dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 668 ogłoszeń

746 500 zł33,94 m² 21 994,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Warszawa, praga-Północ | ul. Białostocka | 34 m | taras | ostatnie piętro | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne i wyjątkowo przytulne mieszkanie o powierzchni 34 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

763 312 zł43,37 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży mieszkań - ul. Grochowska 353, warszawa - bez prowizji Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 2 - pokojowe. w zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Grochowskiej 353,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł20 m² 125 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowo urządzona kawalerka przy ulicy Zgierskiej 1 Łóżko i garderoba na antresoli, meble robione na wymiar, kuchnia w pełni wyposażona. Powierzchnia 20 m zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł124 m² 31 048,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy penthouse z trójstronną ekspozycją oraz 60 -metrowym tarasem, położony w doskonałej lokalizacji Miasteczka Wilanów, przy ulicy Klimczaka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

9 900 zł63 m² 157,14 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okólnik - Śródmieście / Powiśle - stylowe mieszkania w przedwojennej kamienicy eng bellow Najem długoterminowy standard premium Na wynajem eleganckie, starannie zaprojektowane mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 381 000 zł85,66 m² 27 795,94 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Osiedle Atelier Żoliborz to prestiżowa inwestycja w zielonej części Żoliborza na warszawskich Sadach Żoliborskich. Osiedle wyróżnia nowoczesna architektura, eleganckie części wspólne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na 1 piętrzę. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

441 540 zł24,53 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Wola Studio o pow. 24,53 m2 w nowym budownictwie przy ul. Wolskiej Nieruchomość jest doskonałym wyborem inwestycyjnym na wynajem (możliwość skorzystania z usług firmy zarządzającej).

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł43,35 m² 14 417,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

For en version please scroll down, zapraszam do telefonicznego umawiania spotkań, również w dniu otwartym, kupujący nie płacą prowizji! 2-pokojowe mieszkanie 43 m2, na strzeżonym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37,14 m² 18 820,68 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,14 m , położonego przy ul. Okocimskiej na warszawskiej Woli, zaledwie 150 m od stacji metra Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche,komfortowe nowocześnie wykończone dwupokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu podziemnym ( dodatkowo płatne ) na zamkniętym , strzeżonym osiedlu Marina.Salon (z.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie w pełni umeblowane i wyposażone, ursynów, ul. Romera 10. Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 46 m , wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł46 m² 17 173,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Geodezyjnej, wykończone w wysokim standardzie i gotowe na pierwszego właściciela. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 185 058 zł74,71 m² 29 247,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Avenue Estate zaprasza do wyjątkowej inwestycji - wille miejskie wśród zieleni, jaśminowy Mokotów to unikalne osiedle mieszkalne, położone w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł113 m² 34 513,27 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Artystycznie wykończony, luksusowy apartament z trzema sypialniami w 19 Dzielnicy na sprzedaż english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł131,95 m² 14 518,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Dwupoziomowe mieszkanie | 131,95 m | taras na dachu | 2 balkony | 3 miejsca parkingowe | metro przy osiedlu | bezczynszowe : Dla kogo? - Dla osób, które chcą dużej przestrzeni i kontroli nad.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł42,81 m² 21 957,49 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentuję urocze mieszkanie przy ul. Fort Wola 12C. Nieruchomość jest gotowa do wprowadzenia - idealna dla singla lub pary, czy też jako inwestycja pod wynajem. Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

7 450 zł101 m² 73,76 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament na Powiślu | Prestiżowa Lokalizacja | Wysoki Standard Prezentujemy wyjątkowy, przestronny apartament położony w jednej z najbardziej ekskluzywnych rezydencji na Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł110 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Nowe, 5-pokojowe mieszkanie 115 m w nowym budynku z 2025 roku | Garaż podziemny | 2 łazienki | Nieumeblowane pokoje Na wynajem nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł85 m² 117,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament do wynajęcia w samym sercu Warszawy, przy ul. Chmielnej tuż obok Nowego Światu. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł73 m² 80,82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below | powiśle / solec | 73 m | 3 pokoje Zapraszamy do zapoznania się z ofertą eleganckiego mieszkania położonego w odnowionej kamienicy na pograniczu Powiśla.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł125 m² 48 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Elegancki apartament na zamkniętym osiedlu przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18 Lokalizacja: centralna i komfortowa: zaledwie 10 minut jazdy samochodem do ścisłego centrum Warszawy.Zielone.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł160 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferujemy na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 160 m , położone w prestiżowym osiedlu Marina Mokotów, z pięknym widokiem na jeziorko. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł26,40 m² 17 424,24 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Wola / Śródmieście - ul. Miła - 26.4m2 / 1 pokój / winda / 8/9 piętro Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskiej Woli. Mieszkanie posiada 1 pokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł26,70 m² 23 033,71 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Śródmieście Północne - ul. Przechodnia - 26.7m2 / Balkon / Ochrona / Winda / Parking ze szlabanem WE SPEAK ENGLISH Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł117,90 m² 21 204,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament Z garażem W miasteczku wilanów. 4 pokoje/118 mkw położony na 2 piętrze budynku. Wejście przez przestronny hall 15,2 mkw z dużą szafą wnękową z przesuwnymi drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł92,64 m² 24 719,34 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przestronne, wyjątkowo klimatyczne mieszkanie położone przy ul. Pory na warszawskich Stegnach w spokojnej, zielonej części Mokotowa, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł58 m² 20 689,66 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na Gocławiu osiedle Saska, w nowoczesnym apartamentowcu na 8. (ostatnim) piętrze. Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł42,77 m² 28 992,28 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament | 42.77 m2 | Blisko Centrum | Wysokie piętro w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] Mamy przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł59 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, znajdujące się na 4 piętrze w bloku przy ul. Powstańców Śląskich 106C. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł32,23 m² 29 754,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 32,22 m2, usytuowane w apartamentowcu z 2024 roku. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji na Woli, 800m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 155 zł43,57 m² 16 850 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2-pokojowe mieszkanie | Mokotów - Służewiec | Rynek pierwotny | Q3 2027 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,57 m , położone w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł48,71 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Pilna Sprzedaż! Mieszkanie 48.71M2/ Praga Południe/Ostrobramska Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie(48,71m2), z balkonem (loggia) położone na spokojnym, zielonym osiedlu, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł74,29 m² 16 152,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania o powierzchni 75 m , położonego w dzielnicy Ursynów. Blok z 2004 roku. Jego funkcjonalne rozwiązania zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł80 m² 150 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia: luksusowo wykończony i w pełni wyposażony apartament w inwestycji restaura (wysokiej klasy budynek z ochroną, recepcją i garażami.

Szczegóły ogłoszenia

6 150 000 zł240 m² 25 625 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2003

Luksusowy apartament 240 m w sercu Warszawy Śródmieście - ul. Czerniakowska | prywatne piętro | park za oknem Na sprzedaż unikatowy apartament klasy premium o powierzchni 240 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 000 zł115 m² 29 478,26 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu pięknego, świeżo wykończonego Apartamentu położonego w sercu zielonego Powiśla, w historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł25,55 m² 35 225,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne i stylowe studio w inwestycji w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Emilii Plater. Mieszkanie jest świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia się bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł68,50 m² 15 459,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! W skrócie: targówek, ul. Pohulanka 10 Rok budynku 2017 r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

983 709 zł75,38 m² 13 050 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż oferujemy 4 pokojowe komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 75,38 m2 w prestiżowej inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł74,40 m² 15 591,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania 3 pokojowy apartament na granicy targówka/białołęki znajdujący się przy ul. Tajemnej w Warszawie. Wnętrza projektowane były przez architekta. Mieszkanie wykończone zostało.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij