dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac marsz. Józefa Piłsudskiego

Wesoła,Warszawa

450 000 zł32 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, znajduje się na 2/2 piętrze w bloku z windą, w którym jest 10 mieszkań. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Quo Vadis

Szamoty,Warszawa

740 000 zł39 m² 19 190,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,56 m w nowym budownictwie, wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane na parterze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

7 500 zł80 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem nowocześnie urządzony 3-pokojowy apartament w nowoczesnym budynku, słoneczny, doskonale doświetlony (okna na południowy zachód), cichy, nowocześnie i w bardzo wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Solipska

Włochy,Warszawa

875 000 zł66 m² 13 338,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Brief: solipska 27 , Stare Włochy-Warszawa. Dwupoziomowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 75m2, użytkowej 65,600 m z oddzielną kuchnią, łazienką z wanną.Usytuowane na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

799 000 zł42 m² 19 024 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

799 000 zł I mieszkanie 41,23 m2 I wilanów I ul. Hlonda I warszawa Spacer wirtualny: przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 41,23 m2 na Wilanowskich Błoniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Za Żelazną Bramą,Warszawa

1 025 000 zł41 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

We speak pl / ukr / ru / eng Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ekskluzywny apartament o powierzchni 41 m , znajdujący się przy ulicy Żelazna 58/62 w Warszawie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stegny,Warszawa

690 000 zł42 m² 16 235,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania położonego na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

1 285 000 zł76 m² 16 907,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Bez Prowizji od Kupującego. Pragnę państwu zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m2, zlokalizowanego na Warszawskim Bemowie przy ul. Obrońców Tobruku 19. Budynek z 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 400 zł33 m² 103,03 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu położonym przy ul Skierniewickiej 34a Mieszkanie o powierzchni 33,15m2, wykończone i wyposażone w bardzo dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Centrum,Warszawa

990 000 zł34 m² 29 117,70 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone w samym sercu Warszawy. To dwupokojowe, w pełni umeblowane wnętrze zachwyca nie tylko nowoczesnym designem, ale przede.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

3 684 zł58 m² 63,52 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia duże, przestronne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Alternatywy, w zielonej i cichej części Ursynowa. Lokal znajduje się na 1. (z 8) piętrze budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kabaty,Warszawa

3 300 zł75 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości tel. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe 75,90 m na Kabatach przy ul. Polnej Róży na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1998 roku bez windy, z balkonem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziatwy

Białołęka,Warszawa

1 116 000 zł72 m² 15 450,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gotowe do zamieszkania na spokojnym osiedlu przy parku Z przyjemnością prezentuję Państwu piękne mieszkanie o powierzchni 72,23 m2 usytuowane na parterze kameralnego budynku z 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czaki

Żoliborz,Warszawa

1 149 000 zł56 m² 20 517,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

I speak English - feel free to contact me! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na prestiżowym warszawskim Żoliborzu, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Garncarska

Wawer,Warszawa

1 575 000 zł121 m² 12 991,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Sprzedaż mieszkania | pięć pokoi | Nowe | Wawer | ul. Garncarska | Kolejka Sprzedam mieszkanie w budynku z 2007 roku, na strzeżonym, ogrodzonym osiedlu w dzielnicy Wawer, 5 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Instalatorów

Włochy,Warszawa

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania, o pow. ~40 m2, znajdującego się na nowopowstałym osiedlu In Place z 2025 roku, na granicy dwóch dzielnic: ochoty i Włoch,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Koło,Warszawa

2 250 zł31 m² 72,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania znajdującego się na wysokim parterze budynku położonego na warszawskiej Woli na osiedlu Koło, przy ul. Obozowej 89. Na jego powierzchnię 30,86m2 składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

6 000 zł82 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 82 metrów kwadratowych na 3. piętrze budynku z 2006 roku. Składa się z salonu z częściowo otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Ursus,Warszawa

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

A bright and functional 2-room apartment located on the first floor of a 3-story building from 2005, situated in a peaceful residential area. The flat consists of a living room with.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla singla lub pary. Dostępne od 1 czerwca. Oferujemy do najmu przytulne, dwupokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu przy ul. Krasińskiego 8. Mieszkanie składa się z kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

1 299 000 zł79 m² 16 443 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartament 3-pokojowy na warszawskim Wilanowie. Budynek z 2021 roku mieści się na pięknym osiedlu przy ulicy Herbu Janina. Lokal o powierzchni 78,72 m2 znajduje się na 2-gim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Młynów,Warszawa

849 999 zł52 m² 16 346,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie (52m2) Z oddzielną widną kuchnia, z dużą loggią W odnowionej kamienicy Z windą przy metrze - wola młynów! Lokalizacja, która robi różnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilanów,Warszawa

1 210 000 zł71 m² 16 994,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 71,2 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2010 roku przy ul. Stanisława Lentza, w zielonej części Wilanowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

6 000 zł68 m² 87,98 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 68 m2, 2 pokoje, miejsce W garażu, kruczkowskiego, śródmieście budynek: nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu Apartamenty Patria przy ul. Kruczkowskiego. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

699 999 zł51 m² 13 725,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą o powierzchni 51 m2 położone przy ul. Kochanowskiego. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, oraz oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Centrum,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do czynszu najmu dochodzi tylko opłata za wodę i prąd (zgodnie z zużyciem) mieszkanie: bardzo ładne, czyste i przestronne, sufity wysokie na 3h. T rzy niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antka Rozpylacza

Wola,Warszawa

515 000 zł39 m² 13 373,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszam na dzień otwarty w środę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym Wyjątkowe mieszkanie, idealne dla singla, pary lub pod najem krótkoterminowy. Mieszkanie do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczęśliwice,Warszawa

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 58m2, piętro 4/8 z windą w budynku z 2004r. przy ul. Zadumanej, ochota Szczęśliwice. Idealne dla pary lub singla/singielki. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 950 zł70 m² 85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu umeblowane, 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 70m2 (w 3 pokoju urządzona duża garderoba) z dwoma dużymi balkonami, usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

420 000 zł20 m² 20 792,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 20 m , zlokalizowane na 5. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym budynku przy ul. Broniewskiego. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasteura

Ochota,Warszawa

940 000 zł49 m² 19 183,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie trzypokojowe w doskonałej lokalizacji na Starej Ochocie, przy ulicy Pasteura 4/6. Mieszkanie składa się z: - salon - sypialnia - sypialnia - kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

2 280 zł18 m² 126,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie na Kabatach, idealne dla osób ceniących sobie spokój i bliskość natury, bez rezygnacji z udogodnień miejskiego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wejnerta

Górny Mokotów,Warszawa

870 000 zł43 m² 20 046 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

. Piękny Górny Mokotów! Wejnerta Aleksandra! Metro! Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie 43,4m2. Usytuowane na wysokim parterze Kamienicy z 1950 roku przy ul. Aleksandra Wejnerta Pokój dzienny jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 800 zł39 m² 97,44 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia nowoczesnego, w pełni wyposażonego mieszkania na warszawskim Bemowie, przy nowo powstającej stacji metra Lazurowa, w inwestycji Metro Zachód (2023 r.) przy ul. Lazurowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

900 000 zł38 m² 23 535,60 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Śródmieściu. To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących miejskie życie w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

3 170 zł33 m² 95,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka ul. Cybernetyki, mokotów (służewiec), warszawa Dostępne od zaraz. Właściciel nie wyraża zgody na przebywanie zwierząt w lokalu. Na wynajem przytulna i funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

7 000 zł88 m² 79,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy Alei Rzeczypospolitej na warszawskim Wilanowie. Nieruchomość ma 88,4 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym (20mkw) od zachodu,.