dowolna

Mieszkania na sprzedaż Warszawa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

8 081 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 081 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 110 000 zł61,36 m² 18 089,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje|garderoba|komórka na piętrze - funkcjonalne mieszkanie na pograniczu Mokotowa i Ursynowa Są mieszkania, do których wchodzi się i od razu czuje, że "to jest to". Przemyślany układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 445 zł47,65 m² 12 999,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 286 zł36,26 m² 14 348,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 600 zł40,40 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

676 000 zł24,93 m² 27 115,92 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka z tarasem przy Arkadii o powierzchni 24,93 m . Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 12-piętrowym budynku z 2019 roku przy ul. Kłopot na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł41,55 m² 20 457,28 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przestronne, wysokie mieszkanie z ogródkiem na Woli idealne dla osób ceniących wygodę i prywatność. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,55 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł68 m² 27 926,47 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 w odrestaurowanej kamienicy, obok Hali Koszyki. English description below Podstawowe informacje: to.

Szczegóły ogłoszenia

654 000 zł42,80 m² 15 280,37 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie, którego lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 035 764 zł89,29 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc, tarasu i ogrodu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 026 835 zł89,29 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 098 720 zł104,64 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:marzec 2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, balkonu i poddasza. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40,05 m² 16 229,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 w kamienicy na Ochocie, z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł37,77 m² 15 620,86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38 m2 w kamienicy nieopodal placu Hallera, do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,87 m² 16 691,04 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie ok. 48 m2 w nowej części Ursusa, gotowe do zamieszkania! Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł66,87 m² 17 496,64 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Na sprzedaż jasne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,87 m2 z miejscem postojowym podziemnym ( dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł50 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   wyłącznie W biurze sdp nieruchomości! Przestronne mieszkanie z pełna infrastrukturą w promieniu spaceru: metro M2 Księcia Janusza, fort.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł51,93 m² 16 945,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Dwupokojowe, przestronne i jasne, mieszkanie na zielonym Bemowie (osiedle Budimex), gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

878 085 zł70,92 m² 12 381,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 113 zł69,28 m² 12 487,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 930 zł47,87 m² 13 368,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł35,96 m² 19 438,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 z 2007 r. tuż przy metrze Księcia Janusza.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,40 m² 11 217,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty Ernest Rębelski tel.   Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie do remontu lub większego odświeżenia o powierzchni 53,4 m2 w doskonałej lokalizacji, otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł83,50 m² 15 556,89 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Wyjątkowe, przestronne, wysokie, 3 pokojowe mieszkanie przy Rondzie Wiatraczna! Podstawowe informacje: przedstawiam Państwu nietuzinkowe, przestronne, 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł61,34 m² 19 872,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   wyłącznie W biurze sdp nieruchomości! Wyjątkowa lokalizacja - trzypokojowe mieszkanie tuż przy Polach Mokotowskich, narożne z trójstronną.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł50,37 m² 16 855,27 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Na sprzedaż wyjątkowe 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,37 m2 z pięknym widokiem na panoramę Warszawy! Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł35,50 m² 17 464,79 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż atrakcyjne, mieszkanie przy ul. Ks. Boguckiego 3, usytuowane na trzecim pitrze z windą, w budynku z lat 60-tych. Mieszkanie składa się z jasnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł46,24 m² 15 981,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,24 m , położone na pierwszym piętrze w 3-piętrowym budynku z 1951 roku (charakterystyczny galeriowiec). Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł122,79 m² 12 989,66 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronny apartament, zlokalizowany przy ulicy Stryjeńskich 19, na warszawskim Natolinie. Lokal usytuowany jest na dziesiątym i jedenastym piętrze, w budynku z 2001 roku.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł31 m² 18 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie, osiedle Stegny, przy ulicy Barcelońskiej. Powierzchnia 31 m2. Wysokość pomieszczeń 2,57 m. Funkcjonalny rozkład przestrzeni. 2 pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł47 m² 18 702,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 3-pokojowy układ na 47 m | Ursynów, ul. Nowoursynowska | obok autobusu do metra | bezpośrednio Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,03 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł47,61 m² 22 033,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej inwestycji Ostoja Wilanów kameralne, zielone otoczenie, gdzie codzienność współgra z naturą. To właśnie tutaj, na pierwszym piętrze eleganckiego.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł50,07 m² 15 777,91 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone i umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,07 m , położone na 6. piętrze w 12-piętrowym budynku z 1986 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 814 500 zł75,70 m² 23 969,62 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 75,7 m , usytuowany na 11. piętrze prestiżowego budynku z 2003 roku przy ul. Żelaznej 59 w Warszawie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł37,50 m² 15 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nowa oferta: 13.05.2026 Szukasz mieszkania z dobrą komunikacją, ale bez gęstej nowej zabudowy? To 2-pokojowe mieszkanie na zielonych Bielanach łączy świetny dojazd do centrum z kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł63 m² 19 841,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną jasną kuchnią, przestronnym salonem, dwiema sypialniami, łazienką i wydzieloną pralnią. Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł68,28 m² 30 316,34 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy Państwu apartament na sprzedaż zlokalizowany w prestiżowym budynku przy ulicy Wojciecha Górskiego "restaura Górskiego". Topowa lokalizacja w samym Centrum Warszawy - okolice Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 186 500 zł113 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Prezentujemy Państwu dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na czwartej i piątej kondygnacji w budynku z 1993 r. Pomysłowo zaprojektowane, dwustronne, drewniane podłogi, dwa wejścia, duży.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł80,25 m² 36 137,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronny apartament w loftowym stylu, położony w nadwiślańskiej inwestycji Port Praski. Surowe, metalowe elementy i przeszklenia doskonale komponują się z ocieplającym je.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł213 m² 12 206,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Sprzedajemy: apartament 213 m2 z tarasem, na Marymoncie. Pod lupą: mieszkanie znajduje się w czterolokalowym budynku z 2010 roku i od początku przeznaczone było na biuro. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł57,67 m² 19 074,04 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem sprzedaż bezpośrednia, bez pośredników, bez prowizji Lokalizacja Praga Południe, ul. Przeworska 3a (najwyższej jakości osiedle Mieszko dewelopera Victoria dom).

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł53,50 m² 14 934,58 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 12. (ostatnim) piętrze budynku z 1984 roku, położonego w zielonej, dobrze skomunikowanej części Gocławia. Stan prawny Spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł36 m² 21 083,33 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Warszawa - Powiśle | Salezego 6 | 2 pokoje | 37 m | widok na Wisłę i Stadion Narodowy Przedmiotem oferty jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z założoną.

Szczegóły ogłoszenia

758 000 zł66 m² 11 484,85 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie na sprzedaż - ogromny potencjał inwestycyjny I architektoniczny Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m z 4-metrową loggią , położone na warszawskim Gocławiu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Kacza

Warszawa,mazowieckie

1 483 100 zł72 m² 20 598,61 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie znajduje się w rejonie Osiedla Kacza jednej z najbardziej prestiżowych i atrakcyjnych dzielnic Warszawy. Adres administracyjny Żytnia 13.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł62 m² 31 774,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z lat 30. | ul. Wilcza 69 | Śródmieście Południowe Prestiżowy, jasny i elegancki apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł53,31 m² 14 987,81 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53 m2 na Wilanowie. Mieszkanie znajduje się w odnowionym budynku (rama H) z lat 80. Składa się z dużego pokoju ok. 22 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł62,20 m² 11 977,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie trzypokojowe ( pierwotnie czteropokojowe ) z dużą widną kuchnią o łącznej powierzchni 62,2 m2. Położone jest na czwartym piętrze w niskim.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij