dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 668 ogłoszeń

1 499 000 zł88 m² 17 034,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować apartament wykończony w standardzie, który rzadko trafia na rynek. To miejsce powstało pod okiem uznanej warszawskiej projektantki wnętrz eleganckie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 426 495 zł69,15 m² 20 628,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Trzypokojowe elegancko wykończone mieszkanie z dwoma tarasami w prestiżowej inwestycji przy metrze Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł35,50 m² 18 281,69 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 1. piętrze budynku wyposażonego w dwie windy. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

1 451 495 zł44,03 m² 32 966,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Chcesz zamieszkać w tętniącym życiem, nowoczesnym miejscu? To jest oferta właśnie dla Ciebie! Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie powierzchni 44,03 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 619 000 zł78,50 m² 20 624,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na cenionym osiedlu Saska przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 45 na Gocławiu (praga-Południe). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł32,40 m² 19 413,58 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, targówek, ul. Aleksandra Kowalskiego 3 Metraż: 32,4 m Piętro: 8/10 Rok budowy: 1970r. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

1 345 000 zł72 m² 18 680,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Ci 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,5m2 zlokalizowane na Wilanowie / Błonia Wilanowskie. Nieruchomość znajduję się na 2 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł49 m² 102,04 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, położone na warszawskiej Pradze-Południe przy ul. Ostrobramskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł60 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie na mokotowie! najważniejsze informacje: cena obejmuje mieszkanie urządzone pod klucz jest gotowe do wprowadzenia się kupujący nie płaci podatku pcc 2% - to dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł93,02 m² 19 565,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Piękny i przestronny apartament przy ul. Puławskiej 270 to propozycja dla osób, które szukają gotowej, dopracowanej przestrzeni z wyraźnym charakterem bez konieczności przechodzenia przez.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł72 m² 38 875 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Luksusowy apartament po generalnym remoncie | Oboźna 9 | Zapraszam do wyjątkowego apartamentu w prestiżowym budynku - przy trakcie, położonym w jednej z najlepszych lokalizacji Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł64,50 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament 3-pokojowy Z ogródkiem, taras na dachu I klub mieszkańca bez prowizji - bez pcc 2% Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,30 m² 12 663,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Białołęka ul. Śreniawitów - 2 pokoje - 47,3m2 / balkon / piwnica 4,5m2 we speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne i przestronne 2.

Szczegóły ogłoszenia

793 520 zł30,52 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, rewitalizacja kamienicy zrealizowana w kwietniu 2026 r. Lokal M3 Odrestaurowana kamienica z początku XX wieku, w której historia łączy się z nowoczesnym standardem.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł36 m² 23 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Posiadam do sprzedaży 2-pokojowe eleganckie mieszkanie znajdujące się w Warszawie przy ul.Czapelskiej. Nieruchomość znajduję się na pierwszym piętrze z czteropiętrowego apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł84 m² 22 380,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży czteropokojowy apartament z własnym, dużym pięknie urządzonym ogródkiem. Kameralne, zamknięte osiedle, złożone z trzech niskich budynków. Spokojna osiedlowa uliczka.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł43 m² 93,02 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękny i elegancki apartament na wynajem w Rezydencji Fryderyk na zielonym Mokotowie english description below - please do not hesitate to contact us To wyjątkowe mieszkanie jest doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł55 m² 25 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1-5 czerwca, można już oglądać! Do wynajęcia super urządzone mieszkanie trzypokojowe o pow. ok 50m2 z balkonem i super widokiem na panoramę miasta z 9 piętra. Nikt nie.

Szczegóły ogłoszenia

10 602 zł114 m² 93 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia prestiżowy lokal biurowy w centrum Warszawy Pięknie odrestaurowana zabytkowa kamienica niedaleko Placu Politechniki. Architektoniczna perełka w sercu miasta Zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

856 482 zł40,98 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Żupniczej na warszawskiej Pradze-Południe. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł35,22 m² 26 263,49 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Nieruchomość doskonała na inwestycję z możliwościami komercjalizacji w modelu b2b. Powierzona firmie zarządzającej najmem krótkoterminowym, może przynosić regularne przychody bez.

Szczegóły ogłoszenia

526 000 zł36 m² 14 611,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Kameralna kawalerka z ogromnym potencjałem - idealna na biuro lub dla seniora! Praga Południe cegła parter 35,96 m Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 35,96 m , usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł63,50 m² 66,14 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 3. piętrze w bloku z windą na warszawskim Gocławiu (praga-Południe) przy ul. Polskich Skrzydeł.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł49 m² 13 877,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2-pokojowe mieszkanie z loggią | 49,22 m | wysoki parter | 3 m wysokości | Praga-Południe, ul. Umińskiego Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,22.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł72,50 m² 17 931,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Śródmieście ujazdów ulica Czerniakowska/ - 72,5m2 / 4 pokoje + Parking przypisany do mieszkania we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł48 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie na Ochocie (rakowiec),- 48 m Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3. piętrze w budynku przy ul. Wiślickiej na.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 080 zł60,48 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie w pięknej klimatycznej powojennej kamienicy położonej w samym sercu Śródmieścia przy Nowym Świecie. W bliskim otoczeniu znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł27,96 m² 29 649,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wola, ul. Karolkowa, 28 mkw, 1 pokój z wnęką sypialnianą, loggia, garaż Nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Rezydencja Vice Versa przy ul. Karolkowej 7, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 031 040 zł80,55 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł38 m² 17 605,26 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie z wyjątkowo pięknym widokiem na serce Warszawy - gotowe do zamieszkania lub pod inwestycję! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z wyjątkowym widokiem na panoramę Warszawy, położone.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł122 m² 98,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, 4-pokojowego apartamentu zlokalizowanego w przedwojennej kamienicy w sercu Warszawy, przy Alejach Jerozolimskich. To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł39,50 m² 22 531,65 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji - bez pcc 2% - mieszkanie 2-pokojowe - ul. Cybernetyki Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Inwestycja została stworzona, aby łapać życiową.

Szczegóły ogłoszenia

1 287 522 zł67,80 m² 18 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza 64 Metraż: 67,8 Piętro: 1/5 Rok budowy: 2010 Winda: tak Stan prawny: lokal stanowiący odrębną własność Cena:1.287.522 zł Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł40 m² 22 425 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Warszawy - przy ul. Marzycieli. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 925 zł54,75 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zakończona apartamenty gotowe do odbioru! Osiedle realizowane w dzielnicy Wawer słynącej z dużej ilości zieleni i bliskości terenów rekreacyjnych, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

543 950 zł47,30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| oferta zarezerwowana do 14 maja 2026 roku 2-pokojowe, ciche, słoneczne mieszkanie, z widną kuchnią i loggią. Mieszkanie jest czyste i w obecnym stanie nadaje się do zamieszkania ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 527 262 zł72,03 m² 21 203,14 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 72 m2 podzielone na 3 niezależne minikawalerki. Wyjątkowa lokalizacja vis-à-vis Galerii Mokotów. Nowoczesne osiedle wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł36 m² 20 805,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy Parku Szczęśliwickim | Ochota Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone przy ul. Karola Dickensa 19 w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 268 153 zł92,27 m² 13 743,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Domy gotowe czekają na nowych właścicieli. Eleganckie osiedle W zielonej okolicy. Zadbane otoczenie dla rodzin I singli. Lokale w domach czterorodzinnych. Możliwość zakupu przez.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Opis mieszkaniajasne i funkcjonalne mieszkanie o klasycznym układzie, w pełni umeblowane i gotowe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij