dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 904 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radarowa

Okęcie,Warszawa

3 000 zł47 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 000 zł | wynajem | 46,6 m2 | 3 pokoje | warszawa | radarowa | włochy okęcie Przedmiotem najmu jest 3 - pokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Radarowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kryształowa

Bemowo,Warszawa

1 650 zł14 m² 115,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Bemowo* ul. Kryształowa * studio* 14,28 m2 * duży balkon * metro M2 - stacja Bemowo * link do spaceru: ** do objęcia od zaraz ** tylko dla osób pracujących ** umowa najmu okazjonalnego * atuty: cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

590 000 zł27 m² 21 851,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27,82 m z prywatnym ogródkiem ok. 21 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2020 roku na terenie Pragi-Południe. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

550 000 zł37 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem mieszkania 2 pokojowego na Woli przy ulicy Krępowieckiego. Atuty: - bliskość komunikacji miejskiej, 600 metrów od Metro Księcia Janusza, - cisza nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

8 000 zł59 m² 135,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie położone na Warszawskim Powiślu ul. Leona Kruczkowskiego. Apartament jest dwustronny, położony w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Bielany,Warszawa

2 800 zł27 m² 103,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: bielany, ul. Antoniego Magiera. Mieszkanie o powierzchni 27 m2, salon z aneksem kuchennym, łazienka, 7 piętro z windą. Osiedle położone w pobliżu zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

750 000 zł41 m² 18 208,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 41 m , położonego w nowoczesnym, dobrze utrzymanym budynku przy ul. Rakowskiej w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Ursynów,Warszawa

779 000 zł53 m² 14 753,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie | sprzedaż | 52,8 m2 I 779 000 pln | warszawa | ursynów | magellana Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,8 m2 w Warszawie, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Wola,Warszawa

680 000 zł42 m² 16 190,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, zlokalizowane przy ul. mjr. H. Sucharskiego 5, na warszawskim Bemowie-Jelonki. Okna oraz balkon usytuowane od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Taśmowa

Mokotów,Warszawa

787 000 zł33 m² 23 513,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny, w pełni funkcjonalny apartament o powierzchni 33,47 m , położony przy ul. Taśmowej na warszawskim Mokotowie to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sielce,Warszawa

570 000 zł30 m² 18 793,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Przestronna i odświeżona kawalerka o powierzchni 30 m , zlokalizowana na 1. piętrze zadbanego budynku przy ul. Chełmskiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

5 400 zł74 m² 73,26 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie - Zielony Żoliborz Na wynajem wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie, starannie wykończone z dbałością o każdy detal, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

2 399 zł34 m² 70,56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na czwartym piętrze z windą przy Al. Waszyngtona. Duży pokój przechodni, z kuchni przejście do mniejszego pokoju. Łazienka z kabiną prysznicową. Jest balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 400 zł67 m² 50,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem 3 pokoje - Ochota, ul. Włodarzewska | dla 3-4 osób | blisko Parku Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie (67 m ) na Ochocie, ul. Włodarzewska 57. Idealne dla 3-4 osób - studentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Wola,Warszawa

830 000 zł57 m² 14 638,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w al. Solidarności. Grunty uregulowane- możliwość zakupu mieszkania w ramach kredytu. Oferta sprawdzi się jako mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 05.01 Oferta bez prowizji od najemcy! Oferujemy apartament w ścisłym centrum Warszawy o powierzchni 60 m , który znajduje się na 5 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i ciche mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 5 piętrze 6 piętrowego budynku na Kabatach, przy Al. Komisji Edukacji Narodowej na Ursynowie. Mieszkanie o pow. 40 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

3 350 zł36 m² 94,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjne, jasne i ciche mieszkanie o pow. 35,5 m2, po generalnym remoncie, położone przy Starym Mieście (ul. Długa róg ul. Miodowej). Mieszkanie typu studio z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

798 000 zł49 m² 16 443,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z dużym potencjałem! Bardzo rozkładowe dwustronne mieszkanie z widną oddzielną kuchnią o łącznej powierzchni 46,6 m2 położone na drugim piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 000 zł40 m² 74,63 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu na warszawskiej Woli na osiedlu forum wola. Opis mieszkania przestronny, salon w pełni umeblowany - rozkładana kanapa, szafki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

1 749 000 zł134 m² 13 052,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament z tarasem w dzielnicy Ursus, gotowy do wprowadzenia. Słoneczny przestronny apartament o powierzchni 131.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Verdiego

Białołęka,Warszawa

545 000 zł33 m² 16 712,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Apartament z aneksem kuchennym 32,61 mkw., usytuowany na kameralnym osiedlu, w niskim, 3-piętrowym budynku. Mieszkanie jasne, ustawne, efektywnie zagospodarowane. Aneks kuchenny otwarty na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piwarskiego

Mokotów,Warszawa

3 600 zł38 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem | Mokotów, ul. Piwarskiego 9 Oferuję na wynajem jasne, przytulne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

1 100 000 zł34 m² 32 544,40 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam nowoczesny Apartament na Grzybowskiej. Doskonałe położenie zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej, restauracji, sklepów oraz kluczowych punktów biznesowych. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

3 600 zł43 m² 84,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowy apartament w nowym budynku przy ul. Karolkowej, spacerem (5 minut) do stacji metra Rondo Daszyńskiego. Mieszkanie dostępne od zaraz karolkowa | spacerem do ronda daszyńskiego | 42 m |2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 399 000 zł69 m² 20 275,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowy apartament, znajdujący się na prestiżowym osiedlu Apartamenty Saska nad Jeziorem. Mieszkanie: - wykończone w wysokim standardzie (meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wyspiańskiego

Żoliborz,Warszawa

495 000 zł21 m² 23 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie w najbardziej klimatycznej części Starego Żoliborza | Blisko metra Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 20,50 m , położone w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

890 000 zł45 m² 19 777,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończone, pachnące nowością mieszkanie z ogródkiem - Bulwary Praskie, jagiellońska 81a Brak podatku pcc po stronie kupującego. Na sprzedaż oferuję nowe, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł46 m² 20 692,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 3 pokojowe (jeden pokój przechodni) z oddzielną kuchnią, łazienką z wc i balkonem. Położone w ścisłym centrum vis-a-vis Pałacu Kultury (sali Kongresowej) i tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

6 000 zł61 m² 98,36 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczny apartament na 1 piętrze z własnym ogródkiem, wykończone w bardzo dobrym standardzie, w pełni umeblowane i wyposażone (pralka, zmywarka, piekarnikitd.) 500 m od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dąbrowszczaków

Praga-Północ,Warszawa

350 000 zł16 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Digital Broker prezentuje mieszkanie 16 m2, przy ul. Dąbrowszczaków 6 na Pradze Północ. Najważniejsze szczegóły: - odrębna własność z kw - 4 piętro bez windy - po generalnym remoncie - 700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kacza

Wola,Warszawa

1 500 000 zł82 m² 18 404,90 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

- for English check below - Nowoczesny trzypokojowy apartament z dwoma pełnymi łazienkami i przestronnym balkonem. Mieszkanie czyste, częściowo umeblowane i wyposażone jest zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

690 000 zł49 m² 14 081,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy Przy Agorze. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 160 000 zł78 m² 14 871,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dwupokojowe mieszkanie na 1. piętrze przy ul. Adama Branickiego 10 (wilanów). 78 mkw. sprawia, że mieszkanie jest bardzo przestronne. Dodatkowo wysokość 270 cm powoduje, że czujemy się komfortowo. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

789 000 zł55 m² 14 345,50 zł/m²

 

Piętro:10/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 1 piętrze budynku z windą przy ul. Międzynarodowej 46/48a na Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gibalskiego

Wola,Warszawa

1 950 zł17 m² 114,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna i przytulna mini kawalerka o powierzchni 17 m , położona na 4. (ostatnim) piętrze klimatycznej kamienicy z lat 50. przy ul. Gibalskiego na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

656 000 zł50 m² 13 120 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie o powierzchni: 50.00 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

710 000 zł37 m² 18 943,40 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne, ciche mieszkanie o pow. 37,48 m położone na 11. piętrze w 15-piętrowym budynku z 2008 r. przy ul. Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

750 000 zł58 m² 12 953,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Są mieszkania, które od pierwszego spojrzenia mówią: tu już wszystko jest gotowe. I są też takie, które z lekkim uśmiechem dodają: zrób mnie dokładnie po swojemu. To przy ul. Zagłoby 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

571 000 zł41 m² 13 978 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Ursusie przy ul.Dzieci Warszawy. Cicha okolica, dobra komunikacja i bliskość sklepów i punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ciche i przytulne dwupokojowe mieszkanie o pow. 30 m2, na parterze, usytuowane w doskonałej lokalizacji na Starym Mokotowie, tuż przy stacji metra Racławicka. Parter.