dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 916 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 916 ogłoszeń

675 000 zł26 m² 25 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł47 m² 19 127,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Gotowiec inwestycyjny - 4 wynajęte pokoje Gotowiec inwestycyjny na Bielanach - mieszkanie już wynajęte, generujące stabilny dochód od pierwszego dnia. Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł83,20 m² 19 230,77 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe, komfortowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Czerskiej. Nieruchomość znajduje się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł38 m² 16 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwu-pokojowe klimatyczne mieszkanie w kamienicy usytuowane na drugim pietrze , bez windy , obok Konesera. Wysokość pomieszczeń 3 metry , dwustronne ( orientacja wschód -zachód ) - widok na podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 250 000 zł116,60 m² 19 297 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Komfortowy apartament na marina mokotów - idealny dla rodziny Idealny Układ | Duży Balkon | Słoneczne Wnętrza | Cicha lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 116,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł49,43 m² 18 591,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Słoneczne i jasne jednopokojowe, blisko pięćdziesięciometrowe mieszkanie z balkonem na dziedziniec, usytuowane na trzecim piętrze w doskonale utrzymanej kamienicy z cegły wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł41 m² 19 487,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym | Mokotów Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 40,91 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 300 zł53,30 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Komfortowe I eleganckie 2-pokojowe mieszkanie W marina mokotów | 53 m | ulica przejazd | balkon Z panoramicznym widokiem Bardzo jasne i funkcjonalne mieszkanie położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

8 490 zł63 m² 134,76 zł/m²

 

Piętro:10/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bliska wola 3-pokojowe (63m2) mieszkanie w nowoczesnym nowym luksusowym apartamentowcu w samym sercu Warszawy - Towarowa Towers. Z Widokiem, centrum Rondo Daszyńskiego. Top lokalizacja - Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

1 055 000 zł48 m² 21 979,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Elegancki apartament po generalnym remoncie Stary Mokotów, plac Unii Lubelskiej Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 48 m , położony na Starym Mokotowie, przy Placu Unii Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 295 000 zł135 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością przedstawiam unikatowy, narożny apartament ze spektakularnym pejzażem za oknem. 135 m z widokiem na las i miasto. Czy można mieć dom w mieście? Te mieszkanie udowadnia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe do zamieszkania, klimatyczne mieszkanie na określony czas - idealne na projekt / kontrakt / pobyt w Warszawie. Nigdy wcześniej niewynajmowane - mieszkanie z duszą i charakterem,.

Szczegóły ogłoszenia

3 455 zł65 m² 53,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Atrakcyjne, umeblowane mieszkanie z loggią wychodzącą na zielony ogródek. 3 oddzielne, niezależne i zamykane pokoje. Wpełni wyposażone w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł171,40 m² 175 zł/m²

 

Piętro:15/52

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł39 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe osiedle, ul. Przasnyska - ogrodzone, chronione, bardzo ładnie zagospodarowane, dużo zieleni. Mieszkanie - rozkład i wyposażenie: - salon z rozkładana kanapą - sypialnia - szafa.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł46,76 m² 17 964,07 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,76m2 bezpośrednio przy wejściu do metro Stokłosy Mieszkanie znajduje się na IX kondygnacji w budynku z 2008r. Niższe piętra to galeria.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł26,52 m² 18 815,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnej kawalerki o powierzchni 26,52 m , położonej przy Alejach Jerozolimskich 216 w Warszawie. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł43,21 m² 16 847,95 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (44m2) do wprowadzenia blisko Merta Trocka Lokalizacja: adres: targówek, warszawa Odległość do Metro Trocka: 9 minut pieszo Infrastruktura: piekarnie, sklepy (Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł95,90 m² 39 624,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowy apartament w wyjątkowej kamienicy z 1936 r. z windą całkowicie zrewitalizowanej przez Landeskrone. Miejsce dla osób ceniących elegancję, oryginalność oraz luksus. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł47,90 m² 20 668,06 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Narożne mieszkanie na Woli w monitorowanym budynku (cegła) z 1966 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47.90m2 (po remoncie 48.90m2) przy ul. Platynowej składające się z: salon Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 49 m2 | oddzielna kuchnia | okolica Galerii Mokotów Do wynajęcia dwa oddzielne pokoje oraz oddzielna kuchnia w pięknej kamienicy przy ulicy Obrzeżnej 14, w Warszawie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł105 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Apartament | 105m2 | ochrona | blisko Warsaw Spire Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 105 m , położony na 3. piętrze w budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł42 m² 23 809,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz miejsca, które nadąży za Twoim tempem życia, a jednocześnie stanie się oazą spokoju po intensywnym dniu w mieście? Odkryj apartament, który łączy nowoczesną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł30 m² 120 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasny, nowoczesny apartament z widokiem na panoramę miasta english description below - please do not hesitate to contact us Ten stylowy apartament z jedną sypialnią, położony w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł18 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Ursynów | Nowy apartament premium | 18 m2 | Balkon | Garaż | Klimatyzacja | ul. Pileckiego 59 Idealna inwestycja pod wynajem lub komfortowy apartament na własne potrzeby Na sprzedaż nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł49,96 m² 13 310,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,96 m - ul. Szlachecka Mieszkanie usytuowane na parterze w budynku przy ul. Szlacheckiej 6 na warszawskiej Białołęce. Lokal jest do odświeżenia. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł56,97 m² 14 727,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Doskonała lokalizacja, w bliskiej odległości przedszkole oraz szkoła podstawowa! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56.97 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł29 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację mieszkania na warszawskiej Woli Idealna propozycja dla singla/pary. Bliskość terenów zielonych i dobry dojazd do centrum sprawia, że jest to mieszkanie, które pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł140 m² 28 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż penthouse o powierzchni 138 m , położony w sercu Miasteczka Wilanów jednej z najbardziej lubianych i funkcjonalnych części Warszawy. Ogromnym atutem nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł38,55 m² 127,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł94 m² 17 542,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 94m , zlokalizowane na Mokotowie, ul. Grupy ak Północ. To idealna nieruchomość dla rodziny lub osób szukających większej przestrzeni wykończonej.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł170 m² 52,35 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy przestronny, luksusowy apartament o powierzchni 170 m , położony na pograniczu Wilanowa w jednej z najbardziej komfortowych i zielonych części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł70 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament 70 m z panoramicznym widokiem | Puławska 111a | 2 loggie | 2 miejsca w garażu Oferta przyjazna zwierzętom - właściciele dopuszczają możliwość zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 990 zł118,30 m² 16 906,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem sprzedaży jest w pełni wykończony i wyposażony apartament o powierzchni 118,3 m2 znajdujący się w nowoczesnym budynku z 2020 roku na ogrodzonym osiedlu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł44,09 m² 71,44 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| w pełni wyposażony, nowoczesny, dwupokojowy apartament z dużą loggią, usytuowany w nowym budownictwie, w apartamentowcu, przy ul. Szwedzkiej 4, niedaleko stacji metra. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł41,50 m² 65,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania na wynajem, położonego w kamienicy w dzielnicy Włochy-Okęcie. Nieruchomość znajduje się na zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł27 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Grzybowskiej 30. Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie Parku Mirowskiego oraz stacji Ronda onz! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł96,81 m² 30 885,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy apartament W miasteczku wilanów Z tarasem O powierzchni ponad 100 M2 W pełni wyposażony | Duży taras | Ostatnie piętro | Klimatyzacja | Miejsce w hali garażowej |.

Szczegóły ogłoszenia

3 980 zł36 m² 110,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy komfortowy apartament o powierzchni 36 m , położony na 7 piętrze w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie przy ul. Krochmalnej jednej z najbardziej wyjątkowych.