dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 902 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 902 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł64 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Granicznej 2 składające się z salonu połączonego z kuchnią (30 m2), sypialni z garderobą, dodatkowego przechodniego pokoju z szezlongiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

4 000 zł59 m² 67,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, które łączy styl, komfort i bliskość natury? Odkryj wyjątkowy apartament 3-pokojowy na Starym Mokotowie- blisko park i metro Pola Mokotowskie. Elegancki apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

563 000 zł36 m² 15 638,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Bezpośrednio sprzedam piękne, funkcjonalne mieszkanie W wysokim standardzie, na zielonej białołęce, ul. Skarbka Z gór. 10 minut do stacji metra kondratowicza! bardzo dobra komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Daszowska

Praga-Południe,Warszawa

469 000 zł33 m² 14 320,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

We speak pl/ua/en/ru Przytulne mieszkanie z potencjałem i możliwością rozbudowy - ul. Daszowska, praga-Południe Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warzelnicza

Białołęka,Warszawa

770 000 zł54 m² 14 259,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, zapraszam Państwa do zapoznania się z mieszkaniem 3 pokojowym, usytuowanym na drugim piętrze w 2-piętrowym budynku z 2020 roku. Osiedle jest ogrodzone, wokół budynku niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Odolany,Warszawa

4 600 zł65 m² 70,77 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, eleganckie, klimatyzowane 3 pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu na Woli, ulica Sowińskiego Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze o powierzchni 65m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

850 000 zł47 m² 18 085,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania o powierzchni 47 m 2, 2 pokojowego z oddzielną kuchnią i niezależnymi pokojami położone w Warszawie na Mokotowie przy ulicy Mozarta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

730 000 zł53 m² 13 768,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 53,02 m , na którą składają się: salon z aneksem kuchennym - 20,84 m , z wyjściem na balkon, dwie sypialnie - 10,82 m oraz 9,46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anielewicza

Nowolipki,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Doskonale skomunikowane 3-pokojowe mieszkanie przeznaczone do najmu - zlokalizowane na warszawskich Nowolipkach - ul. Anielewicza 25. Lokalizacja: - warszawa ul. Anielewicza 25 - Lidl (1800 m) - Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

2 300 000 zł117 m² 19 658,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

MD Home ma przyjemność zaprezentować nowy, luksusowo wykończony 3-pokojowy apartament o powierzchni 117m2 , zlokalizowany na Woli przy ul. Jana Kazimierza. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

615 000 zł42 m² 14 819,30 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 41 m , na którą składają się: salon z balkonem - ok. 19,4 m , sypialnia - ok. 9,1 m , oddzielna, widna kuchnia - ok. 5,54 m , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

764 000 zł52 m² 14 763,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Tylko U nas Na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie - po generalnym remoncie, trzypokojowe położone przy ul. Broniewskiego 50 - na skraju dzielnic Żoliborza i Bielan. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sejmu Czteroletniego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

799 000 zł41 m² 19 285,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje sprzedaż Warszawa | 2 pokoje sprzedaż Wilanów | 2 pokoje inwestycyjnie Wilanów | 2 pokoje sprzedaż Warszawa Wilanów | Dwupokojowe, jasne mieszkanie w nowym budownictwie, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo,Warszawa

610 000 zł36 m² 17 134,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania zlokalizowanego w sercu warszawskiego Bemowa, przy ul. Uniejowskiej na spokojnym osiedlu. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gocław,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 3/5 z windą, w budynku z 2001 r. przy ul. Cichociemnych, praga-Południe, gocław. Mieszkanie doskonale doświetlone, odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Odolany,Warszawa

1 599 000 zł73 m² 21 877,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

English below Obejrzyj wideoprezentację. Przedstawiam Państwu klimatyzowany apartament przy ul. Goleszowskiej 3 znajdujący się w nowoczesnym bloku oddanym w 2021 roku. To wyjątkowa propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 780 zł35 m² 79,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo przyjemne i komfortowe mieszkanie na Ursynowie o powierzchni 35 m2. Składa się z przestronnego pokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki, przedpokoju. W przestronnym przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

820 000 zł48 m² 16 942 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES wyłącznie U mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

990 000 zł56 m² 17 837,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Розмовляємо українською мы говорим по-русски we speak english opis: chcielibyśmy zaprezentować Ci przestronne dwupokojowe mieszkanie nieopodal parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Neseberska

Stegny,Warszawa

939 000 zł70 m² 13 956,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

*** *** Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,5 m z dużym balkonem, zlokalizowane na zielonych Stegnach jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dickensa

Szczęśliwice,Warszawa

1 024 000 zł68 m² 14 990,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie z niezwykłym widokiem - 3 pokoje z oddzielną, przestronną kuchnią i dużą loggią, na 11 piętrze budynku tuż przy Parku Szczęśliwickim. Adres: ul. Dickensa 29 Jakie są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

839 000 zł62 m² 13 525,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Makolągwy 19 słoneczne mieszkanie z potencjałem, idealne do zamieszkania lub inwestycji! Szukasz miejsca, które łączy spokój zielonej okolicy z szybkim dostępem do miasta? Mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Nowa Praga,Warszawa

1 650 000 zł74 m² 22 165,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nieruchomości takie jak ta pojawiają się na rynku niezwykle rzadko - być może to właśnie Ty czekasz na tę ofertę! Zapraszam na ulicę Stalową, jedną z bardziej "praskich" ulic Pragi Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

2 800 zł27 m² 103,70 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa kawalerka na 14 piętrze, ul. Tamka, przy Uniwersytecie Warszawskim, uniwersytecie Muzycznym i Akademii Sztuk Pięknych. 14 piętro | tamka | panoramiczny widok na miasto | przy uniwersytecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

380 000 zł18 m² 21 481,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania jednopokojowego w bardzo ładnej części Starej Ochoty. Mieszkanie bardzo ciche, do wprowadzenia. Lokal jest połozony na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Burakowska

Powązki,Warszawa

788 000 zł25 m² 31 520 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i doskonale wyposażone studio o unikalnym rozplanowaniu i wysokim standardzie wykonania. Mieszkanie to łączy w sobie nie tylko estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł140 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę najmu wyjątkowego mieszkania w centrum Warszawy przy ulicy Wspólnej 50. Znajduje się w pięknej, odnowionej kamienicy z lat 30-tych XX wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Siennej 63 wszędzie blisko. Ciche (na ostatnim piętrze), w pełni wyposażone. Dwa osobne pokoje, kuchnia, łazienka z wanną (38 m ); ; standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

699 999 zł51 m² 13 725,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3 pokoje sprzedaż Bielany | Sprzedaż Mieszkania Bielany | Warszawa Bielany | Mieszkanie z Balkonem | Mieszkanie Do Wejścia Prezentujemy rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłopot

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Więcej informacji proszę o kontakt pod numerem  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

1 249 000 zł130 m² 9 607,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni użytkowej około 130 m , położonego na osiedlu sąsiadującym z Rezerwatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Służewiec,Warszawa

3 300 zł36 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 7.3.0.9.1.2.3.1.2 ( siedem.trzy.zero.dziewięć.jeden.dwa.trzy.jeden.dwa ). Nowoczesne 2 pok. mieszkanie 36m2 w nowym osiedlu apartamentowców (2022 r.) - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrajna

Bródno,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz mieszkania, które łączy w sobie 4 najbardziej pożądane przez najemców cechy (atuty) - ta oferta szukała Ciebie! - optymalny budżet; - dobra lokalizacja (na piechotę do metra lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 800 zł50 m² 75,25 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1.07.2025 Dwustronny, dwupokojowy apartament położony na Woli przy ul. Jana Kazimierza 48, oddany do użytkowania. Elegancko wykończone mieszkanie o wysokim standardzie, zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

860 000 zł52 m² 16 381 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaszowiecka

Sadyba,Warszawa

489 900 zł32 m² 15 309,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Przestronna | Jasna | Przy parku | Z widokiem Kawalerka w zielonej części Mokotowa - zimowy balkon z widokiem do adaptacji! Przestronna kawalerka o powierzchni 31,4 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Artystyczny Żoliborz. Lokalizacja/ budynek Nowoczesne osiedle usytuowane pomiędzy Parkiem Żeromskiego, laskiem na Kole i Fortami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kwiatu Paproci

Mokotów,Warszawa

10 000 zł125 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Przestronne i jasne mieszkanie na Mokotowie także na biuro! Prezentujemy jasne i nowoczesne mieszkanie do wynajęcia w doskonałej lokalizacji na Mokotowie. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Esperanto

Muranów,Warszawa

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 7.3.0. 9.1.2. 3.1.2 ( siedem.trzy.zero.dziewięć.jeden.dwa.trzy.jeden.dwa ). Eleganckie, nowe 2 pok. mieszkanie 34m2 po kompleksowym remoncie w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

2 300 zł26 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalne jednopokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy ul. Niemcewicza, pomiędzy Pl. Narutowicza a Pl. Zawiszy. Dogodny punkt komunikacyjny. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

2 950 zł46 m² 64,13 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do najmu komfortowe dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy Al. Jerozolimskich 117. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, oddzielnej widnej kuchni, sypialni, łazienki oraz.