Doryckiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

580 000 zł35 m² 16 571,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 35m2 4 piętrze w bloku 6 piętrowym z windą. Metro 3 minuty pieszo! Mieszkanie składa się z: - pokój 20m2 - kuchnia 6,5m2 ( oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

725 000 zł72 m² 10 069,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Do sprzedaży komfortowe trzypokojowe mieszkanie z balkonem w dobrym punkcie na Pradze Południe. Usytuowane na trzecim piętrze w 7 piętrowym budynku z 1987 roku. W okolicy park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

959 000 zł72 m² 13 264,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 72,3m2 na osiedlu Zakątek Cybisa na Warszawskim Ursynowie. 3 pokoje w skład czego wchodzi: - oddzielna kuchnia, - 2 sypialnie, - łazienka, - toaleta, - ogródek 20m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij