dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

4 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 977 ogłoszeń

1 600 000 zł100,10 m² 15 984,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Szczęśliwice Dwupoziomowe mieszkanie w budynku z 2001 r. Lokalizacja przy samym Parku Szczęśliwickim, na strzeżonym osiedlu przy ul. Włodarzewskiej. Piętro 3 z 3 (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł70,62 m² 13 452,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rodzinne mieszkanie 4 pokojowe. Stan developerski, zakończenie prac 2026 - klucze 1 kwartał 2027 Możliwość zakupu miejsc postojowych , boksów , komórek lokatorskich. Harmonogram 30/70 łączymy.

Szczegóły ogłoszenia

867 000 zł62 m² 13 983,87 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż świeżo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie. Trzy niezależne pokoje z oddzielną widną kuchnią oraz łazienką z prysznicem oraz wc. Dwustronne i doświetlone. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł56 m² 15 982,14 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ul. Przy Lasku. Nieruchomość znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 340 000 zł81 m² 16 543,21 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dzieci Warszawy w dzielnicy Ursus - Skorosze. Lokal w bardzo dobrym stanie, w budynku z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł60,50 m² 15 520,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Targówek ul. Zamkowa, os. Wilno - mieszkanie 60,5 m2 - 3 pokoje z aneksem kuchennym - loggia 3,3 m2 - miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej (+ 50 tys.) Mieszkanie 3-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł65,81 m² 15 635,92 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3 pokoje / W świetnie skomunikowanej części Woli / Loggia 4 m2 / Garderoba / Od zaraz Ustawne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w stanie do wprowadzenia/odświeżenia, sprzedawane wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 100 zł39,44 m² 12 781,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

775 890 zł57,70 m² 13 446,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Świderskiej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł94,50 m² 12 169,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Czteropokojowe, komfortowe, wygodnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 94,5 mkw. usytuowane na 2 piętrze 2-piętrowego budynku z 2007 roku. Mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym, strzeżonym,.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł36 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Szaserów budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 36m2. Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ℹ przytulne 62 m na Mokotowie - Czerska 18 | Blisko Łazienek Królewskich | Miejsce w garażu podziemnym Szukasz komfortowego mieszkania w świetnie skomunikowanym punkcie? Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł68,80 m² 13 517,44 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m2 przy ul. Na Uboczu na Ursynowie blisko Metra Natolin, w niedalekim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Mieszkanie usytuowane jest na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 382 zł38,31 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! ważne:.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 mkw, z balkonem i oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie, z całkowicie nowym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 000 zł74,16 m² 13 956,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 74,16 m | ul. Silnikowa | nowa inwestycja 2025 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74,16 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł68 m² 19 838,24 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Żółwia budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku Budynek z 2020 roku - świeże, estetyczne klatki, nowa infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł42,50 m² 11 976 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ustawne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,5 m , zlokalizowane przy ul. Piotra Wysockiego na Targówku. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł49,10 m² 14 663,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 2pok rozkładowe z balkonem ( dwa oddzielne pokoje - oddzielna widna kuchnia ) przy ul. Kickiego - do niewielkiego remontu Mieszkanie składa się - duży pok pow 19m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42,29 m² 63,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem dwupokojowego mieszkania z miejscem postojowym przed budynkiem, osiedle jest strzeżone. Opis: mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,29 m2, przy ulicy Flisaków 4, mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł41 m² 95,12 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe | 2 pokoje | 41 m | Balkon | Garaż | ul. Jagiellońska Do wynajęcia nowe, jasne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł61 m² 18 852,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Melomanów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1992 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł46,99 m² 13 407,11 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,99 m2, położone przy ul. Obrzeżnej 24 na warszawskim Mokotowie, w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy. Lokal wymaga całkowitego.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł60 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śródmieście_powiśle 3 pokojowe mieszkanie po remoncie, z osobną, widną kuchnią z oknem i pięknym widokiem na Zamek Królewski i Bibliotekę Uniwersytetu Warszawskiego. Piętro 9.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mokotów | ul. Konduktorska| zadbany budynek z 1988 roku Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Konduktorskiej na warszawskim Mokotowie. To lokalizacja ceniona za połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 650 zł57,72 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej drewnianej przyjaznej dla środowiska i dla mieszkańców Niskie koszty utrzymania - eco budownictwo, biotechnologia, pompa ciepła,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł39,05 m² 13 802,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Słoneczne 2 pokoje z prywatnym ogrodem Szukasz mieszkania, które jest czymś więcej niż tylko "czterema ścianami"? Prezentujemy wyjątkową ofertę: nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta godna uwagi, kompaktowe dwupokojowe mieszkanie na Białołęce w pobliżu Galerii Północnej. Osiedle nowe i zadbane, estetyczne części wspólne. Budynek i klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42 m² 16 642,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marymonckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1969 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł83 m² 60,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 83 m2, piętro 2/3 z windą, w budynku z 2006 r, przy ul. Sarmackiej, błonia Wilanowskie. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 5000 zł + 1500 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 024 500 zł61,72 m² 16 599,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem! Taki balkon to dodatkowa strefa relaksu dla Twojej rodziny :) Dodatkowo jest też miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 46 000 zł. Gotowe na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57,80 m² 13 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Szukając swojego mieszkania na czym najbardziej zależy ? - na świetle dobrym ,przestrzeni ,blisko komunikacji a może żeby był balkon ? To wszystko znajdziesz właśnie tu od pierwszego kroku.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł36,18 m² 24 018,79 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Śródmieście. , 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 9. piętrze w 11- piętrowym budynku z lat 60. Na powierzchni 36,18 m znajduje się: pokój dzienny * sypialnia oddzielna kuchnia (.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł56 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56 m , położone tuż przy stacji Metra Kabaty. Idealne dla pary lub singla. Powyższa cena zawiera zaliczki na media(.

Szczegóły ogłoszenia

2 760 000 zł120 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m , położone na 4 piętrze budynku z dwiema windami, przy ul. Fabrycznej 16/22 na prestiżowym Powiśle w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

726 642 zł33,18 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Heweliusza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

752 000 zł40 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję nowoczesne mieszkanie idealne dla pary lub singla - komfort, świetna lokalizacja i bliskość natury! Szukasz wyjątkowej nieruchomości, która łączy wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

731 250 zł37,50 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Wandy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1961 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42,20 m² 16 563,98 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie znajdujące się na Mokotowie przy ul. Jałtańska. Lokal o pow. 42 m2 na 9-piętrze, 10-piętrowego bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł77 m² 51,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 77 m2. Usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku wybudowanym w 2003 roku na warszawskim Ursynowie, niedaleko stacji metra Natolin. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł45 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Kościuszkowców budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.