dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 668 ogłoszeń

Rynek pierwotny

914 160 zł43,95 m² 20 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Apartamenty - Doskonała Lokalizacja na Granicy Bielan, żoliborza i Bemowa! *** 0% prowizji od kupującego *** Termin Oddania Inwestycji: IV Kwartał 2024 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł44,80 m² 84,82 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne, dwupokojowe, mieszkanie z balkonem usytułowane na drugim piętrze w ośmio-piętrowym bloku z windą. Stacja metra Płocka oraz przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł64,20 m² 17 523,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

- na sprzedaż Mieszkanie przy ul. Perkuna , Praga południe/gocław - atuty nieruchomości : - Mieszkanie 2 - pokojowe 64,20m2 - istnieje możliwość stworzenia 3-pokoju - miejsce parkingowe naziemne pod.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł50,97 m² 13 125,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,97 m , z oddzielną kuchnią oraz dużym, narożnym balkonem. Lokal znajduje się na drugim (ostatnim) piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie 75 m | Targówek | ul. Ostródzka 13 | blisko metra M2 Kondratowicza od zaraz na minimum rok Oferuję na wynajem przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 200 zł101 m² 61,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Nowoczesny apartament w sercu zielonych Zawad tuż przy Placu Vogla Wilanów / Zawady | ul. Zaściankowa | Kameralna zabudowa Wyjątkowy, przestronny apartament położony w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł55 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane Praga-Południe ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 14 piętrowym budynku Rok budowy: 2010 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 689 000 zł130,94 m² 12 899,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Szukasz przestronnego, wygodnego mieszkania dla rodziny w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko metra? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na sprzedaż wyjątkowe, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł34,19 m² 18 397,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferuję na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 34,19 m , położoną na 4-tym piętrze nowoczesnego apartamentowca z ochroną 24h przy ul. Bobrowieckiej na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30,64 m² 81,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł63,36 m² 18 623,74 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Przeworska, warszawa, praga-Południe (grochów) najważniejsze informacje: - powierzchnia użytkowa mieszkania: 60,30 m - Piętro: 4 z 6 (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

890 910 zł31,26 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:15/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament inwestycyjny o powierzchni 31,26m , zlokalizowany na 9 piętrze prestiżowego kompleksu Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł66,21 m² 83,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie parterowe o powierzchni 62,21 m2 usytuowane na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie jest całkowicie nowe i gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł36,20 m² 21 519 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

36, 2 M2/ 2 pokoje/ widok na pałac kultury/ metro politechnika/ śródmieście Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,2 m , położone na warszawskim Śródmieściu przy ul. Polnej,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł24 m² 17 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy Al. Jerozolimskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą Rok budowy: 2018 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł34,20 m² 12 485,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

34,2 m | 2 pokoje | ogródek | ul. Żeglugi Wiślanej 11a | Białołęka Parter w kameralnym budynku z 2010 roku. Zamiast balkonu - prywatny ogródek. I co ważne: nie sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

14 950 zł54,50 m² 274,31 zł/m²

 

Piętro:27/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament w Cosmopolitan 27. piętro, spektakularny widok na Warszawę Wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowym wieżowcu Cosmopolitan Twarda 4, w samym sercu Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł45,11 m² 21 281,31 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwa pokoje | 45.11 m2 | balkon | Moko Botanika [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 zł42 m² 88,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

RS Real Estate prezentuje nowe, urządzone 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Apartamentowiec w nowej, zamkniętej i strzezonej inwestycji Spokojny Mokotów. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

791 500 zł36 m² 21 986,11 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie w budynku Łucka city. 19 piętro Piękna panorama. Biznesowe Serce Warszawy- obok Norblin, rondo Daszyńskiego. Powierzchnia mieszkania to 35,80 m2. Mieszkanie typu studio-.

Szczegóły ogłoszenia

3 161 600 zł166,40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Rezydencja Sobieskiego | 166,4 m | 4 pokoje | taras ~40 m | basen |kort tenisowy Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 166,4 m , położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 000 zł34,85 m² 15 150,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z ogródkiem - Osiedle Juu, białołęka bez Podatku pcc! Na sprzedaż - cesja umowy deweloperskiej Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,85 m z prywatnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

7 950 zł80 m² 99,38 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 80 m z pięknym widokiem (13 piętro), zaprojektowany przez renomowanego projektanta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł47 m² 13 382,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Ursus / Dzieci Warszawy - 2 pokoje - 47m2 / parking / piwnica we speak english gotowe do wejścia! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 420 zł63,22 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Komfortowe Mieszkanie w Otoczeniu Zieleni - Teraz w Atrakcyjnej Cenie! Jeśli szukasz wygodnego i przestronnego miejsca do życia dla siebie oraz swojej rodziny, to osiedle, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 000 zł174,40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Avenue Estate przedstawia przestronny, dwupoziomowy apartament przy ul. gen. Kaliskiego! Położony na ostatich piętrach kameralnej inwestycji. To propozycja dla osób, które szukają dużej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 846 000 zł102,80 m² 17 957,20 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Apartament na Muranowie Na sprzedaż bardzo przestronny apartament położony na Muranowie, przy ulicy Dzikiej. Mieści się na zamkniętym osiedlu, na 4 piętrze budynku z 1995 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł31,50 m² 20 634,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Warszawa-Targówek ul. Jana Vermeera - autobusy: 450 m od bloku - tramwaje 1,7 km od osiedla - metro Trocka 950 km - osiedle Nowy Targówek z 2021 roku, chronione, zamknięte, monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania położonego przy ul. Sierpińskiego 3 na zielonej Ochocie - w jednej z najbardziej cenionych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł69,02 m² 13 257,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Prezentowana nieruchomość, to W pełni wykończone I wyposażone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,02 m2 z dwoma dużymi balkonami, położone na warszawskich Bielanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł147,20 m² 27 853,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowy i przestronny apartament 147 m2 z tarasem w prestiżowej lokalizacji - w osiedlu Marina Mokotów. Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 147,2 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł85 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Apartament | 85m2 | taras | metro | blisko Ronda Radosława Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 85 m , położony na 7. piętrze w budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

807 000 zł55 m² 14 672,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł28,30 m² 17 314,49 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka położona w zielonej i cichej części Warszawa, w dzielnicy Mokotów. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 990 zł94 m² 21 276,49 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

The Estate Warsaw Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 94 m , położony na 6. (ostatnim) piętrze w zadbanym budynku z 1999 roku przy al. Prymasa Tysiąclecia. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

5 280 000 zł160 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż apartament dla wymagających! Aż 160,11 m2 do własnej aranżacji w prestiżowej lokalizacji- ul Chłodna 48 to apartamentowiec w inwestycji Meridian położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł35 m² 18 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 35,00 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł36 m² 86,11 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu studio na Ochocie znajdujące się na ostatnim 8 piętrze budynku. Mieszkanie jest umeblowane i w pełni wyposażone (meble, pełna zabudowa kuchenna, szafy, pralka), posiada 10 metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 200 000 zł152,08 m² 34 192,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronny apartament na sprzedaż w kameralnej inwestycji klasy premium na zielonej Saskiej Kępie. O inwestycji Kameralny budynek o modernistycznej bryle, gdzie znajduje się tylko 8.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł88,25 m² 20 951,84 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wyjątkowe mieszkanie z artystycznym klimatem w sercu Warszawy - ul. Dzika Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego, pełnego charakteru mieszkania z duszą, mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł77 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m znajdujące się w nowoczesnej inwestycji Towarowa Square. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij