dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 668 ogłoszeń

4 900 000 zł196 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Spektakularny, blisko 200-metrowy penthouse z dwoma ogromnymi tarasami na warszawskim Mokotowie. Wyjątkowy, zaprojektowany z bezkompromisową dbałością o detale apartament na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł46 m² 17 369,57 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Przedstawiam wyjątkowe, w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie na Bemowie, po remoncie generalnym w 2025 roku - gotowe do zamieszkania od razu. Mieszkanie znajduje się w wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

799 200 zł49,95 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży mieszkań - ul. Grochowska 353, warszawa - bez prowizji Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 3 - pokojowe. w zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Grochowskiej 353,.

Szczegóły ogłoszenia

3 980 zł36 m² 110,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy komfortowy apartament o powierzchni 36 m , położony na 7 piętrze w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie przy ul. Krochmalnej jednej z najbardziej wyjątkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 500 000 zł76,87 m² 58 540,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament W kamienicy przy ulicy foksal 13/15 Wyjątkowa kamienica przy ulicy Foksal | Najwyższa jakość wykończenia | Concierge | Wellness & spa ***** rozkład pomieszczeń: * Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł64,50 m² 201,55 zł/m²

 

Piętro:41

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przepiękny, luksusowy, gotowy do wprowadzenia apartament w sercu Warszawy przy ul. Złotej 44 na piętrze 40+. Doskonale doświetlony z widokiem zapierającym dech w piersiach, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny i elegancki apartament o powierzchni 50 m , zlokalizowany przy ul. Kolejowej w prestiżowej inwestycji 19 Dzielnica na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

746 500 zł33,94 m² 21 994,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Warszawa, praga-Północ | ul. Białostocka | 34 m | taras | ostatnie piętro | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne i wyjątkowo przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

763 312 zł43,37 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży mieszkań - ul. Grochowska 353, warszawa - bez prowizji Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 2 - pokojowe. w zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Grochowskiej 353,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł20 m² 125 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowo urządzona kawalerka przy ulicy Zgierskiej 1 Łóżko i garderoba na antresoli, meble robione na wymiar, kuchnia w pełni wyposażona. Powierzchnia 20 m zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł124 m² 31 048,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy penthouse z trójstronną ekspozycją oraz 60 -metrowym tarasem, położony w doskonałej lokalizacji Miasteczka Wilanów, przy ulicy Klimczaka.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł63 m² 157,14 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okólnik - Śródmieście / Powiśle - stylowe mieszkania w przedwojennej kamienicy eng bellow Najem długoterminowy standard premium Na wynajem eleganckie, starannie zaprojektowane mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na 1 piętrzę. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł46 m² 17 173,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Geodezyjnej, wykończone w wysokim standardzie i gotowe na pierwszego właściciela. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 185 058 zł74,71 m² 29 247,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Avenue Estate zaprasza do wyjątkowej inwestycji - wille miejskie wśród zieleni, jaśminowy Mokotów to unikalne osiedle mieszkalne, położone w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł113 m² 34 513,27 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Artystycznie wykończony, luksusowy apartament z trzema sypialniami w 19 Dzielnicy na sprzedaż english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł110 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Nowe, 5-pokojowe mieszkanie 115 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł85 m² 117,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament do wynajęcia w samym sercu Warszawy, przy ul. Chmielnej tuż obok Nowego Światu. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł160 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferujemy na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 160 m , położone w prestiżowym osiedlu Marina Mokotów, z pięknym widokiem na jeziorko. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł92,64 m² 24 719,34 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przestronne, wyjątkowo klimatyczne mieszkanie położone przy ul. Pory na warszawskich Stegnach w spokojnej, zielonej części Mokotowa, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł42,77 m² 28 992,28 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament | 42.77 m2 | Blisko Centrum | Wysokie piętro w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] Mamy przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł59 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, znajdujące się na 4 piętrze w bloku przy ul. Powstańców Śląskich 106C. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł48,71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Pilna Sprzedaż! Mieszkanie 48.71M2/ Praga Południe/Ostrobramska Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie(48,71m2), z balkonem (loggia) położone na spokojnym, zielonym osiedlu, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł74,29 m² 16 152,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania o powierzchni 75 m , położonego w dzielnicy Ursynów. Blok z 2004 roku. Jego funkcjonalne rozwiązania zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł80 m² 150 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia: luksusowo wykończony i w pełni wyposażony apartament w inwestycji restaura (wysokiej klasy budynek z ochroną, recepcją i garażami.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł115 m² 29 478,26 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu pięknego, świeżo wykończonego Apartamentu położonego w sercu zielonego Powiśla, w historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

983 709 zł75,38 m² 13 050 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż oferujemy 4 pokojowe komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 75,38 m2 w prestiżowej inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł74,40 m² 15 591,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania 3 pokojowy apartament na granicy targówka/białołęki znajdujący się przy ul. Tajemnej w Warszawie. Wnętrza projektowane były przez architekta. Mieszkanie wykończone zostało.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł72,30 m² 13 817,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

4 pokoje 72 m? Rodzinne i funkcjonalne Gocław oferta dostępna tylko W indepro nieruchomości Spacer 3D- mieszkanie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie, o wysokości 3.3m, w przedwojennej kamienicy przy ul. Ogrodowej. To miejsce łączy historyczny urok z nowoczesnym stylem.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł54,19 m² 16 589,78 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie z dwoma dużymi balkonami | ul. Bokserska | Mokotów Cena: 899 000 zł Powierzchnia: 54,19 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 Rynek: pierwotny Stan: niewykończone (do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł54 m² 27 777,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż narożny apartament 54m2 znajdujący się na 5 piętrze. Dwa pokoje (sypialnia oraz salon z aneksem). Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie. Klimatyzacja w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

1 148 000 zł56 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronny i jasny apartament z balkonem w wysokim standardzie, zlokalizowany tuż przy ulicy Równoległej 16a, pomiędzy ulicą Grójecką oraz Al. Jerozolimskimi. Lokalizacja: - ul.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł40,98 m² 18 667,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Dwustronne mieszkanie o powierzchni 41 m2 - gotowe od zaraz! Tylko w sdp Nieruchomości. Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 488 zł39,25 m² 15 350,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

965 000 zł78,80 m² 12 246,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Warszawa, bemowo ul. Lazurowa - 4 pokoje / 78,8m2 + balkon + piwnica | metro bemowo 10 minut autobusem do metro bemowo Park Górczewska - 5 minut spacerem Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł92 m² 81,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne, 4-pokojowe mieszkanie 92 m przy ul. Biały Kamień - w prestiżowym kompleksie Eko-Park na Mokotowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze apartamentowca z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł92,71 m² 22 651,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Lex nieruchomości marta kosmowska - tel.   Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe, 92,71 m , Warszawa, stara Ochota, ul. Grójecka Mamy przyjemność zaoferować nietuzinkowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł54 m² 20 370,37 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Hampton Home ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie na Mokotowie w nowym budownictwie. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł46,20 m² 18 290,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mamy przyjemność pokazać bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w odnowionej kamienicy. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku z 14 lokalami w bardzo cichej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł65,22 m² 15 317,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jasny apartament 65 m z dużym tarasem kameralny budynek, ul. Szaserów [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż wyjątkowy, jasny apartament,.