dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 904 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Powiśle

Powiśle,Warszawa

518 000 zł26 m² 19 561,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję Państwu kawalerkę na śródmieściu w topowej lokalizacji - Powiśle. Nieruchomość idealna pod inwestycje jak i do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie: lokal ma 26,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

1 590 000 zł100 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100 m2 znajdujące się na Starym Mokotowie przy ul. Chocimskiej w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Górny Mokotów,Warszawa

8 500 zł66 m² 128,79 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament 66M2, mokotów budynek: prestiżowy, kameralny apartamentowiec położony w pieszej odległości 3min do Galerii Mokotów. Inwestycja wyróżnia się niezwykle eleganckim projektem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żoliborz,Warszawa

1 680 000 zł76 m² 22 251,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja; żoliborz, sady żoliborskie, osiedle ogrodzone, chronione, monitorowane. Bardzo zdbane piękny ogród Pełna infratruktura, sklepy, szkoły, przedszkole, przychodnia apteka, usługi. Komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barcelońska

Mokotów,Warszawa

489 000 zł31 m² 15 774,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 1-pokojowe, po remoncie, o powierzchni 31 m , usytuowane na 3 piętrze w budynku 10-cio piętrowym zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Barcelońskiej. Mieszkanie 31m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszkowskiego

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie położone w przedwojennej w odrestaurowanej kamienicy na Żoliborzu przy ul. Cieszkowskiego. Na powierzchni 50 m2 znajduje się ustawny salon z balkonem, oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

3 800 zł44 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament 2-pokojowy, 44mkw, na ul. Postępu 10, w pobliżu Galerii Mokotów, blisko pkp Służewiec. W cenie jest bardzo wygodne, wyjątkowo szerokie miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skargi

Bródno,Warszawa

2 450 zł35 m² 71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia przestronna świeżo wyremontowana, widna kawalerka usytuowana na 3 piętrze w budynku bez windy na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Woronicza

Wierzbno,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje/ 60 mkw z 2 loggiami i garażem, w nowoczesnym apartamentowcu na 10 pietrze z panoramicznym widokiem na miasto: pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym 25 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 500 zł46 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia nowocześnie, elegancko wyposażonego mieszkania na Mokotowie. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie, projekt architekta. Mieszkanie jest ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

620 000 zł41 m² 15 270,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Przestronna kawalerka na Muranowie. Pokój dzienny z dwoma oknami, widna kuchnia, łazienka z prysznicem i osobno wc oraz mały przedpokój. Lokal w stanie dobrym, dwustronny, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

1 390 000 zł64 m² 21 590,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

/English version below./ Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Warszawy. Część budynku, w którym znajduje się lokal jest to nadbudowa deweloperska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wilanów,Warszawa

870 000 zł53 m² 16 415,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53m2 z dużym ogródkiem i tarasem , zlokalizowane na parterze apartamentowca położonego przy ul. Branickiego. Apartament usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naukowa

Mokotów,Warszawa

700 000 zł62 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na parterze. Wysoki standard. Duży ogródek! Mieszkanie nie jest wyposażone i wpełni umeblowane. Mieszkanie w stanie deweloperskim Salon z aneksem. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Powiśle

Powiśle,Warszawa

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje/55 mkw Z balkonem; na Powiślu. Ciche. Blisko stacji Metro Centrum Kopernika, w budynku z 2000 roku, w kondominium zamkniętym, z recepcją. Mieszkanie: pokój dzienny 19 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

697 650 zł47 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Powierzchnia mieszkania - 46,51 m2. Blok został kilka lat temu wyremontowany - zewnętrzne elewacje, klatka schodowa, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

3 700 zł45 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w prestiżowej części Ochoty przy ulicy Włodarzewskiej 76j. Okolica oferuje bardzo wygodny i szybki dojazd do centrum miasta, oraz bliskość wszystkich niezbędnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

7 000 zł113 m² 61,95 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować do wynajęcia mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 113 m2 na osiedlu Marina Mokotów w Warszawie. Mieszkanie z widokiem na jeziorko znajdujące się na Marinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

435 000 zł46 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie do remontu z możliwością aranżacji 3 pokoju. Mieszkanie o powierzchni 46,4 m2 składa się z: * Salonu, * Sypialni, * Zamkniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

5 180 zł45 m² 115,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne widne dwupokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na Sadach Żoliborskich. Wysoki standard wykończenia, w pełni wyposażone. Bardzo przytulne i klimatyczne, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chocimska

Stary Mokotów,Warszawa

740 000 zł62 m² 11 935,50 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Sprzedane! Zapraszam na prezentację przez 7 dni w tygodniu! Szanowni Państwo polecam ciche mieszkanie 3 pokojowe ( ok.62 m2) z loggią na pograniczu Śródmieścia z Mokotowem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Centrum przy ul. Chmielnej 106b o powierzchni 36m2 z balkonem. Idealne dla singla, pary. Rozkład: pokój dzienny z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

8 100 zł96 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

/ we speak english, ukrainian and russian / przestronny apartament na żoliborzu budynek: inwestycja Wiślane Ogrody została oddana do użytkowania w II kw. 2007 roku. Przy wejściu do budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

690 000 zł58 m² 11 896,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę 3-pokojowego rodzinnego oraz przestronnego mieszkania z balkonem. Jeśli szukasz mieszkania dla siebie w spokojnej okolicy, blisko komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 3 pokoje na sprzedaż Żoliborz, sady Żoliborskie, ul. Stanisława Tołwińskiego przy Metro Marymont. Do remontu 3 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon, 3 minuty do Metra Marymont. Urocze mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szulborska

Ulrychów,Warszawa

3 400 zł48 m² 70,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie po remoncie na Woli (english version below) W skrócie: - ul. Szulborska, wola Ulrychów - 3 pokoje - 48,2 m2 Lokalizacja: mieszkanie położone na terenie dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ochota,Warszawa

590 000 zł51 m² 11 626 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią z oknem. Z dużego pokoju wejście do mniejszego pokoju. W tym pokoju jest zabudowa wnękowa na jednej ze ścian. Łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

620 000 zł45 m² 13 778 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2m2, w pełni wyposażone i umeblowane znajdujące się na nowym, kameralnym osiedlu z 2019 roku przy ulicy Podwójnej 5, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

629 000 zł41 m² 15 341,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

NA sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie na mokotowie W doskonałej lokalizacji Atrakcyjność miejsca, w którym znajduje się nieruchomość sprawia, iż jej zakup to idealny wybór dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

795 000 zł56 m² 13 680,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 55,92 m2, zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe, przy ul. Wiatraczna. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kameralna

Praga-Północ,Warszawa

3 400 zł49 m² 69,39 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Blisko park I galeria | świetny punkt komunikacyjny | świeżo po remoncie Biuro place4you prezentuje świeżo wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na Warszawskiej Pradze, blisko dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyokopowa

Czyste,Warszawa

10 900 zł55 m² 198,18 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 2-pokojowy apartament premium w nowoczesnym osiedlu Rezydencja Konrad przy ul. Przyokopowej 43! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczęśliwicka

Stara Ochota,Warszawa

5 900 zł55 m² 107,27 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 2-pokojowy apartament premium w nowoczesnym osiedlu Dom Awangarda przy ul. Szczęśliwickiej 54! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Krakowska

Ochota,Warszawa

560 000 zł35 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie typu kawalerka. Idealnie skomunikowane z resztą miasta (tramwaje ,autobusy a także skm i wkd) Bliskość lotniska i obwodnicy miasta. W pobliżu Park Szczęśliwicki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Apenińska

Bemowo,Warszawa

580 000 zł46 m² 12 581,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania 2-pokojowe , rozkładowe w cichej i zielonej okolicy , a bardzo dobrą komunikacja i infrastrukturą. Blisko lIDL, auchan, stokrotka, carefour itd, puszcza Kampinoska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

890 000 zł55 m² 16 181,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie które znajduje się w zabytkowej kamienicy, mieszkanie ma powierzchnię 55 mkw, znajduje się na Warszawskiej Woli. Główne zalety mieszkania: 1. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa Nila

Gocław,Warszawa

584 000 zł45 m² 12 977,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 usytuowane na 4 piętrze w budynku z 1980 roku. Funkcjonalny układ mieszkania z oddzielną sypialnią, przestronnym salonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 000 zł29 m² 103,45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cozy studio flat for rent strict city centre of Warsaw. Localisation: hoża street. The apartment consists of: living room/bedroom connected with the kitchen Bathroom Hall Balcony Separated wardrobe (as.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartment in the Center of Warsaw at Chmielna 35. Great location with easy access to the public transports, shops and restaurants that are nearby. The apartment has 45m2, is fully furnished and equipped.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Monteverdiego

Białołęka,Warszawa

530 000 zł36 m² 14 813 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji dla kupującego. 0% podatku pcc. Cesja umowy deweloperskiej. Sprzedam nowe, niezamieszkałe i wykończone dwupokojowe mieszkanie 35,78 m2 na osiedlu Miasteczko Greenwood. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyokopowa

Wola,Warszawa

6 700 zł73 m² 91,78 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Możliwość najmu krótkoterminowego/ Short term rental possible. Dostępne od już. Oferujemy nowe, stylowe i bardzo przestronne mieszkanie z 3 sypialniami o powierzchni 73m2. Lokalizacja.