dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 916 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 916 ogłoszeń

2 720 000 zł196 m² 13 877,55 zł/m²

 

Piętro:25/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Apartament 196m2, 4 pokoje, 25 piętro, widok na panoramę miasta, ogromny potencjał, łucka 15, wola Budynek: łucka City to 30-piętrowy wieżowiec wybudowany w 2004 roku - w budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł25 m² 108 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 25m2 zlokalizowane na parterze : * Sypialnia * Kuchnia * Łazienka Mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej części Śródmieścia, jest w pełni umeblowane, wyposażone we.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł77 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i ciche mieszkanie 77 m w sercu Śródmieścia - Mazowiecka 7 Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane na 5. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje ogolne: warszawa Żoliborz ul. Włodzimierz Perzyńskiego 8 Metraż: 35 m Piętro: parter/2 Rok budowy: 1962 r. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe z kw Cena: 2700 zł. Czynsz: 600.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 610 zł58,37 m² 78,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł47,70 m² 15 723,27 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Przedstawiamy - przestronne i atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , do remontu. Usytuowane na 5 piętrze 11-piętrowego budynku z windą, w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł139 m² 129,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

For English please scroll down. Piękne mieszkanie w prestiżowym budynku przy Placu Grzybowskim Stylowy apartament zlokalizowany w samym centrum Warszawy. Wykończony i umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł77 m² 162,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem prezentuję elegancki, czteropokojowy apartament w nowej inwestycji Towarowa Square w miejscu, które staje się jednym z najbardziej pożądanych adresów w Warszawie. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

983 560 zł29,36 m² 33 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowy apartament o pow. 29,36 m , zlokalizowany przy ul. Krochmalnej na Woli w Warszawie. Lokalizacja Apartament położony jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 169 000 zł62,93 m² 18 576,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: eleganckie 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią w Central Park Ursynów idealne dla rodziny, pary lub osób szukających gotowego do wprowadzenia mieszkania na granicy Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł83,68 m² 22 466,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mam dla Ciebie wspaniała ofertę 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 83,68m2 zlokalizowanego na Bemowie / Górce. Kameralne, nowe osiedle (2020) Tylko 3 niskie budynki. Cisza, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł54 m² 16 481,48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ochota, szczęśliwice ul. Grójecka - Triton Park osiedle apartamentowo-usługowe położone w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. > 54 m2 > 2 pokoje z otwartą kuchnią > duży balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł50,70 m² 15 582 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

. Zamieszkaj na Mokotowie! ul. Stefana Bryły! Metro Wilanowska! Prezentujemy mieszkanie 50,70m2. 3 pokoje z widną samodzielną kuchnią Rozkładowe słoneczne Wschód Południowy Zachód Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł65 m² 19 230,77 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Piękny apartament w nowoczesnej zabudowie budynku apartamentowego , w wybranej lokalizacji i doskonałej komunikacji na Ochocie, blisko bardzo dobrze zagospodarowanego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

24 000 zł235,32 m² 101,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł125,35 m² 17 471,08 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Chcesz przestrzeni dla rodziny, ale wizja bycia szoferem własnych dzieci na przedmieściach spędza Ci sen z powiek? To 125-metrowe mieszkanie na Ochocie to koniec kompromisów! Wszystko, czego.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł48 m² 19 791,67 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 48 m na ul. Stańczyka! Mieszkanie usytuowane na 10. piętrze apartamentowca. Lokal jest w pełni umeblowany, gotowy do wprowadzenia. Duże okna zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł22 m² 104,55 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dla Singla lub pary - bez zwierząt - Do podpisania umowy najmu konieczne jest przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu. Wolne od już Oferujemy do wynajęcia kawalerkę znajdującą się na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

8 490 zł61,55 m² 137,94 zł/m²

 

Piętro:10/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny design, funkcjonalny układ i lokalizacja w samym sercu biznesowej Warszawy to najważniejsze atuty apartamentu o powierzchni 61,55 m2, usytuowanego na 10. piętrze inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł93 m² 32 150,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania, położonego na Starym Mokotowie, przy ul. Narbutta 83, w wyjątkowym kompleksie - Rezydencji Narbutta. Nieruchomość: na.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł175 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Przestronny 2-piętrowy apartament z 4 sypialniami i prywatnym ogrodem zlokalizowany w prestiżowym Starym Wilanowie. Idealny wybór dla rodziny. Mieszkanie nie jest obecnie umeblowane. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł27,60 m² 26 992,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Eng below Zapraszam do zakupu mieszkania, o powierzchni 27,60 m , położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i wygodnych lokalizacji w stolicy. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł27,50 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w Aninie Do wynajęcia kawalerka 27,5m2 położona w Aninie przy ul. Pazińskiego. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w kameralnym budynku z lat 60'. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Nieruchomość znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł58,23 m² 14 940,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przytulne i słoneczne mieszkanie na kameralnym osiedlu. Do metra imielin tylko 2 przystanki. W pobliżu kompleks sggw. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku 2 - piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł56 m² 133,93 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz wyjątkowego miejsca w Warszawie, które łączy luksus z komfortem życia w centrum? Jako agencja nieruchomości polecamy nową ofertę wynajmu nowoczesnego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,80 m² 14 066,90 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferujemy rozkładowe, przestronne mieszkanie na 11 piętrze ( z 15) z niesamowitym widokiem na panoramę miasta. Poczucie prywatność i przestrzeni jest gwarantowane. Lokalizacja - Marzenie:.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł54,80 m² 14 963,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 54,8 m z balkonem i piwnicą, obok stacji metro Bemowo Na sprzedaż przestronne i doskonale zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 54,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł27,02 m² 19 578,09 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 27 m - ul. Romaszewskiego 7 | gotowa do zamieszkania lub wynajmu Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , położona na 3. piętrze w odnowionym i zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 383 025 zł119,75 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie przy ul. Dzikiej w Warszawie. Położone w doskonałej lokalizacji, zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej, sklepów i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł31 m² 18 387,10 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskiej Ochocie. Kawalerka o powierzchni: 31 m2 znajduje się na 8 piętrze i składa się z: - pokoju/sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

14 450 zł85 m² 170 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentuję na wynajem elegancki czteropokojowy apartament przy ul. Grzybowskiej, w sercu warszawskiego Śródmieścia. To adres ceniony przez osoby, które oczekują wygody codziennego życia, jakości.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł47 m² 21 276,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Ciche 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie - 5 min do metra! Hampton Home oferuje na sprzedaż: umeblowane, gotowe do zamieszkania mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł48 m² 82,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powiśle / ul. Przemysłowa / 48 m2 / 2 pokoje Współczesne, w pełni umeblowane mieszkanie położone na Powiślu. Mieszkanie Współcześnie wykończone i umeblowane. Kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 888 000 zł84,61 m² 22 314,15 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny apartament 4-pokojowy z 2018 roku, położony w jednej z najszybciej rozwijających się części Warszawy na Pradze Południe, przy ul. Żupniczej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł46,60 m² 20 365 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie na parterze o powierzchni 46,6m2 z dwoma ogródkami zlokalizowane przy ulicy Żupniczej w Warszawie. Dzielnica Praga Południe Kamionek.

Szczegóły ogłoszenia

5 150 zł75 m² 68,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwustronne mieszkanie na Żoliborzu. Budynek z ochroną. Miejsce postojowe w garażu podziemnym. 5 min pieszo do stacji metra. Rozkład Mieszkanie składa się z salonu, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł74 m² 16 148,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą mieszkania o powierzchni 74 m2, położonego na Grochowie przy ul. Al. Stanów Zjednoczonych. Doskonały punkt, bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: krótko: miasteczko Wilanów. Wygodny apartament, 53 m2, loggia , podwójne miejsce na platformie w garażu podziemnym. Wysoki standard. : dla kogo? Dla pary, dla ceniących wygodę na równi.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł69 m² 18 260,87 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowy, przestronny apartament dla rodziny przy Parku Kępa Potocka Osiedle Wiślane Ogrody | Żoliborz | ul. Gwiaździsta Na sprzedaż przestronny, jasny apartament o powierzchni 68,70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł48 m² 55,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje po generalnym remoncie | Szwoleżerów | miejsce parkingowe Są miejsca, do których wraca się z przyjemnością po intensywnym dniu. To mieszkanie łączy spokój zielonej okolicy.