dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 668 ogłoszeń

890 000 zł38 m² 23 421,05 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m, 2 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2022 roku. Budynek posiada 30 lokali, recepcję, miejsca parkingowe dla gości, monitoring oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 000 zł51,68 m² 25 909 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe 2 pokoje | loggia | garaż | prestiżowa inwestycja | Wola / Śródmieście Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Dzielna 64.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł61,10 m² 16 284,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu 3-pokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze nowoczesnego osiedla przy ul. Marywilskiej 17b. To idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 067 000 zł58,66 m² 18 189,57 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe gotowe 3 pokoje z balkonem 18 M2 Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z bardzo logicznym układem o pow. 58,66 m2, zlokalizowane na 3. piętrze nowego 7-piętrowego budynku, powstającego na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

650 000 zł35,10 m² 18 518,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i dużym garażem | Ochota Rakowiec | ul. Korotyńskiego 22 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 35,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł68 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferuję do sprzedaży piękne komfortowe mieszkanie 3/4 pokojowe o powierzchni 68m2. Lokal zlokalizowany przy ulicy Skarbka z Gór we flagowym projekcie Osiedle Derby renomowanego dewelopera Dom.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł57 m² 15 754,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Warszawa-Ochota, ul. Szczęśliwicka. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w spokojnej i zielonej części Starej Ochoty. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł70 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament 70 m z panoramicznym widokiem | Puławska 111a | 2 loggie | 2 miejsca w garażu Oferta przyjazna zwierzętom - właściciele dopuszczają możliwość zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 000 zł125 m² 8 952 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni ok. 125.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł39 m² 23 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza 66. Lokal usytuowany jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 790 000 zł196 m² 19 336,73 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Prezentujemy Państwu wyjątkowy, przestronny apartament położony w kameralnym apartamentowcu przy ul. Cypryjskiej 2a na warszawskich Stegnach. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 727 895 zł76,30 m² 22 646,07 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,3 m , zlokalizowane w klimatycznej, odnowionej kamienicy. Cztery balkony francuskie nadają wnętrzu charakteru, a sam układ daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 410 000 zł58,70 m² 24 020,44 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wykończone, nowe i umeblowane gotowe do odbioru 3 pokoje, 70,8 m2 z dużą strefą dzienną 24 m2 i wygodnym układem dwóch sypialni. Niedaleko Galerii Westfield - od renomowanego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł42 m² 14 976,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Prezentuję Państwu nieruchomość znajdującą się w Warszawie na Pradze-Północ przy ul. Darwina 18. Piękna, zielona i spokojna okolica, która jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł50,30 m² 15 208,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

0 % prowizji od kupującego Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,3 mkw, usytuowane w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Kobielskiej. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł59 m² 67,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

НА русском ниже / English below Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Obrzeżnej na Mokotowie, na terenie nowoczesnego osiedla Galeria Park Top. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł104 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

For English please scroll down. Jasny, przestronny i nowoczesny apartament zlokalizowany na Powiślu, obok Bulwarów Wiślanych. Pieszy dystans na Stare Miasto, jak i do. Budynek z ochroną 24.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł58,06 m² 18 515,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Obrzeżnej na Mokotowie z funkcjonalnym rozkładem, dającym poczucie przestrzeni oraz z widokiem na zieleń, zapewniającym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52,10 m² 47,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Praga Południe, ul. Pisarka 4 Oferuję do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 4. piętrze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł50,60 m² 19 466,40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania Apartament w Triton Park, grójecka 194, osiedle apartamentowo-usługowe położone w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Powierzchnia 50,6 m2 Składa się z2 pokoji z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł54 m² 101,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w samym centrum miasta, a jednocześnie położone przy spokojnej ulicy oferujące idealne połączenie dynamicznego życia miejskiego i codziennego komfortu. Zlokalizowane pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł60,31 m² 21 538,72 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 60 m2, z okalającą je loggią o powierzchni 20 m2, zlokalizowane przy ul. Mińskiej na terenie Soho Factory.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł33 m² 22 878,79 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie mieści się w nowoczesnym kompleksie , oddanym do użytku w 2020 roku. Budynek charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia, a całodobowa ochrona , Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł71 m² 77,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śródmieście Apartament 3-pok. (pow. 71m2) po remoncie - w ścisłym Centrum - Aleje Jerozolimskie. Piętro 3 z 5, nowa winda. Lokal odpowiedni do zamieszkania jak również na biuro, salon.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł53,90 m² 16 512,06 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pok. mieszkanie w bloku z 2010 roku przy ulicy Grójeckiej składające się z: salonu Aneksu kuchennego Sypialni Holu Łazienki Balkonu Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 000 zł53,42 m² 11 624,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 3 pokojowe 53,42 m2 parametry mieszkania W kolekcji zdjęć Możliwości aranżacyjne - wysokość pomieszczeń: 2.67 m Stan mieszkania - okna: PCV - parapety wewnętrzne aglomarmur.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł91,60 m² 11 135,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie w segmencie - gotowe do zamieszkania | Wawer Mam przyjemność zaprezentować bezczynszowe, gotowe do zamieszkania trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 44 m na 4. piętrze w prestiżowym apartamentowcu na Mokotowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ulicy Woronicza, w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł60,10 m² 23 793,68 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Piękne, 3 pokoje w nowym budownictwie na Mokotowie. Mieszkanie położone w drugiej linii zabudowy przy ul. Komputerowej, na 7 piętrze, 62m2, z ładnym widokiem z okien na niczym nie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł50,70 m² 13 708,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,7 m2 przy ul. Heroldów 19C na warszawskich Bielanach. Lokal położony na 3 piętrze w budynku z 1998 roku, z windą.

Szczegóły ogłoszenia

626 000 zł44,70 m² 14 004,47 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Warszawa, białołęka ul. Aluzyjna - 45 M2 / 2 pokoje / balkon / parking We speak english! Zapraszamy do zapoznania się z nieruchomością położoną na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł62 m² 23 870,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m2, znajdujące się na 1 piętrze, w 4-piętrowym, czystym, bardzo zadbanym budynku z windą, z 2012 r. Mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 300 zł52,70 m² 13 459 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy rok - duże rabaty! Pozostało tylko kilka lokali 4 pokojowych oraz 3 lub 2 pokojowe w promocyjnej cenie - piętro do wyboru W tej ofercie dwustronne mieszkanie w stanie deweloperskim 3.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł46 m² 141,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie wykończone W wysokim standardzie W pełni umeblowane | Świetna lokalizacja | Jasne wnętrza | Dobra komunikacja miejska | Miejsce postojowe w garażu podziemnym |.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł79,50 m² 30 188,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, 3 pokojowy apartament klasy premium, zlokalizowany na ostatnim piętrze eleganckiego budynku przy ul. Kieślowskiego 3 w Miasteczku Wilanów. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł101 m² 20 495,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Eurovilla prezentuje czteropokojowy apartament wysokiej klasy o powierzchni 101 m na Zawadach. Na powierzchnię nieruchomości składa się - przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 650 zł58,50 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Szukasz mieszkania, które łączy klimat miasta z komfortem codziennego życia? To może być dokładnie to, czego szukasz. Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone 2-pokojowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł32,11 m² 15 260,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Warszawa, włochy, al. Jerozolimskie - 32.11 m2 / kawalerka NOWE BUDOWNICTWO / DO WEJŚCIA LUX WE SPEAK ENGLISH Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 32,11 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł94 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

94 m2 | 2 sypialnie | Nowoczesny design | Kuchnia z wyspą | 2 łazienki | Garaż | Komórka Wysokiej jakości nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie o ponadprzeciętnej powierzchni. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł35,50 m² 15 746,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ochota- rakowiec ulica Gorlicka - 35,5m2 / 2 pokoje + kuchnia we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskiej Ochocie- rakowiec. 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł35,79 m² 106,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, nigdy niezamieszkałe | Loggia | 1 piętro | Gotowe do wprowadzenia Do wynajęcia wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 35,79 mkw, zaprojektowane z myślą.