dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 919 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 919 ogłoszeń

2 900 zł37,10 m² 78,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu bez stresu i dodatkowych kosztów? To 37,1 m na warszawskiej Woli to idealna przestrzeń dla singla lub pary, którzy cenią wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł55,70 m² 16 965,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o bardzo funkcjonalnym układzie. Apartament jest położony w prestiżowym kompleksie "osiedle Leśne" przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na parterze w dziesięciopiętrowym budynku z przełomu lat 70 na warszawskiej Woli przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

14 300 zł60 m² 238,33 zł/m²

 

Piętro:11/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Złota 44 jest najwyższym budynkiem mieszkalnym w Unii Europejskiej. W prawie 200-metrowym wieżowcu znajdują się ekskluzywne apartamenty. Wyłącznie dla mieszkańców jest dedykowane całe 8.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 650 zł44,70 m² 104,03 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, komfortowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane w bardzo dobrej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego Arkadia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł69,44 m² 86,41 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem na Mokotowie przy Jana Pawła Woronicza 33b. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z jasną kuchnią oraz dzielącą.

Szczegóły ogłoszenia

1 369 000 zł60 m² 22 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż! Zamieszkaj w wyjątkowej lokalizacji na Powiślu! wysokość 3M | klimatyzacja | taras 23 M2 | garaż Oferujemy wysokie (3m), klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 59,83 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł37 m² 16 621,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Bielany - Wrzeciono, ul. Szegedyńska - przystanki autobusowe: 400 m - tramwaje: 400 m - metro: 900 m do stacji metra Wawrzyszew - las Bielański ok 500 m Mieszkanie o powierzchni 37.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł57,60 m² 13 177 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie (57,6 m ) na Mokotowie - dostępne od zaraz Z ogromną przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł98 m² 86,73 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Służewiec Dwupoziomowy apartament na 6 i 7 piętrze w apartamentowcu w pobliżu Galerii Mokotów, przy ul. Obrzeżnej. Czynsz najmu: 8.500 zł + 1.200 zł czynsz administracyjny = 9.700.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł54 m² 183,33 zł/m²

 

Piętro:19/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wspaniałe mieszkanie w bliskiej odległości od Ronda Daszyńskiego i Browarów Warszawskich. Ciesz się zapierającymi dech w piersiach widokami na panoramę miasta oraz świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 m . Lokal składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym i częścią dzienną, - komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 274 999 zł75 m² 16 999,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m przy ul. Franciszka Łukaszczyka na Ursynowie (stary Imielin). Lokal położony na 2 piętrze w zadbanym 3-piętrowym budynku z 1992.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w spokojnej, zielonej części Białołęki przy ul. Aluzyjnej. Lokal znajduje się na 5. piętrze w 7-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52,86 m² 60,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w samym centrum Warszawy, ale bez hałasu i tłumów? To miejsce łączy klimat Starego Miasta z kameralną, spokojną atmosferą. Mieszkanie znajduje się przy ul. Koźlej.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł45 m² 122,22 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowy apartament o pow. 45 m , zlokalizowanego w jednym z najatrakcyjniejszych punktów Warszawy przy ul. Grzybowskiej. Lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł49 m² 23 041 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie. Spokój i cisza w środku miasta! Budynek Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł108 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament przy Skwerze Kardynała Wyszyńskiego english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowe mieszkanie na bliskiej Woli z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł104 m² 17 788,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

English version bellow Elegancki apartament z duszą przedwojennej Warszawy - Chmielna 73b Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 103,74 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł110 m² 136,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować elegancki, nowo wykończony apartament na wynajem z przepięknym widokiem na Park Skaryszewski i jeziorko. Lokalizacja To idealne miejsce dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł48,90 m² 14 212,68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Uregulowane grunty - księga wieczysta nie pobieramy prowizji od kupującego Zamieszkaj wysoko - panorama Warszawy! | Mokotów, stegny | idealne M3 z potencjałem | osobna kuchnia | dodatkowy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł164,70 m² 16 697,02 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przestrzeń, prestiż i potencjał - 164,7 m na Mokotowie, ul. Sobieskiego 100a Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o imponującej powierzchni 164,7 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł49 m² 17 938,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Dom Development | Praga-Południe Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykończone mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Drwęckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł57 m² 21 930 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Posiadamy w ofercie bardzo jasne i nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe w świetnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,8 m2, 3 pokojowe zlokalizowane na Pradze Południe, na.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł54,50 m² 15 688,07 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż prezentuję nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5m2 położone w zadbanym osiedlu na Skoroszach, czyli tętniącej życiem, rodzinnej lokalizacji Ursusa. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł44 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszam serdecznie do kontaktu oraz obejrzenia tego wyjątkowego Apartamentu na sprzedaż Luksusowy Apartament w sercu Warszawy | Grzybowska 37 | standard premium Na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł29 m² 15 517,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Przytulna kawalerka na woli przy ul. Obozowej - idealna na start lub jako lokata kapitału 29m2 | Umeblowana | Gotowa do zamieszkania lub wynajęcia | Księga wieczysta ***** opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł85 m² 158,82 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 3 pokoje, 85 m , Wola ul. Prosta 69D, towarowa Towers Do wynajęcia wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 85 m , położony na 5. piętrze nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł118,90 m² 126,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem luksusowy apartament o powierzchni 118,9 m , położony przy ul. Potoki na Mokotowie. Wystrój i aranżacja apartamentu to kwintesencja nowoczesnej elegancji, łącząca wyrafinowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 451 495 zł44,03 m² 32 966,04 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj w najlepszym miejscu dla życia w centrum Warszawy 10 minut metro Rondo onz 20 minut - do Dworca Centralnego i centrum handlowego Złote Tarasy Na sprzedaż elegancki 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł79,31 m² 22 065,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam Państwu wyjątkowe, w pełni wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,31 m zlokalizowane przy ul. Oś Królewska w Wilanowie. Mieszkanie usytuowane jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł48,60 m² 18 497,94 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,55 m , położone na 2. piętrze na zamkniętym i strzeżonym osiedlu, w Warszawie-Bemowie. Nieruchomość znajduje się w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł37 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wygodnego mieszkania o powierzchni 37 m położonego na 6. piętrze w atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Śródmieście, blisko ronda onz.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł177,10 m² 10 389,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

Oferuję dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w bryle budynku, położonego przy ul. Wał Miedzeszyński. Powierzchnia użytkowa domu 177,12 m2, działka o powierzchni 268 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł37 m² 25 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oryginalne i stylowe mieszkanie. Atrakcyjna, wyjątkowa, nieruchomość o powierzchni 36,25 m2, zlokalizowane na wysokim parterze dwupiętrowej kamienicy z lat 50-tych o wyśmienitej.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł36,37 m² 85,24 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne, komfortowe mieszkanie na wynajem. Nieruchomość zlokalizowana jest w nowoczesnym apartamentowcu z 2021 roku, zaledwie 5 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł105 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1869

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Warszawy przy ul. Mazowieckiej, z wydzielonymi 4 lokalami mieszkalnymi z przeznaczeniem na wynajem krótkoterminowy/długoterminowy. Pokoje gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł25,55 m² 35 225,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 25,55 m położony na 1 piętrze w nowej kameralnej inwestycji przy ulicy Emilii Plater 15. Inwestycja Emilii Plater 15 to kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł89 m² 64,04 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasny apartament z dwiema sypialniami i tarasem w Inwestycji Babka Tower english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje trzypokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł54,45 m² 15 757,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,45 m2 na ulicy Równej w Warszawie (nowa Praga). Budynek z 1963 roku po remoncie w 2017 roku, ocieplony, gaz i ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł40,60 m² 96,06 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śródmieście | ul. Wspólna | 40,6 m | 2 pokoje | Oddzielna sypialnia | Jasne wnętrza | Ciekawy widok na dachy Warszawy | mieszkanie z charakterem w samym sercu miasta. : dla kogo? - Dla.