dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Nowodworska,Warszawa

625 000 zł51 m² 12 156,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Prezentowane mieszkanie znajduje się na warszawskiej Białołęce, na osiedlu Dąbrówka Wiślana, w rejonie Nowodwory. To spokojna, zielona okolica z dostępem do infrastruktury miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Stary Mokotów,Warszawa

1 630 000 zł79 m² 20 632,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

*Wyłącznie u nas* Szukasz klimatycznego mieszkania w prestiżowej lokalizacji? Zależy Ci na wyjątkowym wnętrzu, świetnej komunikacji i otoczeniu pełnym zieleni? Nie mogłeś lepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna

Dolny Mokotów,Warszawa

955 000 zł52 m² 18 522,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż widne, wysokie i ustawne dwustronne mieszkanie w cichej lokalizacji na Dolnym Mokotowie. Nieruchomość składa się z: - salonu - ok. 17 m2 - sypialni - ok. 14 m2 - oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bemowo,Warszawa

1 395 000 zł100 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe mieszkanie mieszkanie na Bemowie zamknięte osiedle 2009r mieszkanie w nowszym budownictwie mieszkanie z garażem Narożne mieszkanie na ostatnim piętrze budynku z 2009r., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hery

Bemowo,Warszawa

758 000 zł40 m² 18 997,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, biuro nieruchomości Findsquare pragnie zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni niespełna 40m2, zlokalizowane w zacisznej uliczce pod adresem Hery 25C na Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

830 000 zł37 m² 22 186,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Wola Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,41 m , zlokalizowane na 7. piętrze apartamentowca Wola Tower z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

2 900 zł43 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Umowa zwykła, nie najem okazjonalny. Do wynajęcia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Stokłosy,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 557 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie inwestycyjne z najemcami! Oferuję wyjątkową okazję - 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m , położone na ostatnim 3 piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 150 zł47 m² 67,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

5 940 zł47 m² 126,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potoki

Mokotów,Warszawa

3 400 000 zł119 m² 28 585,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Prestiżowy apartament na sprzedaż - ul. Potoki, zielona enklawa Mokotowa Prezentujemy unikatowy apartament na sprzedaż, zlokalizowany przy ul. Potoki - w jednej z najbardziej kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zapłocie

Powsinek,Warszawa

1 900 000 zł154 m² 12 337,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania komfortowy, dobrze zaprojektowany apartament o powierzchni 154 m2 z własnym, zadbanym ogródkiem - 161 m2 i garażem - 18 m2 w kameralnym 6 - apartamentowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 410 zł49 m² 69,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. 1 bedroom apartment! Features: living area furnished with a comfortable fold-out sofa, dining table with chairs, and plenty of.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

880 000 zł48 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Warszawa, śródmieście, muranów, ul. Karmelicka Metro, tramwaj, autobus Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m z oddzielną, widną kuchnią, z balkonem. Zadbany budynek świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Nowodwory,Warszawa

2 700 zł44 m² 60,67 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie. Lokal położony jest w cichej, zielonej okolicy, blisko lasu, jednocześnie oferując doskonały dojazd do kluczowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 410 zł49 m² 69,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rokokowa

Bielany,Warszawa

3 500 000 zł143 m² 24 475,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Bezczynszowe mieszkanie W domu jednorodzinnym O metrażu 143 m2 Z dużym ogrodem 510 m2. Mieszkanie posiada duży salon I trzy sypialnie, ale istnieje możliwość uzyskania dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

620 100 zł32 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 1-pokojowe po generalnym remoncie 31,80 m , położone na cichym, spokojnym osiedlu na Bemowie. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogalińska

Wola,Warszawa

950 000 zł45 m² 21 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych części Woli. Mieszkanie usytuowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

12 500 zł103 m² 121,48 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z 2 sypialniami w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej 4 Budynek: Grzybowska 4 to apartamentowiec w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię Hermanowicz Rewski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

4 300 zł38 m² 114 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament przy Metro Płocka dostępny od 1 października. Idealny dla miłośników miejskiego stylu życia - singla lub pary W skład apartamentu wchodzą: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 199 000 zł59 m² 20 460,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne, 3 - pokojowe mieszkanie (58,6 mkw.), w inwestycji "Oaza Wilanów" -prestiżowej części Miasteczka Wilanów. Mieszkanie usytuowane w 4 - piętrowym bloku na 3 - piętrze. Wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wrzesińska

Stara Praga,Warszawa

750 000 zł25 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Oferta bez prowizji. Pośrednikom dziękuję, proszę nie dzwonić. Kawalerka W porcie praskim na sprzedaż Sprzedam mieszkanie 1-pokojowe w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

1 100 000 zł86 m² 12 865,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Do sprzedaży rozkładowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,5 m2 w dobrym stanie technicznym. Spokojna i zielona dzielnica Włoch. Budynek z monitoringiem z 1994r, ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

1 250 000 zł56 m² 22 242 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowy apartament 56,2 m z tarasem, w nowoczesnym budynku zaprojektowanym od początku bez barier z windą z garażu, szerokimi przejściami i pełną dostępnością. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybyszewskiego

Stare Bielany,Warszawa

1 900 zł29 m² 66,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,63 m2 , zlokalizowane przy ulicy Przybyszewskiego w dzielnicy Bielany. W pobliżu przystanek autobusowy (150 m) i tramwajowy (600 m),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł33 m² 17 814,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 33,40 mkw. Lokal znajduje się na 2. piętrze 12-piętrowego budynku, usytuowanego przy ul. Łukowskiej (praga-Południe). Nieruchomość typu studio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

700 000 zł37 m² 18 918,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament w kompleksie apartamentowców przy ul. Gwiaździstej 7a, na Żoliborzu w Warszawie wraz z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

17 330 zł98 m² 176,15 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Luksusowy Apartament 3-Pokojowy w Odrestaurowanej Kamienicy na Złotej 83.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 650 zł50 m² 73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na dzień prezentacji po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 na ul. Włodarzewskiej 62c - Ochota. Mieszkanie zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

998 000 zł60 m² 16 495,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 60,50 m , położony w prestiżowej części Warszawy Ursus, ul. Herbu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

5 000 zł93 m² 53,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Przestrzeń i wygoda na 93 mkw.: salon z dużym tarasem: idealne miejsce na poranną kawę z widokiem na zielone otoczenie,kuchnia z jadalnią: stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goleszowska

Odolany,Warszawa

3 300 zł32 m² 104,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie w nowym budynku z dobrym dojazdem do centrum Lokalizacja: ul. Goleszowska 3, bardzo dobrzy skomunikowane miejsce z zachodnią i centralną częścią Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł28 m² 23 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam mam do sprzedaży bezpośrednio kawalerkę w centrum Warszaw. Blok w którym mieści się mieszkanie, mieści się tuż przy wejściu stacji metra ronda onz. To świetna okazja dla osób ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Powiśle,Warszawa

10 300 zł78 m² 132,05 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy, designersko urządzony apartament o powierzchni 76 m , położony na 6. piętrze w wyjątkowej, kameralnej inwestycji Przy Wiśle na warszawskim Powiślu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

790 000 zł50 m² 15 777,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,07 m2 znajdujące się na osiedlu Riviera Park przy ul. Krzyżówki 9D. > salon (19,01 m2) z wyjściem na balkon (3,77) > oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bielany,Warszawa

4 000 zł53 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | Nowe 3-pokojowe mieszkanie | ul. Bajana, bielany | Pierwszy Najemca! Do wynajęcia nowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

990 000 zł58 m² 17 069 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Stryjeńskich. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajmu jasną, funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 40 m2 z miejscem postojowym i piwnicą, zlokalizowaną na strzeżonym osiedlu z monitoringiem tuż przy metrze.