Mieszkanie Warszawa

Czerniaków, Warszawa, mazowieckie

  • 646 598 zł
  • 35,43 m²
  • 18 250 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Żajkowski

Skontaktuj się

Mieszkanie Warszawa

Czerniaków, Warszawa, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

646 598 zł

35,43 m²

18 250 zł/m²

Mieszkanie Warszawa

Zaktualizowane: 13 maja 2026

646 598 zł 35,43 m² 18 250 zł/m²

Piętro:
parter/2
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2028
Miejsce parkingowe:
garaż
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

parter/2

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2028

Miejsce parkingowe:

garaż

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 646 598 zł (18 250 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Warszawie)
  • Dostępne: kwiecień 2028
  • Charakterystyka mieszkania: 35,43 m², 1 pokój; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2028
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/2
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: UNI ESTATES Sp. z o.o, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 6705/12014/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesna Kawalerka z Ogródkiem | Blisko Natury | 0% Prowizji
Powierzchnia 35,43 m²
Liczba pokoi 1
Piętro Parter
Rok budowy 2028 (W trakcie realizacji)
Rynek Pierwotny
Bez prowizji Brak PCC Prywatny ogródek 21 m²

Na sprzedaż ustawna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35,43 m², zlokalizowana na parterze kameralnej inwestycji. (...)

Agent

Piotr Żajkowski

514 958...

514 958 352

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Piotr Żajkowski

514 958...

514 958 352

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość