dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m , położone zaledwie 80 metrów od stacji metra Wierzbno. Mieszkanie jest słoneczne i ciche, usytuowane w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Wrzeciono,Warszawa

569 000 zł36 m² 15 805,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00 Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie, gotowe do zamieszkania od zaraz, bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł29 m² 97,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowa i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,74 m , położona przy ul. Jagiellońskiej 81 - w dynamicznie rozwijającej się części warszawskiej Praga-Północ. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 175 000 zł46 m² 25 543,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

We speak pl, en, ua, ru Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 46 m | Klimatyzacja | Balkon | Garaż Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 6. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez Prowizji Mieszkanie typu studio o powierzchni 34 m2 składające się z przestronnego pokoju, aneksu kuchennego i łazienki wyposażonej w prysznic. Mieszkanie posiada balkon na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Elektryczna

Powiśle,Warszawa

4 900 zł43 m² 113,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia wyjątkowa ofertę eleganckiego 2 pokojowego mieszkania w prestiżowej inwestycji Flisac, zlokalizowanej w sercu Powiśla przy ul. Elektrycznej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

2 950 000 zł132 m² 22 399 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Przestronny apartament położony W zaciszu sadów żoliborskich Jasne wnętrza | Weranda 23 m | Dwa miejsca parkingowe w garażu | Tuż przy parku | Cicha i spokojna okolica | Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kulczyńskiego

Ursynów,Warszawa

697 800 zł53 m² 13 065 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 200 m do metra Imielin | 53,4 m2 | 2 pokoje | Oddzielna Kuchnia | duży balkon Jasne, ciche i ustawne mieszkanie o powierzchni 53,4m2 w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

4 000 000 zł150 m² 26 656 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży penthouse z dużym tarasem - 140 m2 w prestiżowej lokalizacji (miasteczko Wilanów). Doskonały rozkład pomieszczeń z podziałem na strefy dzienną i prywatną. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Worcella

Wola,Warszawa

3 250 zł47 m² 69,15 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla singla lub pary - do podpisania umowy najmu potrzebne przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu Oferujemy do wynajęcia nowe mieszkanie na Woli przy ul. Worcella 5 (boczna od Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł27 m² 26 179,80 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Lokalizacja: warszawa, śródmieście Aleja Jana Pawła II 26 (konstrukcja rama H, spółdzielnia mieskzaniowa oś. Saska). Zaledwie 3 minuty spacerem od Ronda onz, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żegańska

Wawer,Warszawa

788 000 zł52 m² 15 183 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone w zielonej i spokojnej części Warszawy - Międzylesie (dzielnica Wawer). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szybka

Włochy,Warszawa

799 000 zł55 m² 14 527,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Są mieszkania, które łączą w sobie funkcjonalność, świetną lokalizację i realny potencjał aranżacyjny. Taką właśnie propozycją jest lokal o powierzchni 55 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Uboczu

Natolin,Warszawa

920 000 zł69 m² 13 372,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,8 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Ursynowa w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

479 000 zł28 m² 17 323,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie dwupokojowe 27,65 m - Wola, ul. Anielewicza Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie położone na 7. piętrze budynku przy ul. Anielewicza, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 48,8 m , położone w Warszawie - Ursusie, przy ul. Warszawskiej, naprzeciwko Biedronki. Idealne dla pary, singla lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 855 350 zł53 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

we also spek ua|ru|eng przytulne 3 pokojowe mieszkanie W preztizowej inwestycji przy ul. Grzybowska - mennica residence Klimatyzacja | Siłownia | Squash | Sauna | Pokój do zabaw dla dzieci | Sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wspólna

Wesoła,Warszawa

1 159 000 zł85 m² 13 635,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca do życia, najlepiej w stolicy, a jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku, wśród pięknych okoliczności przyrody - jesteś pod dobrym adresem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

880 000 zł47 m² 18 592,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Bartycka 85 | 2 pokoje | 3 piętro | zachód | balkon | stan doskonały | pełne umeblowanie To mieszkanie jest gotowe do wejścia - spójnie urządzone, zadbane i jasne, z bardzo przyjemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

535 000 zł44 m² 12 049,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z loggią i prywatnym miejscem postojowym na osiedlu zamkniętym. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu przy ul. Aluzyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 160 000 zł55 m² 21 090,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 55 m na zamkniętym osiedlu - Odolany, ul. Jana Kazimierza Prezentuję komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2, położone na 2. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Ursynów,Warszawa

970 000 zł68 m² 14 349,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 68 m , położonego przy ul. Koncertowej na warszawskim Ursynowie. Lokal znajduje się na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Prezentujemy 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Górna Droga 2 ( Ursus , Warszawa ). Jest to idealna nieruchomość dla pary, małej rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 900 zł82 m² 59,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania 3-pokojowego Miasteczko Wilanów, aleja Wilanowska Do wynajęcia przestronne, w pełni odświeżone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 82 m , idealne dla rodziny lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Makolągwy

Imielin,Warszawa

791 670 zł48 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 47,98 m , położonego na kameralnym, zamkniętym osiedlu na warszawskim Ursynowie. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promenada

Mokotów,Warszawa

1 349 000 zł67 m² 20 221,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w przedwojennej kamienicy bezpośrednio przy Parku promenada/morskie Oko oraz blisko Łazienek Królewskich. Mieszkanie jest przestronne i wysokie 290 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Białołęka,Warszawa

3 300 zł53 m² 62,68 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne i jasne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,6 m z garażem, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy na warszawskim Żeraniu. Cena 3.500 zł (3.300 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Białołęka,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone na warszawskiej Białołęce przy ul. Monteverdiego. Mieszkanie zlokalizowane jest na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu. Położone na parterze posiada dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Ochota,Warszawa

637 000 zł40 m² 15 925 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż oferuję ustawne mieszkanie o powierzchni 40 m , usytuowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Warszawy w centralnej części Ochoty. Nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kinowa

Grochów,Warszawa

749 000 zł57 m² 13 140,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Westate Śródmieście ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży niezwykle funkcjonalnego mieszkania znajdującego się w świetnej lokalizacji przy ulicy Kinowej 25 na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 425 000 zł71 m² 20 070,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 70.60 m2 i wysokości 2,70 m zlokalizowane na warszawskiej Pradze - Południe, ul. Nowaka Jeziorańskiego 45. Osiedle Saska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

2 400 zł33 m² 73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe 33 m2 na Pradze Północ przy ul. Brechta. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

5 000 zł64 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m , położone na nowoczesnym osiedlu Arte Nova przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

1 790 000 zł83 m² 21 488,60 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie w pożądanej lokalizacji tuż obok Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie o dwustronnej ekspozycji okien (północ-południe), wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

689 000 zł33 m² 20 715,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jeśli szukasz mieszkania inwestycyjnego lub mieszkania na start w niedalekiej odległości od Galerii Mokotów ta oferta jest dla Ciebie! budynek: przyjemne osiedle znajdujące się przy ul. Złoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

695 000 zł38 m² 18 289 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Tylko w ip- properties opis nieruchomości: dla kogo? Dobrze odnajdzie się tu zarówno singiel/ka jak i para. Zakup będzie również dobrą inwestycją.