dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 668 ogłoszeń

Rynek pierwotny

726 000 zł37,82 m² 19 196,19 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie doskonałe dla singla lub pary - wygoda, świetna lokalizacja i bliskość natury! Szukasz lokum, które łączy komfort życia codziennego z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł36,92 m² 19 475 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Osiedle zakątek cybisa to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z całodobową ochroną i monitoringiem, zapewniający mieszkańcom komfort oraz poczucie bezpieczeństwa. Jest możliwość zrobienia 2.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł115 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Komfortowy, wykończony z dbałością o każdy detal apartament z dwupoziomowym tarasem położony w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Kameralna inwestycja i wnętrze wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł50,42 m² 95,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie z widokiem na Wisłę w Porcie Praskim Port Praski Latarnia To nie jest zwykły budynek, to architektoniczna wizytówka całej inwestycji, zaprojektowana jako.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 570 250 zł103,18 m² 15 218,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowy apartament z antresolą i dwoma tarasami na Bemowie w pobliżu budowanej stacji metra Chrzanów Bez pcc. Bez prowizji. Powierzchnia użytkowa: 103,61m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł127 m² 93,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ochota | ul. Lutniowa 25 | Park Szczęśliwicki | 127 m | 4 pokoje | 2 łazienki | taras 80+ m | loggia 8 m | II piętro | 2 miejsca garażowe | komórka lokatorska Atuty: doskonale wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł63 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, 3-pokojowy apartament na wynajem Mokotów, ul. Cybernetyki 15 Do wynajęcia nowoczesny, luksusowo wykończony apartament położony w nowoczesnej inwestycji przy ul. Cybernetyki 15 na.

Szczegóły ogłoszenia

848 200 zł43 m² 19 725,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mam przyjemność zaprezentować klimatyczne mieszkanie na Warszawskim Mokotowie Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze na sprzedaż: dwupokojowe słoneczne mieszkanie z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł48,85 m² 13 920,16 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 48,85 m | Warszawa Jelonki | ul. Borowej Góry | duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,85 m , zlokalizowane w Warszawie na Jelonkach.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł70 m² 18 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Świeżo wykończony apartament 3 pokojowy w Rezydencji pod Orłem przy ul. Bukowińskiej z recepcją i basenem w budynku. Autobus, tramwaj i metro wilanowska 500m Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48,50 m² 14 412,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,50 m z dwiema piwnicami o powierzchni 4 m i 3 m , Położone w Ursusie - dzielnica Niedźwiadek. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

924 000 zł62,50 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta tylko U nas! piękne 3 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! miejsce postojowe W garażu I komórka! jak nowe! Do sprzedaży piękne oraz bardzo funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł80,50 m² 24 720,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Loftowy apartament W sercu pragi północ Praga Północ | Praska Moderna | Wysokość 5 m | Antresola | Loftowe przeszklenia | 2 balkony | Metro 3 min | Bardzo jasne i ciche ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł46,68 m² 28 920,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament w wysokim standardzie - Sady Żoliborskie Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 46,68 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2025 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować państwu ciche, rozkładowe mieszkanie na Bemowie. Do zamieszkania od zaraz. Lokalizacja: bardzo dobra komunikacja, dobry dojazd do centrum miasta oraz tras wylotowych. 20.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł48,80 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie | W sercu zielonej sadyby Prestiżowa lokalizacja | Funkcjonalny rozkład | 2 sypialnie | Wysoki standard wykończenia | Cicha i zielona okolica | Gotowe do wprowadzenia *****.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł39,12 m² 28 118,61 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje | 39 m | 2019 r. | duży balkon 7 m | gotowe do wprowadzenia | garaż | ul. Hubnera Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł26,70 m² 104,87 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o pow. 26 m . Mieszkanie w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Bardzo funkcjonalny rozkład mieszkania. Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na wynajem w prestiżowej inwestycji Art Deco na Mokotowie. Nieruchomość Apartament znajduje się w nowoczesnym budynku z 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 zł90 m² 66,11 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie | W prestiżowej lokalizacji Wspaniała lokalizacja | Luksusowo wykończone | Dostęp do sali fitness z jacuzzi oraz sauny | Zielone patio | W pełni wyposażone *****.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł47 m² 21 276,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Ciche 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie - 5 min do metra! Hampton Home oferuje na sprzedaż: umeblowane, gotowe do zamieszkania mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 659 000 zł71 m² 23 366,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

: krótko: mokotów | Ogródek | 4 pokoje | Miejsce postojowe | Komórka lokatorska | Gotowe do wejścia | Po remoncie : Dla kogo? - Dla rodziny potrzebującej kilku pokoi i dodatkowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł64 m² 67,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferujemy piękny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 64 mkw, zlokalizowany przy ul. Puławskiej w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze budynku i zostało.

Szczegóły ogłoszenia

3 213 000 zł119,60 m² 26 864,55 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2-poziomowy narożny apartament o powierzchni 119,59m2 znajdujący się na 11 oraz 12 kondygnacji budynku. Kameralne i prestiżowe osiedle- monitoring, ochrona, lokale usługowe, patio.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł53,50 m² 65,42 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie z balkonem na Sadach Żoliborskich : Nowoczesne i bardzo zadbane mieszkanie w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

1 811 200 zł64 m² 28 300 zł/m²

 

Piętro:13/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż elegancki 3-pokojowy apartament o powierzchni 64 m , położony na 13 piętrze prestiżowego kompleksu Platinum Towers przy ul. Grzybowska 61 w samym sercu Warszawy. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

981 152 zł37,39 m² 26 241,03 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: a_190, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brokera pod.

Szczegóły ogłoszenia

929 999 zł56 m² 16 607,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż funkcjonalne i pełne charakteru mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych części Warszawy na Powiślu. Lokal znajduje się w kameralnej kamienicy, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł156 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu przestronnego apartamentu o powierzchni 156 m zlokalizowanego przy ul. Wiejskiej w samym sercu warszawskiego Śródmieścia. Lokalizacja Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł65,50 m² 14 961,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Warszawa, włochy, ul. Aleja Dwudziestolatków - 65,5 m2 / 4 pokoje + mały balkon / Piwnica we speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł41,25 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie i w pełni umeblowany 2-pokojowy apartament. Budynek znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z ochroną. Jest nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł26,80 m² 24 626,87 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania bardzo atrakcyjna kawalerka położona w samym centrum Warszawy z przepięknym widokiem na panoramę Warszawy i min. Stadion Narodowy przy ul. Tamka na Powiślu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 288 448 zł57,52 m² 22 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | Mokotów | odbiór jeszcze w tym roku Szukasz mieszkania na Mokotowie, które możesz odebrać już w tym roku? To idealna propozycja dla pary lub rodziny. Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł48,97 m² 17 521 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro ładna willa prezentuje! rewelacyjną oferte oaze ciszy I spokoju W zielonej enklawie na mokotowie przy ul górskiej. Mieszkanie o powierzchni 48,97M, położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Joliot-Curie na Mokotowie, o funkcjonalnym układzie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym budynku, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43,20 m² 13 865,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2 pokoje | Ursus - Skorosze | balkon | świetna lokalizacja | piwnica Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 43,2 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł41,13 m² 24 288,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 41,13 m | ul. Szeligowska | Bemowo Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 41,13 m zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł49,37 m² 16 710,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Informacje ogólne: cena: 850 000 zł Powierzchnia: 49,37 m Cena za m : 17 217 zł/m Liczba pokoi: 2 Opis nieruchomości Komfortowe, przestronne i ciche mieszkanie na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 570 000 zł83,16 m² 18 879,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

- english description below - Avenue Estate przedstawia rodzinny, czteropokojowy apartament z ogródkiem, położony w jednej z najbardziej cenionych części Miasteczka Wilanów. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł54 m² 16 481,48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Ochota, szczęśliwice ul. Grójecka - Triton Park osiedle apartamentowo-usługowe położone w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. > 54 m2 > 2 pokoje z otwartą kuchnią > duży balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł44 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z salonu z otwartą kuchnią, przedpokoju, sypialni, z której jest wejście bezpośrednio do łazienki. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Po generalnym remoncie,.