dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 904 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czeladnicza

Międzylesie,Warszawa

1 499 000 zł176 m² 8 497,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1999

Oferuję na sprzedaż, przestronny, 7-pokojowy segment przy ulicy Czeladniczej (wawer, międzylesie). Nieruchomość o powierzchni użytkowej 176,40 mkw składa się z segmentu czterokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwatery Głównej

Gocławek,Warszawa

1 600 000 zł86 m² 18 604,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Najważniejsze informacje: 86 m powierzchni + 60 m prywatnego ogródka 4 pokoje Parter w budynku z 2010 r. Osobna kuchnia z oknem 2 łazienki (wanna + prysznic) Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 118 000 zł43 m² 25 819,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43.3 m2 w przedwojennej kamienicy przy Placu Unii Lubelskiej. ( 4 piętro z windą) Pokoje 19 i 12.5 m2 osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Mokotów,Warszawa

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny, przestronny, 3-pokojowy apartament z ogrodem i tarasem na Dolnym Mokotowie. Nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu Wiślany Mokotów. Niska zabudowa, zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie na ul. Żeromskiego. Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - oddzielnej kuchni - Salonu - Sypialni - Łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stylowa

Wawer,Warszawa

2 600 zł32 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym na zamkniętej posesji (cztery lokale na klatce). Wejście na teren możliwy jest jedynie przez furkę z domofonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Powiśle,Warszawa

5 600 zł70 m² 79,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz klimatycznego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, które łączy urok przedwojennej kamienicy z nowoczesnym wykończeniem? Ta propozycja z pewnością Cię zachwyci! W samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł39 m² 17 725,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Szanowni Państwo, mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży komfortowego, doskonale doświetlonego mieszkania, na osiedlu "wrzeciono" świeżo po remoncie, wg projektu architekta. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Domaniewska

Służewiec,Warszawa

11 000 zł60 m² 183,33 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We also speak: ua|eng|ru Gustownie wykończone rozkładowe mieszkanie o pow. 105 m2 w budynku z 2023 roku, z szeregiem udogodnień dla swoich mieszkańców. Biznesowe centrum miasta |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanistów

Ochota,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 35 m przy ul. Urbanistów na parterze w 8 piętrowym bloku, rozkładowe pokoje kuchnia osobno umeblowane. Obok Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Dolny Mokotów,Warszawa

520 000 zł24 m² 22 127,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Dolnym Mokotowie. Urokliwe, świeżo wyremontowane mieszkanie w spokojnej części Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sengera Cichego

Ursynów,Warszawa

935 000 zł66 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojową nieruchomość położoną na warszawskim Ursynowie, która usytuowana jest na podwyższonym parterze w budynku z 1992 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

599 999 zł31 m² 19 417,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka na Ursynowie idealna lokalizacja przy metrze Imielin Oferujemy do sprzedaży wyjątkową kawalerkę o powierzchni 30,9 m zlokalizowaną na 9. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przeworska

Grochów,Warszawa

1 090 000 zł61 m² 17 939,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z przytulnym i przestronnym 3 pokojowym mieszkaniem 60,76m2 na pograniczu Kamionka i Grochowa. Lokal usytuowany jest na ostatnim - 5 piętrze. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Falenica,Warszawa

890 000 zł70 m² 12 589,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Wawrze. Komfortowe i zadbane mieszkanie w niskim budynku z windą, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. van Gogha

Białołęka,Warszawa

950 000 zł63 m² 15 055,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Vincenta van Gogha. Nieruchomość znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

739 000 zł38 m² 19 194,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego w warszawskiej dzielnicy Praga-Południe. Oferujemy nowoczesne i stylowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

728 500 zł47 m² 15 649,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane na 3. piętrze w budynku na spokojnym, zamkniętym osiedlu. Lokal wyróżnia się przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazury

Kabaty,Warszawa

775 000 zł50 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szukasz mieszkania, które łączy wygodę miejskiego życia z codziennym kontaktem z przyrodą? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Omulewska

Grochów,Warszawa

975 000 zł49 m² 19 898 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Grochowie. Nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajem 2 pokoje kamienica | 2 pokoje na wynajem Praga Północ| 2 pokoje na wynajem kamienica Warszawa Przedstawiamy piękne, przestronne mieszkanie w przedwojennej, odrestaurowanej, eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

815 000 zł46 m² 17 794,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż duża, funkcjonalna kawalerka na Ursynowie przy ul. Pileckiego 104 z balkonem i możliwością wydzielenia drugiego pokoju. Blok oddany do użytku w 2008 r. położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

895 000 zł63 m² 14 116,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Przestronne, jasne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

699 000 zł57 m² 12 349,80 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie | Widok Na Miasto | Bielany Sprzedaż | Dwustronne mieszkanie | Mieszkanie Na Bielanach | Warszawa Bielany | Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie położone na 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Bielany,Warszawa

596 358 zł62 m² 9 587,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Tylko W Sobotę! (7.06.2025) W celu uzyskania większej ilości informacji oraz umówienia się na indywidualną prezentację, proszę o kontakt telefoniczny. Jeśli nie będę mógł odebrać,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

750 000 zł42 m² 18 072,30 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, przytulne, dwupokojowe mieszkanie 41,5m2 położone na 8 piętrze bloku przy ul Elbląskiej na Żoliborzu, będące świetną propozycją dla małej rodziny, na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kabaty,Warszawa

925 000 zł72 m² 12 758,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferujemy na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 72,5 m , zlokalizowane na 4. (ostatnim) piętrze niewysokiego bloku na Kabatach. Budynek bez windy, z czystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 799 000 zł157 m² 11 471,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Jeśli poszukujesz dużej i komfortowej przestrzeni dla siebie oraz swojej rodziny, a jednocześnie zależy Ci na ciszy i dobrej komunikacji, to jest to oferta dla Ciebie! Mieszkanie Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacha

Służew,Warszawa

1 060 950 zł64 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Posiadamy w naszej ofercie do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o powierzchni 64,3 m2, zlokalizowane na osiedlu Służew Nad Dolinką. Jest to doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowodwory,Warszawa

889 999 zł60 m² 14 958 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, gotowe mieszkanie 59,5m2 wraz z 6 metrowym tarasem z widokiem na zieleń. Białołęka, nowodwory - Inwestycja Naturalnie Aluzyjna to nowoczesny projekt, składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

1 440 500 zł67 m² 21 487,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Agencja Westate wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w jednej z najbardziej eleganckich, modernistycznych kamienic w sercu Warszawy - przy ulicy Wilczej 69. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

1 820 zł35 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie na ul. Strumykowej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem - Łazienki - Przedpokoju opłaty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarocińska

Praga-Południe,Warszawa

750 000 zł61 m² 12 295,10 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Przestronne, jasne mieszkanie po remoncie w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

883 500 zł57 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2, usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą z 2012roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Oczapowskiego

Bielany,Warszawa

1 595 000 zł66 m² 24 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament jest prawdziwą perełką wśród bielańskich mieszkań. Znajduje się bardzo blisko Metra, w samym centrum Starych Bielan najbardziej zielonej wśród warszawskich dzielnic. Skąd ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybisa

Ursynów,Warszawa

4 800 zł80 m² 59,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Świetna oferta - lux lokalizacja - pełna infrastruktura Do wynajęcia eleganckie 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 80,24 m2 Mieszkanie składa się z 4 nieprzechodnich pokoi, oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Powiśle,Warszawa

2 450 000 zł89 m² 27 636,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Wyjatkowe mieszkanie na warszawskim powiślu 2 łazienki | Dwa balkony | Świetna lokalizacja | Piękna zrewitalizowana kamienica ***** rozkład pomieszczeń: to wyjątkowe mieszkanie składa się z: * holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Bielany,Warszawa

609 000 zł51 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestronne w pełni rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią na Bielanach przy ulicy Balzaka. Świetny punk komunikacyjny: - metro Wawrzyszew 650m, - autobus 150m, - tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fosa

Mokotów,Warszawa

8 900 zł165 m² 53,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ogromny, 2-poziomowy, 4-pokojowy apartament na Mokotowie. Idealny dla rodziny. Rozkład Apartament o powierzchni 165m2 jest 2-poziomowy i znajduje się na 2 piętrze. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 235 000 zł67 m² 18 432,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis nieruchomości: przedmiotem oferty jest nowoczesne mieszkanie o powierzchni 67 m , zlokalizowane przy ulicy Cybernetyki 17. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Bielany,Warszawa

629 000 zł51 m² 12 333,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976