dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 669 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 669 ogłoszeń

1 160 000 zł74,40 m² 15 591,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania 3 pokojowy apartament na granicy targówka/białołęki znajdujący się przy ul. Tajemnej w Warszawie. Wnętrza projektowane były przez architekta. Mieszkanie wykończone zostało.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł180 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Piękne, przestronne mieszkanie z kominkiem i dużym tarasem położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku apartamentowym w pobliżu Pałacu w Wilanowie. Idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł50,50 m² 18 198,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   Pięknie zaprojektowane i wygodne mieszkanie, tuż przy dzielnicy biznesowej - ul. Okopowa I Mirów I Wola. Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł72,30 m² 13 817,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

4 pokoje 72 m? Rodzinne i funkcjonalne Gocław oferta dostępna tylko W indepro nieruchomości Spacer 3D- mieszkanie Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 150 zł41,42 m² 76,05 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,42 m , położone na 6. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z windą. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł120 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia:apartament o powierzchni 120 m2. Rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 126,2m2 składa się z: - salon z jadalnią i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł58 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Nowe Mieszkanie 58,86 m2 zlokalizowane na I piętrze : * Otwarty salon * Aneks kuchenny * Sypialnia * Druga sypialnia / Gabinet * Łazienka * Korytarz * Duży balkon (6,24m2) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie, o wysokości 3.3m, w przedwojennej kamienicy przy ul. Ogrodowej. To miejsce łączy historyczny urok z nowoczesnym stylem.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł58 m² 224,14 zł/m²

 

Piętro:33/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

5 150 zł54 m² 95,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować stylowe, dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, położone w zielonej i spokojnej części Mokotowa Siekierki, przy ul. Bluszczańskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł54,19 m² 16 589,78 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie z dwoma dużymi balkonami | ul. Bokserska | Mokotów Cena: 899 000 zł Powierzchnia: 54,19 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 Rynek: pierwotny Stan: niewykończone (do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł54 m² 27 777,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż narożny apartament 54m2 znajdujący się na 5 piętrze. Dwa pokoje (sypialnia oraz salon z aneksem). Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie. Klimatyzacja w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

27 500 zł168 m² 163,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany W ekskluzywnej inwestycji na prywatnej wyspie - fort cze Świetna lokalizacja | Cicha, spokojna i zielona okolica | Wysoki standard wykończenia | 2 Miejsca postojowe |.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł58 m² 21 120,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Warszawa | Wawer | Anin Przedstawiamy Państwu bardzo ładne, wykończone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 z dużym balkonem. Rozkład pomieszczeń: - hol -.

Szczegóły ogłoszenia

1 148 000 zł56 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronny i jasny apartament z balkonem w wysokim standardzie, zlokalizowany tuż przy ulicy Równoległej 16a, pomiędzy ulicą Grójecką oraz Al. Jerozolimskimi. Lokalizacja: - ul.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł40,98 m² 18 667,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Dwustronne mieszkanie o powierzchni 41 m2 - gotowe od zaraz! Tylko w sdp Nieruchomości. Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 488 zł39,25 m² 15 350,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł70,50 m² 20 553 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania wyjątkowe, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 m z dużym tarasem 30 m, położone na ostatnim, 7. piętrze nowoczesnego budynku z 2024 roku na Bródnie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 495 755 zł92,46 m² 16 177,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

!ostatnie tak duże mieszkanie W tej cenie! 93 m 3 strony świata 21 m narożnego balkonu gotowe do odbioru od zaraz! Takie mieszkania praktycznie nie trafiają już na rynek. To ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł127,95 m² 17 976 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność polecić Państwu duży 4 pokojowy apartament w ekskluzywnej inwestycji inwestycji Ostoja Wilanów z pięknym ogrodem oraz 4 miejscami garażowymi. Apartament gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł84,10 m² 13 495,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Opis Wyjątkowe Mieszkanie 4 oddzielne pokoje, 84,10 m | Idealne dla Rodziny i na Inwestycję! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,10 m z 4 niezależnymi pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł44 m² 118,18 zł/m²

 

Piętro:2/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, w pełni urządzony apartament położony przy ul Ogrodowej na styku Woli i Śródmieścia. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

965 000 zł78,80 m² 12 246,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Warszawa, bemowo ul. Lazurowa - 4 pokoje / 78,8m2 + balkon + piwnica | metro bemowo 10 minut autobusem do metro bemowo Park Górczewska - 5 minut spacerem Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł79,30 m² 29 634,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania apartament na Woli zlokalizowany przy ulicy Siennej w budynku z 2008 r. Nowoczesny apartamentowiec strzeżony oraz dozorowany przez kamery (wideofony, portiernia). Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł53 m² 92,45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem eleganckie, w pełni umeblowane i wykończone mieszkanie położone w jednej z najstarszych, odrestaurowanych kamienic w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Widok 22. To.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł47,06 m² 15 405,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

| przestronne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze budynku z 1998 roku z windą. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, pokoje są oddzielne, dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł92 m² 81,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przestronne, 4-pokojowe mieszkanie 92 m przy ul. Biały Kamień - w prestiżowym kompleksie Eko-Park na Mokotowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze apartamentowca z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł83 m² 36 144,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 83 m, 2 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2020 roku. Mieszkanie dostępne do zamieszkania od maja Realizacja projektu.