dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 904 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

959 000 zł40 m² 23 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje | 40 m | Ogrody Wilanów | balkon | klima | budynek premium Wyłącznie u nas! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3. piętrze prestiżowego, niskokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wola,Warszawa

1 280 000 zł28 m² 46 043,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 27.80 m2 znajduje się na 8 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

590 000 zł50 m² 11 683,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Warszawa, białołęka - ul. Aluzyjna 25f | 50,5 m | Balkon | Miejsce postojowe | Osiedle zamknięte Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 50,5 m , położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

2 350 zł37 m² 63,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna, wyremontowana Kawalerka z balkonem na Saskiej Kępie Do wynajęcia przestronna kawalerka o powierzchni 37,2 m , położona na 1 piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ochota,Warszawa

1 071 000 zł51 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w prestiżowym budynku Rezydencja Eliza na warszawskiej Ochocie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł128 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ekskluzywny apartament 4-pokojowy na 13 piętrze z widokiem na Warszawę. Rozkład: apartament o powierzchni 128 m2 znajduje się na 13 piętrze. Składa się przedpokoju, ogromnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja Osiedle Wola Prestige Prezentujemy eleganckie, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jana Kazimierza 64a w Warszawie na nowym prestiżowym osiedlu. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Bródno,Warszawa

559 000 zł38 m² 14 710,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Krasiczyńskiej 10 na warszawskim Bródnie (dzielnica Targówek). To doskonała propozycja dla singla, pary, małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

6 000 zł70 m² 86 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak Pl, ua, ru, eng Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie. Skrzyżowanie ul. Żelaznej i Grzybowskiej, tuż przy Browarach Warszawskich Przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Wyczółki,Warszawa

820 000 zł43 m² 18 924,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Stylowe 2 pokoje z balkonem | lifetown | ul. Kłobucka 6b Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,33 m , położone na prestiżowym osiedlu lifetown przy ul. Kłobuckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Julianowska

Nowe Bródno,Warszawa

1 618 zł54 m² 29,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia połowa klimatycznego, przestronnego 2 pokojowego mieszkania (53,5 m2) na Górnym Mokotowie. Mieszkanie mieści się w najładniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 100 zł51 m² 60,78 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng & ru below Jeśli szukasz przestronnego 2-pokojowego mieszkania, praktycznie i estetycznie urządzonego, z wanną i tarasem w nowym apartamentowcu to serdecznie zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Bielany Marymont Ruda ul. Gwiaździsta - mieszkanie 3 pokoje do wejścia po lekkim odświeżeniu. Dla zdecydowanego klienta cena do negocjacji! Mieszkanie z widną oddzielną kuchnią w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

1 188 000 zł66 m² 17 894,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atrakcyjne mieszkanie na Żoliborzu o powierzchni 66,39 m2 składa się z: * Salonu z otwartą dużą kuchnią, * sypialni, * łazienki z wanną, * przedpokoju. Wysokość mieszkania 270 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muranów,Warszawa

1 199 000 zł51 m² 23 509,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Stylowo urządzony, komfortowy apartament w kamienicy z lat 50' tuż przy Ogrodzie Krasińskich i metrze Ratusz Arsenał! budynek: historyczne Osiedle Prezydenckie przy ul. Generała Andersa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng 2-pokojowe mieszkanie z tarasem | Garaż | Komórka | 19 Dzielnica | Kolejowa Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Marina Mokotów,Warszawa

2 700 000 zł93 m² 29 141,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 92,65 m , położony w kameralnym budynku na cenionym osiedlu Marina Mokotów - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Za Łąkami

Kabaty,Warszawa

3 300 zł56 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokoje na Kabatach 2 minuty do metra i blisko Lasu Kabackiego Zapraszamy do wynajmu jasnego i niezwykle funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 55,85 m , zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Czyste,Warszawa

5 500 zł42 m² 130,95 zł/m²

 

Piętro:16/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od już eleganckie 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowym kompleksie Towarowa Towers, przy Rondzie Daszyńskiego w samym sercu biznesowej Woli. Apartament 16. piętro imponujący widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowa

Służew,Warszawa

849 999 zł65 m² 12 996,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,4 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - Mokotowie (służew). Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książęca

Śródmieście,Warszawa

16 000 zł100 m² 160 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We also speak Eng| ua| ru Luksusowy apartament z tarasem i widokiem na Stadion Narodowy - Holland Park Prezentujemy wyjątkowy apartament na ostatnim piętrze prestiżowej rezydencji Holland Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włochy,Warszawa

580 000 zł38 m² 15 183,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Warszawa, ul. 1-go Sierpnia Gotowe do wprowadzenia, umeblowane, po generalnym remoncie w 2021 roku. Została położona nowa instalacja elektryczna, wymienione piony i grzejniki, nowe okna, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja 3 Maja

Powiśle,Warszawa

849 000 zł37 m² 22 945,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 37 m z możliwością aranżacji na 2 pokoje, położone na 2. piętrze w 6-piętrowej kamienicy z windą na Powiślu (al. 3 maja). budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Topiel

Powiśle,Warszawa

6 200 zł45 m² 137,02 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt Na wynajem jasne, nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o pow 45,26 m2 w samym sercu Powiśla jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

1 260 000 zł64 m² 19 534,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nigdy nie użytkowane mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia! Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią, sypialni, gabinetu/pokoju dziecięcego. Łazienka, oddzielne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

1 000 000 zł37 m² 27 027 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m , położone na 5. piętrze w budynku przy ul. Chmielnej, w samym centrum Warszawy. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pokojowy | Kabaty | 50 m od metra | garaż + komórka | wysoki standard Do wynajęcia komfortowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 40 m , położony na Kabatach przy Al. Komisji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Wola,Warszawa

6 000 zł105 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Do wynajęcia eleganckie, jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 105 m , położone na 6 piętrze nowoczesnego budynku na pograniczu Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

1 150 000 zł62 m² 18 548,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Rozkładowe, jasne oraz ciche mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym, położone na 3., ostatnim piętrze bloku z 1961 r. w doskonałej lokalizacji na bliskiej Woli w pobliżu metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i ciche mieszkanie o pow. 41 m2, usytuowane w nowym apartamentowcu przy ul. Giełdowej, na granicy warszawskich dzielnic Wola i Śródmieście, zaledwie 5 minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

11 000 zł68 m² 161,76 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Modern Apartment for Rent in Warsaw s Business District Wola Property A modern, compact apartment finished to a high standard, located in a contemporary residential building in the heart.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Służewiec,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie na Mokotówie, przy ul.Wynalazek, Służewiec. Wolne od 1 marca. Koszty: -czynsz najmu 3500 zł - czynsz do administracji 700 zł (obejmuje zaliczki na wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

884 000 zł59 m² 14 983 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, położone na parterze w zadbanym, 10-piętrowym budynku. Lokal został zaprojektowany w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

2 490 000 zł100 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: luksusowy apartament z ogrodem Wilanów, oferuję na sprzedaż wykończony apartament o powierzchni 100 m , położony w prestiżowej inwestycji w Wilanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

2 590 zł20 m² 132,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

28 500 zł160 m² 178,13 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament W unique tower Unique Tower | Wysokie piętro | W pełni umeblowany | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard | 2 miejsca parkingowe ***** rozkład pomieszczeń: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

1 750 000 zł91 m² 19 326,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Powierzchnia: 85,55 m Liczba pokoi: 3 (możliwość wydzielenia 4) Piętro: 1 Rok budowy: 2020 Balkon: 8,16 m Loggia: 5,55 m Rynek: wtórny Forma własności: pełna własność Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ponarska

Elsnerów,Warszawa

729 000 zł42 m² 17 566,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szukasz przytulnego mieszkania urządzonego w nowoczesnym stylu, które znajduje się w cichej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! W skrócie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mołdawska

Rakowiec,Warszawa

845 000 zł45 m² 18 736,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Tylko u Nas! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie / 45,10 m2 /, loggia / 9,5 m2 /, garaż podziemny / osiedle zamknięte! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stary Żoliborz,Warszawa

619 000 zł37 m² 16 729,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w sercu Starego Żoliborza - tuż obok metra Dworzec Gdański. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw. Jasne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 989 000 zł90 m² 22 100 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mokotów - Służew nad dolinką, ul. Puławska - stacja metra Służew 700m - Biedronka 400m, centrum handlowe Land 600m - bezpośrednie sąsiedztwo parku Dolinka Służewiecka siłownia, sauna, sala.