dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 918 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 918 ogłoszeń

799 000 zł68 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferuję do sprzedaży piękne komfortowe mieszkanie 3/4 pokojowe o powierzchni 68m2. Lokal zlokalizowany przy ulicy Skarbka z Gór we flagowym projekcie Osiedle Derby renomowanego dewelopera Dom.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł127,70 m² 54,82 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Żoliborz | Marymont - Potok | 4 pokoje | 128m2 | miejsce w garażu podziemnym | dwa duże tarasy piękny widok na zieloną kępę potocką : Dla kogo? Dla rodziny 2+1, 2+2 poszukującej komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł60 m² 98,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Mokotów Stegny english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowe trzy pokojowe mieszkanie w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł22,40 m² 14 241,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni użytkowej 22,4 m (41,22 m po podłodze), położone w spokojnej części Targówka. Lokal jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

643 000 zł58,50 m² 10 991,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie w kompleksie kameralnych budynków, ursus, bliska stacji skm Lokalizacja Ul. Wiosny Ludów, niska zabudowa. Odległość: 5 min pieszo skm Ursus 5 min autem Centrum Handlowe Faktory Ursus 15.

Szczegóły ogłoszenia

983 560 zł29,36 m² 33 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowy apartament o pow. 29,36 m , zlokalizowany przy ul. Krochmalnej na Woli w Warszawie. Lokalizacja Apartament położony jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

6 490 zł81 m² 80,12 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3-pokojowy po kompleksowym odświeżeniu | Eko-Park, mokotów (ul. Chodkiewicza) Do wynajęcia stylowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 81 m , położony na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł79,20 m² 74,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przestronny, 3 - pokojowy apartament przy Al. Rzeczypospolitej. Mieszkanie ma 84 mkw i składa się z: - 29. metrowego salonu z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł53 m² 16 603,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ulicy Warchałowskiego 11 - czyli klasyka gatunku dla tych, którzy pamiętają czasy Alternatywy 4 ( wiedzą, że życie w bloku potrafi być.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł126 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny, bardzo funkcjonalny i praktyczny apartament położony na terenie prestiżowego osiedla, tuż przy terenach zielonych i Miasteczku Wilanów. Świetna lokalizacja pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł47,50 m² 11 894 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Marzysz o własnym M, w świetnej lokalizacji z doskonałą komunikacją i dostępem do wszystkich udogodnień? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiamy przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł75,40 m² 62,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Idealne dla młodej pary lub osób szukających swojego pierwszego mieszkania w tętniącym życiem centrum Warszawy. Ta oferta wynajmu to doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie dynamikę.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 zł66 m² 110,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Do wynajęcia luksusowy apartament w samym sercu Śródmieścia - inwestycja Apartamenty Grzybowska Lokalizacja zapewnia wygodę życia w samym centrum tętniącego życiem.

Szczegóły ogłoszenia

2 740 zł43,50 m² 62,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m , położone na pierwszym piętrze budynku z 2012 roku przy ul. Siecznej na zielonej Białołęce. Kameralne, ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł83 m² 150,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament położony na terenie zamkniętego, strzeżonego osiedla przy Polu Mokotowskim, przy ulicy Chodkiewicza w Warszawie, w sąsiedztwie niezbędnej infrastruktury (sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł54,20 m² 18 819,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ochota - Szczęśliwice | 2 Pokoje z Dużym Ogrodem i Garażem Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu zielonej Ochoty (szczęśliwice) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł56,50 m² 15 026,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Trzypokojowe mieszkanie na kameralnym ogrodzonym i monitorowanym osiedlu. Na sprzedaż urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,50 m2, położone przy ul. Bajana na Bielanach. - salon 24 m2.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł28,50 m² 18 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,5 m , zlokalizowana w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy na Pradze Południe (saska Kępa), przy ul. Egipskiej 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł77,80 m² 24 421,59 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 77,78 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego, zadbanego budynku z 2009 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł52,65 m² 75,78 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, klimatyzowane 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Sobieskiego, w świetnie skomunikowanej części Mokotowa. Bezpośrednia bliskość nowo wybudowanej, cichej linii tramwajowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł96,20 m² 72,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z przeznaczeniem na biuro w Sercu Górnego Mokotowa | ul. Asfaltowa 8 Szukasz miejsca, które stanie się wizytówką Twojej firmy? Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy przy metrze Plac Wilsona. Mieszkanie o powierzchni około 45m2 składa się z: przestronnego salonu, z którego jest przejście do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł55 m² 57,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem odnowione i w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu Lewandów Leśny, blisko centrum handlowego M1. Do lokalu przynależy komórka lokatorska, która daje dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł47 m² 138,30 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w ekskluzywnej inwestycji przy Grzybowskiej 37 english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę wynajmu nowoczesnego apartamentu z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 607 zł67,95 m² 29 368,75 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament Premium na 10. Piętrze Browary Warszawskie z Widokiem na Warsaw Spire Cena: 1 995 606,50 pln Lokalizacja: browary Warszawskie (wola/śródmieście) Piętro: 5 (z windą) Czynsz: ok. 885 pln.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł79,30 m² 28 877,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, luksusowy apartament o powierzchni 79,3 m , położony w prestiżowej lokalizacji przy ul. Siennej 86 w samym sercu Warszawa. To.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł29 m² 23 448,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka 29m na 3 ostatnim piętrze w Śródmieściu Warszawy przy samych Łazienkach. Budynek po remoncie, w 2017 roku (odświeżenie dachu/niezbędne naprawy, ocieplenie, nowa zewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kameralnej kamienicy na zamkniętym terenie, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

956 257 zł36,37 m² 26 292,46 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: a_189, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brokera pod.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł27,03 m² 33 259,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Wyjątkowe studio na sprzedaż prestiżowa lokalizacja, historyczny klimat, nowoczesny komfort >warszawa Śródmieście, ul. Górnośląska (powiśle) >cena: 899 000 pln >studio 27 m2, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie kompletnie umeblowane I wyposażone. Wysoki standard. Dobre miejsce na granicy Bemowa; sąsiedztwo nowych osiedli z szybko rozwijającą się infrastrukturą (sklepy, kluby fitness,.

Szczegóły ogłoszenia

719 998 zł48 m² 14 999,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 z osobną widną kuchnią. Jasne i funkcjonalne mieszkanie, kompleksowo wykończone i gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł47,14 m² 30 738,23 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ekskluzywne dwupokojowe mieszkanie z ogrodem, zlokalizowane na parterze apartamentowca z 2020 roku w eleganckiej inwestycji Holm House przy ulicy Zdziechowskiego na Mokotowie. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł74 m² 15 932 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1993

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dochodowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, przy ul. Modzelewskiego w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Warszawskiego (wydział.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł43,32 m² 73,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie na Warszawskiej Woli. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz holu. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69,20 m² 12 991,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 2. piętrze w 6-piętrowym budynku z windą z 2005 roku, w spokojnej części Ursusa (gołąbki), przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy mieszkanie na wynajem, idealne dla osób ceniących sobie funkcjonalność i wygodę miejskiego życia. Ta oferta skierowana jest do singli, par lub małych rodzin poszukujących gotowego do.