dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 920 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 920 ogłoszeń

1 409 000 zł52,34 m² 26 920,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe położone na prestiżowym osiedlu Osiedle Zielony Żoliborz. Lokal znajduje się w apartamentowcu z 2015 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł38,80 m² 18 814,43 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferowana nieruchomość znajduje się w Śródmieściu, przy ul. Granicznej 4 - w samym sercu Warszawy. To interesująca opcja zarówno dla osób szukających mieszkania dla siebie, jak.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł97 m² 77,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament w prestiżowej części Starego Wilanowa. Położony na 1. piętrze kameralnego, dwukondygnacyjnego budynku w stylu śródziemnomorskim. Otoczenie eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł37,30 m² 16 595,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Targówek - Bródno ul. Chodecka | autobusy 130 m od klatki | stacja metra Kondratowicza 1 km (15 min pieszo) 37,3 m2 | 2 pokoje + osobna kuchnia z oknem | balkon typu loggia ok 3 m2 | 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone przy ul. Kasprowicza 12 na warszawskich Bielanach tuż obok stacji metra Słodowiec. Idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł63,30 m² 72,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, elegancki apartament o powierzchni 63 m , położony na 1. piętrze kameralnego budynku na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47,50 m² 14 715,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Prezentuję przestronne dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce (tarchomin)! Nieruchomość ta jest nowo urządzona przez architekta wnętrz. Składa się z: - salonu z wydzieloną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł51,50 m² 20 873,79 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku, zlokalizowanego w sercu biznesowego Mokotowa. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł38 m² 25 526 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży apartament o powierzchni 38,02 m2 znajdujący się w prestiżowej inwestycji dwóch 22- piętrowych wież Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej 61. Mieszkanie z dużą, 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł31 m² 90,32 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 31 m2 przy samej stacji metra Imielin. Mieszkanie na 7 piętrze w 10-piętrowym budynku z lat 80. Układ mieszkania: mały przedpokój z dużą szafą wnękową,.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł342 m² 93,57 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Penthouse 342 m , Wola, prywatny basen, taras, 3 sypialnie, wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy penthouse o łącznej powierzchni 342 m , położony na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł23,80 m² 25 168,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Eng below Z przyjemnością prezentuję urokliwy apartament o powierzchni prawie 24 m , który czeka na nowego Właściciela Lokalizacja Nieruchomość usytuowana jest w sercu Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł49 m² 63,27 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne, dwustronne, świeżo odmalowane mieszkanie o powierzchni 49 m2 z balkonem na zielonym, cichym osiedlu na Jelonkach przy ul. Legendy. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 410 zł66,63 m² 66,19 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z oddzielną kuchnią! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł45 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w zielonej i spokojnej części Warszawy Marysin Wawerski (dzielnica Wawer), przy ul. Kościuszkowców.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł36 m² 16 638,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Duży balkon 14 m 8 piętro Widok kw Bielany Widok, który naprawdę robi różnicę. Do tego ogromny balkon 14 m i jasne wnętrze z potencjałem to mieszkanie wyróżnia się już na starcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie na Saskiej Kępie, tuż obok Parku Skaryszewskiego. Najważniejsze atuty: -Dwustronne i jasne -południe/północ -gotowe do zamieszkania, wymaga jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł86,19 m² 21 348,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Niepowtarzalny, filmowy apartament położony na Starej Pradze, przy ulicy Jagiellońskiej 32, w zrewitalizowanej kamienicy z 1904 roku. To wnętrze z charakterem, które od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł29 m² 94,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bemowo / Chrzanów | ul. Szeligowska 35 | Kawalerka | 2x Balkon | Klimatyzacja | Garaż | Ochrona | Gotowe do wprowadzenia : Dla kogo? Idealne dla singla. Dla każdego, kto ceni sobie nowoczesne wnętrza,.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł92 m² 81,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4- pokojowe mieszkanie na wynajem - ul. Biały Kamień. Lokal znajduje się na 2 piętrze, kameralnego budynku na zamkniętym osiedlu. To butikowa okolica o wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze: 2148/4186/omw Do wynajęcia słoneczne mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze budynku mieszkalnego z windą. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł53,90 m² 17 532,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Świeżo wyremontowanego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53.9 m , które zachwyca kompletną metamorfozą i nowoczesnym wykończeniem. Lokal po generalnym remoncie, odświeżony,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł56,80 m² 63,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną, jasną kuchnią, na Mokotowie. To doskonała propozycja dla rodziny z dziećmi lub znajomych/przyjaciół, którzy chcą wspólnie.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł54 m² 15 277,78 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Powierzchnia: 54,00 m Piętro: 4 z 12 Rok budowy: 1977 Forma własności: pełna własność Czynsz administracyjny: (do uzupełnienia, jeśli znasz) budynek I osiedle Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł36,09 m² 20 781,38 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

DO sprzedania: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,09 m2 w nowoczesnym budynku apartamentowym w topowej lokalizacji, blisko Rondo Daszyńskiego oraz Dworca Zachodniego na 11. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł38,03 m² 17 092 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Gorąco polecam! Dwupokojowe, bardzo ciche, jasne mieszkanie o powierzchni 38 m, położone w świetnej lokalizacji na Mokotowie, przy ul. Maklakiewicza 15. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł80 m² 20 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie na osiedlu Aura Park, na Miasteczku Wilanów! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 80 m z dwoma balkonami. Do mieszkania przynależą 2.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł72 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Browary Warszawskie | 72m2 | klimatyzacja | ochrona | blisko Warsaw Spire Do wynajęcia komfortowy, nowoczesny apartament o powierzchni 72 m , położony na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł23 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w lokalizacji marzeń na wynajem - ul. Górczewska, blisko metra Młynów Szukasz idealnego miejsca do życia w sercu Warszawy? Mamy dla Ciebie prawdziwą perełkę! Przytulna,.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł65,80 m² 65,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie obok metra Kabaty przy ul. Ksawerego Bronikowskiego 55 o powierzchni 65.8 m2, znajdujące się na parterze trzypiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł70 m² 157,14 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Elegancki, komfortowo wyposażony apartament W prestiżowej inwestycji Umeblowany | Jasne wnętrza | Nieopodal Wisły | Nowa inwestycja | Miejsce parkingowe I Widok na Stadion ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł172 m² 10 988,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż segment środkowy - Białołęka, ul. Brzeziny. Nowoczesny, funkcjonalny segment środkowy o powierzchni całkowitej 172 m (w tym poddasze nieużytkowe ok. 24 m oraz garaż 19m2),.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł47 m² 20 425,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

English version below Są adresy, które nie potrzebują reklamy. Wilcza 71 to jeden z nich. Mieszkanie dla osób, które cenią architekturę z historią, wysoki standard budynku i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł82 m² 121 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem luksusowy apartament w sercu Wilanowa. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i dostępne do zamieszkania od końca maja 2026. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł62,19 m² 16 401,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dwustronne, jasne 3 pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu Przytulne | Strzeżone osiedle | Jasne i funkcjonalne | Gotowe do zamieszkania | Idealne dla pary, rodziny lub pod inwestycję | 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł106 m² 150,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowy, stylowo udekorowany apartament na warszawskim Powiślu, vis-a-vis Centrum Nauki Kopernik. Nieruchomość liczy 106 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł46 m² 24 347,83 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

: krótko: inwestycja park skandynawia III ul. Optyków 3a Eleganckie 2 pokoje z ogródkiem || 46 m2 || wysoki standard || wykończenie premium || świetna lokalizacja || miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł99,35 m² 24 660 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 5 pokojowy apartament o powierzchni 99.35 metrów z cudowny,.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł47 m² 69,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przyjemne nieduże 3 pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 położone w zacisznym zielonym osiedlu otoczonym starodrzewiem, tuż przy Placu Wilsona - ul. Mickiewicza 33, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł105 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 105 m , położone w nowoczesnym, prestiżowym budynku w samym sercu Mokotowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 638 zł28,18 m² 93,61 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pracujesz w zagłębiu biurowym Woli i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy? Marzy Ci się mieszkanie ciche, ale położone zaledwie kilka minut od najważniejszych punktów miasta? Chcesz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij