dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 669 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 669 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Falenica,Warszawa

1 120 000 zł139 m² 8 057,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne domy w zielonej części Warszawy Wawer (falenica) | 139 m | ogród | 2 miejsca parkingowe Szukasz miejsca, które łączy komfort życia w mieście z ciszą i naturą? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

529 900 zł35 m² 15 054 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zobacz filmik i plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! Nie trać godzin na przeszukiwanie stron deweloperów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 832 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Komfortowe mieszkanie z ogromnym tarasem | Bemowo | ul. Widawska Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone na 1. piętrze w zadbanym, 7-piętrowym budynku z 2004 roku, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 790 000 zł72 m² 24 861,10 zł/m²

 

Piętro:15/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bliska Wola Tower | 15 piętro | zachody słońca Wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Bliska Wola Tower na warszawskiej Woli. Nieruchomość znajduje się na 15 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 499 000 zł76 m² 19 697,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Warszawa | mokotów | sprzedaż | mieszkanie | 76,1m2 | 3 pokoje | 1 499 000 zł Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bajaderki

Ursynów,Warszawa

3 950 zł55 m² 71,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasny, komfortowy apartament wykończony w wysokim standardzie do wynajęcia od 01.05.2026! Położony w spokojnej, a zarazem dogodnie komunikacyjnie i bogatej we wszelkie atrybuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

2 900 zł29 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację mieszkania na warszawskiej Woli Idealna propozycja dla singla/pary. Bliskość terenów zielonych i dobry dojazd do centrum sprawia, że jest to mieszkanie, które pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

672 000 zł44 m² 15 342,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokojowe mieszkanie na Białołęce, o pow. 43,8 m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2020 r. Mieszkanie jednostronne, wschodnie w stanie do zamieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

615 000 zł44 m² 13 882,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż zadbane, widne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Pasłęckiej 10C, tuż obok Galerii pod Dębami. Okolica dobrze skomunikowana, przystanek tramwajowy 650 m., stacja metra Młociny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

615 000 zł44 m² 14 041,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Berensona. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Pelcowizna,Warszawa

2 990 zł32 m² 93,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę bezpośrednio, nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie (32m2) z klimatyzacją, w nowej inwestycji Bulwary Praskie przy ulicy Jagiellońskiej 81 (praga-Północ). Mieszkanie jest świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

579 000 zł38 m² 15 440 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż - 2-pokojowe, jasne mieszkanie na Białołęce | ul. Skarbka z Gór, warszawa Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł127 m² 62,99 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: warszawa, śródmieście, ul. Zygmunta Słomińskiego 7 4-pokojowy apartament o metrażu 127 m2. Znajduje się na 12 piętrze z 16, w apartamentowcu Sapir z 2006r., na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 832,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bemowo - ul. Widawska 27 - 57 m - 2 pokoje + oddzielna kuchnia - 2 łazienki - Taras - Miejsce garażowe Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł46 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty tel. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji z bogatą infrastrukturą! Podstawowe informacje: mieszkanie o powierzchni 45,5 m, zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stanisława Kostki Potockiego

Wilanów,Warszawa

4 500 zł64 m² 69,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na wynajem o powierzchni 64,31 m , położonego przy ul. Stanisława Kostki Potockiego 2b, w Wilanowie Królewskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

840 000 zł54 m² 15 415,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż przestronne, dwupokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,49 m , położone na parterze nowoczesnego osiedla na Bemowie. Mieszkanie jasne, ustawne, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście Północne,Warszawa

850 000 zł48 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3 pokoje przy Rondzie onz | ul. Pańska | 47,6 m | pełna własność Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,6 m , zlokalizowane w samym sercu Warszawy - przy ul. Pańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ostródzka

Brzeziny,Warszawa

1 795 000 zł112 m² 16 098,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przepiękny i funkcjonalny apartament znajdujący się w połowie bliźniaka na zamkniętym osiedlu z wewnętrzną drogą dojazdową tylko dla mieszkańców przy ulicy Ostródzkiej. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

10 500 zł125 m² 84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

For English please scroll down. Przestronny, nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie apartament na cichym osiedlu z ochroną 24 h, parkingiem podziemnym, placem zabaw, na tyłach Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starodęby

Ursus,Warszawa

4 885 zł81 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj tam, gdzie poranki zaczynają się spacerem w parku nad stawem , a wieczory kończą na słonecznym balkonie. Zostań pierwszym lokatorem świeżo wyremontowanego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bednarska

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł76 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa oferta mieszkania dla wymagającego klienta! Dla osób ceniących klimat szlachetnej, przedwojennej Warszawy, w otulinie zabytkowych kamienic i niezwykłej atmosfery Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sienna

Wola,Warszawa

6 000 000 zł370 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

for English scroll down. Wyjątkowa oferta premium dla najbardziej wymagającego klienta! Idealna propozycja dla konesera luksusowego wnętrza i miejskiego życia. CO? Dwupoziomowy penthouse.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cypryjska

Stegny,Warszawa

1 300 000 zł84 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Przestronne, świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 84,5 m to propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i nowoczesny styl. Jasny, logiczny układ pomieszczeń pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, w bardzo dobrej lokalizacji (centrum Warszawy - kilka minut spacerem do stacji: metro Pole Mokotowskie). Jest to bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Włochy,Warszawa

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[eng below] Do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe, trzypokojowe mieszkanie przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Lokal znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku i został wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł30 m² 23 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1913

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o pow. 29,59 m2 po generalnym remoncie, położone w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji w centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Talarowa

Tarchomin,Warszawa

1 087 000 zł63 m² 17 126,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, w pełni urządzone mieszkanie, bezpośrednio Nowoczesne 3- pokojowe mieszkanie na Tarchominie idealne dla rodziny | 63,47 m | Balkon 13,38 m | Piętro 1 | Dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pereca

Wola,Warszawa

2 500 zł27 m² 91,24 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 27,40 m , położone na 7 piętrze w budynku z windą, w samym sercu Warszawy - na Woli obok Ronda onz przy al. Icchoka Lejba Pereca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

929 000 zł59 m² 15 745,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwustronne Mieszkanie na Bemowie w apartamentowcu z 2019 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59m2 przy ul. Lazurowej składające się z: przedpokoju (8.08m2) Salonu (29.82m2) Aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

917 457 zł47 m² 19 499,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,05 m w nowoczesnym budynku z 2021 roku, na kameralnym, zamkniętym osiedlu z ochroną. | garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Targówek,Warszawa

669 000 zł41 m² 16 317,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po gruntownym remoncie, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

529 900 zł35 m² 15 054 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

849 000 zł49 m² 17 326,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie! nrożne Do sprzedaży bardzo widne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane w Warszawie, w dzielnicy wola/nowolipki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

620 000 zł44 m² 13 964 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Jasne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 44,4 m , w pełni przygotowane do zamieszkania. Znajduje się w świetnie skomunikowanej części Białołęki, przy ulicy Aluzyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

4 700 zł68 m² 68,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa | Mokotów | ul. Bluszczańska. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku. W pełni umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muszlowa

Jelonki Północne,Warszawa

750 000 zł64 m² 11 755,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mam przyjemność zaprezentować przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63,8 m, zlokalizowane przy ul. Muszlowej na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na 6 piętrze budynku z 1983.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

685 000 zł47 m² 14 574,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie położone na warszawskiej Białołęce - Nowodwory. Lokal znajduje się na 6 piętrze, co zapewnia wyjątkową ilość naturalnego światła oraz przyjemny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe 43 m3 nowoczesne mieszkanie na warszawskiej Woli. Umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie, na nowym osiedlu. Doskonała lokalizacja i połączenie z pozostałymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celownicza

Praga-Południe,Warszawa

1 149 000 zł48 m² 23 897,70 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Avenue Estate przedstawia wyjątkowy, luksusowy apartament z loggią i miejscem parkingowym, położony w spokojnej części Pragi-Południe, w budynku Horyzont Praga przy ul. Celowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiecka

Gocławek,Warszawa

1 900 zł32 m² 60,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa (praga-Południe), ul. Osiecka 48-50 Metraż: 31,5 m2 Piętro: 4/4 Parking: miejsce postojowe na zamkniętym placu osiedla (płatne dodatkowo) Cena: 1 900 zł/ mc. +.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij