dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Gocławek,Warszawa

760 000 zł60 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60m2. Lokal usytuowany jest na osiedlu Gocławek na Pradze Południe, przy ulicy Witolińskiej 8. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

3 500 zł55 m² 64 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pok | 55 M2 | bielany | metro młociny Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,60 m2 znajdujące się na 7 piętrze w nowym 7 piętrowym budynku z 2016 roku. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kijowska

Praga-Północ,Warszawa

4 600 zł56 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Kijowskiej na Pradze-Północ. Nieruchomość ma 56 mkw, i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bieniewicka

Żoliborz,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 616 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Piękne, nietuzinkowe mieszkanie na poddaszu przedwojennej kamienicy z 1936r, położonej praktycznie w sercu Żoliborza. Idealne dla ludzi ceniących sobie spokój, ciszę, niesamowity klimat , ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fregaty

Mokotów,Warszawa

6 000 zł89 m² 67,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe, klimatyczne mieszkanie w powierzchni 89 m2 znajdujące się na zamkniętym osiedlu Marina Mokotów, a dokładniej przy ulicy Fregaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przechodnia

Śródmieście Północne,Warszawa

2 800 zł39 m² 72,16 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od już, 2 pokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem, w rewelacyjnej lokalizacji tuż obok Parku Saskiego. Mieszkanie gotowe do zamieszkania od już. Wyposażone w podstawowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Optyków

Gocław,Warszawa

684 500 zł33 m² 20 742,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz swojego pierwszego mieszkania i chciałbyś skorzystać z kredytu 2%? Lubisz Gocław i okoliczny Park nad Balatonem? Dobrze trafiłeś! możesz od razu zamieszkać W tym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł25 m² 94,67 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 Czerwca! Apartament położony w budynku hotelowym przy ul. Kokoryczki 5 na Pradze Południe. Wykończony z dbałością o każdy detal. Dzięki wysokiej i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

8 000 zł113 m² 70,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wspaniałe mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi, które szuka komfortowego i przestronnego miejsca do zamieszkania. Nasze mieszkanie ma aż 4 pokoje, co zapewnia dużo przestrzeni dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

3 300 zł51 m² 64,53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Sowińskiego (blisko skrzyżowania z ul. Szulborską) na Ulrychowie, niedaleko Centrum Handlowego wola park. Okolica cicha, dojazd ślepą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

585 000 zł41 m² 14 268,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Świetnie zlokalizowane, ciche i przytulne - to najważniejsze atuty tego mieszkania. Świetna lokalizacja zapewnia nam szybki dojazd do centrum. Odległość do stacji Metro Racławicka to zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

899 000 zł59 m² 15 263,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Opis nieruchomosci Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować, 3 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie po generalnym remoncie. Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe. Metraż nieruchomosci to 58,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność prezentować 2 pokojowe mieszkanie w świetnym punkcie komunikacyjnym. Dostępne od już! Warunki wynajmu: - umowa conajmniej na rok - Kaucja w wysokości 1 miesięcznego, pełnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dubois

Muranów,Warszawa

546 000 zł28 m² 19 430,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

**rezerwacja, umowa przedwstępna** Nowoczesne mieszkanie w centrum Warszawy, przy ulicy Stanisława Doubois na Muranowie w Śródmieściu. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu to urocze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

6 900 zł70 m² 98,57 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowany i wyposażony 3pokojowy apartament w bardzo dobrej lokalizacji blisko Metra Dworzec Gdański z ładnym widokiem na panoramę Warszawy do wynajęcia od zaraz. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 800 zł44 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy al. Niepodległości tuż obok wejścia do metro Wierzbno - doskonała oferta! Zapraszamy do wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 44m2, które znajduje się w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

8 000 zł64 m² 125 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gdzie: warszawa Wola, ul. Grzybowska 85, dobry punkt komunikacyjny, metro Daszyńskiego odpowiednie dla: ludzi ceniących komfort, spokój, doskonałą komunikację. Zalety: kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

600 000 zł38 m² 15 868,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego się na warszawskiej Pradze-Południe. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze pięciopiętrowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 350 000 zł69 m² 19 565,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż Trzypokojowe mieszkanie położone w otulinie rezerwatu Jeziorka Czerniakowskiego. Położone jest w kompleksie sześciu eleganckich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzeleckiego

Ursynów,Warszawa

2 800 zł42 m² 66 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zielony ursynów - 2 pokoje z dużym balkonem i ogrodem do wyłącznego korzystania. Rozkład; pokój, sypialnia, kuchnia, łazienka, oddzielne wc. Opis; doskonała oferta dla amatorów zieleni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Wrzeciono,Warszawa

550 000 zł38 m² 14 474 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie dwupokojowe, dwustronne z widną kuchnią, ciche i słoneczne blok położony jest w środku osiedla, okna skierowane na strony: północno- zachodnią (kuchnia i sypialnia ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

475 000 zł42 m² 11 309,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

*oferta dostępna wyłącznie U nas** Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą rozkładowej 2 - pokojowej, funkcjonalnej oraz jasnej nieruchomości położonej w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

5 000 zł54 m² 93 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam! Do wynajęcia piękne, luksusowe, ciche dwupokojowe mieszkanie (2014r.) na 1/7 piętrze z tarasem (7m2) Osiedle zamknięte i strzeżone z portiernią. Ul. Siedmiogrodzka 1 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

730 000 zł36 m² 20 277,80 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum Warszawy Mieszkanie położone na 11 piętrze w 12-piętrowym budynku z 1962 r. 2 windy. Klatka schodowa i mieszkanie są po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

6 500 zł106 m² 61,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz wyjątkowego, świetnie zaprojektowanego apartamentu na Starym Mokotowie? Mamy dla Ciebie coś specjalnego - ponad 105m2 w nowoczesnym budynku przy ul. Wiktorskiej 8. Ważne: umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

845 700 zł50 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

** bemowo I wysoki standard I metro zachód I 49,75 I balkon ** Oferuję nowe, jasne, przestronne i komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie 49,75 m2 z balkonem 6,72 m2 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

639 000 zł49 m² 13 040,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

**nowe cena!** Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe z garderobą 49m2, po gruntownym remoncie (2023), urządzone w wysokim standardzie z pałnym wyposażeniem agd. Mieszknie jasne, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

2 970 000 zł150 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

** wola I nowoczesny apartament Z tarasem 150m2 ** Przedstawiam Państwu piękny, nowoczesny, 4-pokojowy apartament 150m2. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złoty Potok

Mokotów,Warszawa

674 842 zł40 m² 16 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

*** oferta tylko W naszym biurze*** Mieszkanie o powierzchni 39,72 m2. Dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym 19,36 m2, sypialnia 10,30 m2, łazienka z wc 5,11 m2, logia 6,20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olsztyńska

Białołęka,Warszawa

720 000 zł59 m² 12 203,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie jest dwustronne i jasne. Gotowe do zamieszkania, wykończone w podwyższonym standardzie z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Okęcie,Warszawa

613 427 zł32 m² 18 880,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: tel. 2-pokojowy lokal na cele inwestycyjne na Stegnach. Oraz pcc! (podatek od czynności cywilno-prawnych) Podana cena jest ceną netto - vat 23%. Istnieje możliwość odzyskania podatku vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Goławicka

Targówek,Warszawa

730 000 zł61 m² 11 908,70 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Z radością przedstawiam mieszkanie na Warszawskim Targówku, położonego w pobliżu stacji metra. Prezentowane mieszkanie ma 61 metrów kwadratowych, i znajduje się na pierwszym piętrze. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gotarda

Mokotów,Warszawa

629 000 zł51 m² 12 261,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż ciche, trzypokojowe mieszkanie na Mokotowie! Budynek: mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w budynku z 1971 roku. W bloku znajduje się odnowiona i zadbana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

520 000 zł37 m² 14 207,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Hampton Home oferuje na sprzedaż mieszkanie dwa pokoje w budynku z cegły usytuowane na parterze w 3 piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z: - oddzielna, widna kuchnia, - pokój 1, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

3 200 zł46 m² 70,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(eng. Version below) Witam Państwa, zapraszam do wynajęcia pięknego mieszkania o powierzchni 45,66 m2 na Mokotowie, przy urokliwej ulicy Jana III Sobieskiego 109, w sąsiedztwie skrzyżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława Augusta

Saska Kępa,Warszawa

12 200 zł81 m² 150,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

/ apartament na saskiej kępie Z widokiem na park/ budynek: apartament znajduje się na 1. piętrze. Rozkład pomieszczeń: - 81 m2 powierzchni - Przestronny salon z otwartą kuchnią - 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borzymowska

Targówek,Warszawa

1 399 000 zł107 m² 13 074,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 107 metrowego apartamentu. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze i przez cały dzień jest pełne słońca. Sypialnia znajduje się od strony wschodniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słomińskiego

Muranów,Warszawa

4 800 zł45 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia dwupokojowy apartament z dużym tarasem przy ul. Słomińskiego. Nieruchomość ma 45 mkw i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Stare Miasto,Warszawa

4 900 zł80 m² 61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowa Oferta! Cudowne 3 pokojowe mieszkanie w Centrum, na Starówce! Wynajem na 3 miesiące. Doskonała lokalizacja, na samej Starówce. Bardzo łatwy dojazd do każdej części miasta, na wyciągnięcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Wierzbno,Warszawa

8 350 zł122 m² 68,44 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na prezentację luksusowego, 3 pokojowego apartamentu o powierzchni 122 m2 mieszczącego się przy ul. Wielickiej na warszawskim Mokotowie. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

3 600 zł61 m² 59,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem nowoczesne mieszkanie z tarasem i bardzo dużym ogrodem, zlokalizowane na Warszawskiej Białołęce przy ul. Głębockiej. Lokal znajduje się na.