dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 904 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł22 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kopernika 13, mieszkanie doskonale położone w pięknej Kamienicy, blisko Nowego Światu, blisko stacji metra, uniwersytetu Warszawskiego. Kamienica po remoncie, jest to duża, otwarta przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rosoła

Kabaty,Warszawa

815 000 zł59 m² 13 781 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie Budynek z 1990r Rama H 7 min na pieszo do Metra Kabaty Balkon 7 m Mieszkanie ma 59,14 m. Składa się z sypialni, małego pokoju, salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

4 700 zł63 m² 74,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe | 2 sypialnie | pełne wyposażenie | nowy apartamentowiec | żeromskiego - bielany | W pełni wyposażony lokalizacja: warszawa, bielany, ul. Żeromskiego. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

874 000 zł58 m² 14 991,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Czumy. Nieruchomość znajduje się na 10 piętrze w 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

22 500 zł240 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny, elegancki apartament z tarasem w sercu Miasteczka Wilanów. Idealny dla osób ceniących wysoki standard, komfort i prywatność. Podstawowe informacje:Powierzchnia apartamentu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

2 250 zł21 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie można oglądać od poniedziałku 9 marca. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na Mokotowie, położonego w cichej i spokojnej okolicy. Schludna, zadbana kawalerka 21m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

12 000 zł80 m² 150 zł/m²

 

Piętro:20/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z widokiem z 20 piętra, 80 m2, 3 pokoje, towarowa Towers, wola. Budynek: towarowa Towers (prosta 69 D) to wyjątkowy adres w sercu nowoczesnej Warszawy dwa bliźniacze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

8 400 zł105 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, świeżo odnowionego apartamentu o powierzchni 105 m , położonego w jednej z najlepszych lokalizacji Ochoty. To idealny wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Żoliborz,Warszawa

3 550 000 zł239 m² 14 866,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż | dwupoziomowy apartament Z oranżerią I kominkiem Wyjątkowy apartament o powierzchni 238 m , położony w zielonym i prestiżowym rejonie Sady Żoliborskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukiska

Gocław,Warszawa

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2, zlokalizowane przy ul. Łukiskiej 1 na Pradze Południe (gocław), mieszczące się w budynku apartamentowym oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janiszowska

Okęcie,Warszawa

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Miło mi zaprezentować mieszkanie na wynajem zlokalizowane przy ul. Janiszowskiej 10a, warszawa-Okęcie Lokal o powierzchni 43 m2 jest w pełni umeblowany, bardzo komfortowy a w jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

3 300 zł32 m² 102,42 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Unikatowe, 3-poziomowe mieszkanie przy Warso Tower - ul. Żelazna 16 Szukasz miejsca z charakterem w samym sercu metropolii? To kompaktowe, przytulne i niezwykle funkcjonalne mieszkanie na Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Dwa niezależne pokoje z odzielną, wyposażoną i widną kuchnią. Doskonale skomunikowane (autobusy, tramwaje) - 4 minuty spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

6 200 zł69 m² 90,44 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, en, ua, ru Do wynajęcia eleganckie, komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,55 m , usytuowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą, na nowym, zadbanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamińskiego

Kamińskiego,Warszawa

617 000 zł42 m² 14 586,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

2 pokoje | 42,3 m | ul. Kamińskiego - spokojna, zielona część Warszawy Cena: 617 000 zł Podstawowe informacje: powierzchnia: 42,3 m liczba pokoi: 2 piętro: 2 z 3 forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

2 900 zł32 m² 90,63 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna i bardzo cicha kawalerka o powierzchni 32 m , zlokalizowana przy ul. Międzynarodowej 46/48a. Mieszkanie idealne dla jednej osoby świetne do pracy i nauki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolonijna

Targówek,Warszawa

790 000 zł43 m² 18 372 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania bardzo ładne, nowoczesne, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42.68m2 (+10.41m2 taras) znajdujące się na Osiedlu LaMelodie przy ulicy Kolonijnej 5 na Warszawskim Targówku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Belliniego

Białołęka,Warszawa

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna kawalerka w osiedlu Zielona Dolina na Białołęce. Przestronny pokój połączony z kuchnią, łazienka i duży 10-metrowy balkon. Pierwsze piętro (z windą) w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł132 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament z 2 sypialniami i gabinetem w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej 4 Budynek: Grzybowska 4 to apartamentowiec w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

3 000 zł24 m² 125 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 24 m Powiśle, ul. Radna top lokalizacja ścisłe Powiśle Jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie. ok. 400 m do stacji metra sąsiedztwo buw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Skorosze,Warszawa

628 000 zł46 m² 13 505,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne i funkcjonalne dwa pokoje na Skoroszach, położone w najbardziej pożądanej części Ursusa, w budynku z 2001 z dużym zielonym patio na terenie osiedla oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekałkiewicza

Sadyba,Warszawa

4 000 zł63 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowa oferta | Mieszkanie do wynajęcia Mokotów | 3 pokoje | balkon | zieleń Do wynajęcia wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie położone na Mokotowie w spokojnej, zielonej części dzielnicy, cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Okrężna

Sadyba,Warszawa

1 250 000 zł106 m² 11 792,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego 3-pokojowego mieszkania z balkonem w domu z 1929 r. na Sadybie. Mieszkanie przeszło generalny remont w 2014 r. Idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Górny Mokotów,Warszawa

2 500 zł32 m² 77,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowana kawalerka na Mokotowie, położona w znakomitej lokalizacji. Mieszkanie zostało odmalowane i odświeżone. Mieszkanie o powierzchni ok. 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

979 000 zł53 m² 18 471,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 52.23 m2 znajdującego w prestiżowej lokalizacji w sercu Miasteczka Wilanów przy al. Rzeczypospolitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białołęka,Warszawa

559 000 zł51 m² 10 960,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Są miejsca, które łączą w sobie wygodę codziennego życia, kameralny klimat i spokój - a jednocześnie zapewniają pełen dostęp do infrastruktury miasta. Takie właśnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowodwory,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 371,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

English version below. Komfortowa kawalerka W bardzo dobrej cenie blisko pętli autobusowej! Na sprzedaż przytulna, jasna kawalerka położona na trzeciej kondygnacji budynku z 2005 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

585 000 zł53 m² 11 037,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53 m 2 zlokalizowane przy ul. Ogińskiego 9 na warszawskim Targówku. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze w budynku z 1973.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Mieszkanie 40 m2, z ogródkiem 37 m 2. - ostródzka 118 Do wynajęcia wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m2, w prestiżowej inwestycji Pastelowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

3 200 zł55 m² 58,61 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości MD Home ma przyjemność zaprezentować słoneczne, ciche i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,6m2 zlokalizowane na przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Równoległa

Włochy,Warszawa

3 150 zł38 m² 82,89 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[english below] Do wynajęcia stylowe, nowe mieszkanie o powierzchni 38 m z balkonem o powierzchni 5 m , położone w warszawskiej dzielnicy Włochy, przy ul. Równoległej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

4 500 zł59 m² 75,81 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,36 m przy ul. Fort Wola 14a, wola, warszawa. Oferujemy jasne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,36 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, en, ua, ru Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie - Bulwary Praskie | Praga-Północ Oferujemy do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

760 000 zł68 m² 11 192,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,90 m , zlokalizowane na zamkniętym, monitorowanym i chronionym osiedlu na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia