dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 668 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł77 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 2-pokojowy 77 m z balkonem i miejscem parkingowym Al. Jana Chrystiana Szucha, śródmieście Do wynajęcia przestronny, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 77.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

435 000 zł22 m² 20 232,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka na Starym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 21,5 m znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1950 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Białołęka ul. Głębocka > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla Biedronka, poczta, paczkomaty, restauracje, kościół, piekarnia, 5 min spacerem mnóstwo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Staromiejskie,Warszawa

1 980 000 zł63 m² 31 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Apartament W starej klimatycznej kamienicy | W otoczeniu historii I tętniącego życiem miasta Unikalne miejsce | Doskonała lokalizacja | Wysoki standard | Bezwględna cisza | Historyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

5 800 zł64 m² 91,15 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Nowoczesne 3 pokoje | 63,63 m | Balkon | Garaż | Włochy | Budki Szczęśliwickie Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,63 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

726 000 zł39 m² 18 615,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Bezpośrednio sprzedam piękne, wyjątkowe I funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na saskiej kępie, przy alei stanów zjednoczonych. Rewelacyjna lokalizacja Z super komunikacją. Dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Szczęśliwice,Warszawa

1 680 000 zł86 m² 19 534,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, gotowego do zamieszkania, wykończonego w wysokim standardzie 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 86 m , usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Jasielska

Ochota,Warszawa

480 000 zł25 m² 19 512,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie: gotowa do zamieszkania, wyremontowana kawalerka o pow. 24,6m z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, łazienką oraz przedpokojem z pojemną szafą. Pełna zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

5 500 zł48 m² 115,79 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament | 2-pok. | ogródek | M. Post. | boks rower Dla pary, wymagającego singla lub inwestycyjnie Doskonała lokalizacja przy centrum biznesowym Domaniewska i linii metra Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

2 190 000 zł85 m² 25 638 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Prezentuję na sprzedaż apartament o powierzchni 85,42 m , zaaranżowany na 2 osobne, 2-pokojowe kawalerki (tzw. dwupak inwestycyjny). Nieruchomość zlokalizowana na 7 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

824 000 zł48 m² 17 604,20 zł/m²

 

Piętro:10/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Mokotowie, przy ul. Orzyckiej 10, położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części dzielnicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mirtowa

Wawer,Warszawa

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Westate Włochy prezentuje wyjątkowe, jasne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m , położone przy ul. Mirtowej 10 w spokojnej, zielonej części Warszawy. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baboszewska

Stary Mokotów,Warszawa

649 000 zł38 m² 16 989,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową kawalerkę o powierzchni 38,2 m , położoną w sercu Starego Mokotowa przy ul. Baboszewskiej 6 w Warszawie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembowskiego

Ursynów,Warszawa

510 000 zł31 m² 16 504 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 30,9 m2, położonego na Ursynowie przy ul. Dembowskiego blisko stacji metra Stokłosy. Idealne na własne cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gersona

Praga-Północ,Warszawa

2 650 zł50 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Do wynajęcia ciche, przestronne dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze w bloku dwupiętrowym. Budynek zamknięty ogrodzony. Ul. Gersona. Cicha i zielona okolica. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł68 m² 18 425,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Jasny apartament z panoramą miasta - Mokotów Apartament 67.84 m2 na 11 piętrze panorama Warszawy w zasięgu Twojego okna Szukasz mieszkania, które zachwyci Cię przestrzenią, światłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kokoryczki

Gocław,Warszawa

1 090 000 zł58 m² 18 930,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 57,58 m z dużym balkonem i miejscem postojowym - Warszawa, praga-Południe, ul. Kokoryczki Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bokserska

Ursynów,Warszawa

760 000 zł53 m² 14 232,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje z balkonem | Bokserska 57 - Ursynów | Po remoncie, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,4 m , zlokalizowane przy ul. Bokserskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bemowo,Warszawa

2 900 zł55 m² 52,35 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, zadbane, przytulne mieszkanie przy ulicy Pełczyńskiego 20 na Bemowie. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku z 2002 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

799 000 zł59 m² 13 565,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części dzielnicy Włochy przy ul. Fasolowej 45 idealnej zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

690 000 zł42 m² 16 242,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszam na dzień prezentacji we wtorek 28/04/2026 r. po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: górna Droga 15 / Ursus 2 pokoje / balkon / duże miejsce parkingowe Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Wola,Warszawa

895 000 zł50 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze w kameralnej, przedwojennej kamienicy. Dla kogo? dla singla lub pary pod wynajem (świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 380 000 zł72 m² 19 289,90 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronny, 2-pokojowy apartament w nowoczesnym budynku, z pięknym widokiem na panoramę Dolinki Służewieckiej i Ursynów. Puławska | melody park | spacerem do metra | 71,5 m | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

1 374 000 zł69 m² 19 772,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 - pokojowe mieszkanie blisko parku, z dwoma balkonami, dwoma miejscami garażowymi i komórką lokatorską na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

3 300 zł36 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Wynajem mieszkania z klimatyzacją ul. Prymasa Tysiąclecia 83a, warszawa Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Poznaj doskonałą lokalizację w sercu warszawskiej Woli - przy ul. Sowińskiego 54. Ta wyjątkowa nieruchomość zaledwie dziesięć minut spacerem dzieli od wejścia do stacji Metro Ulrychów, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okazyjna oferta na Mokotowie! Komfortowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Białego Dębu, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców. Wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

2 700 zł27 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie z antresolą przy ul. Wąwozowej, niedaleko Lasu Kabackiego, o powierzchni 30 mkw. Lokal znajduje się na piątym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

799 000 zł59 m² 13 586,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe narożne mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Ursusie - inwestycja Ursus Vita dewelopera Dantex. Inwestycja ukończona - mieszkania gotowe do odbioru! Możliwość wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

999 900 zł64 m² 15 589,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Batalionów Chłopskich w Warszawie. Dokładny adres: ul. Batalionów Chłopskich 76, bemowo. Możliwość przerobienia na 3 pokoje Doskonała lokalizacja! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeglugi Wiślanej

Żerań,Warszawa

440 000 zł34 m² 12 865,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

34,2 m | 2 pokoje | ogródek | ul. Żeglugi Wiślanej 11a | Białołęka Parter w kameralnym budynku z 2010 roku. Zamiast balkonu - prywatny ogródek. I co ważne: nie sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Wola,Warszawa

4 900 zł56 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkowe, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej części Warszawy - na Woli, przy ul. Siennej, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda onz, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Muranów,Warszawa

5 900 zł128 m² 46,09 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwo wyjątkowy apartament Z panoramą warszawy do wynajęcia Na wynajem przestronny, elegancki apartament o powierzchni 128 m, położony na 6 piętrze prestiżowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 000 000 zł62 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne, widne, ciche 62 m potencjał 3 pokoi Mieszkanie znajduje się przy ul. Górczewskiej. W pobliżu metro lazurowa, urząd Dzielnicy Bemowo: infrastruktura: w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiślna

Żerań,Warszawa

1 249 000 zł83 m² 15 048,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i bardzo dobrze zaprojektowanego mieszkania, stworzonego z myślą o wygodzie codziennego życia rodzinnego. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

1 900 000 zł83 m² 22 891,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Nietuzinkowy, pełen charakteru apartament położony przy jednej z najbardziej pożądanych ulic warszawskiej Woli ul. Krochmalnej, w bezpośrednim i bliskim sąsiedztwie Śródmieścia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Niska

Wola,Warszawa

499 000 zł28 m² 17 821,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Są mieszkania, które od pierwszego spojrzenia dają poczucie spokoju i równowagi - zielone otoczenie, kameralna zabudowa i świetna lokalizacja blisko centrum miasta. Taką właśnie propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

860 000 zł42 m² 20 476,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ciche 2-pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy! Mieszkanie usytuowane na 1. piętrze w niskim budynku z lat 50-tych. Budynek zadbany, z czystą, odrestaurowaną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

1 485 000 zł94 m² 15 797,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Podstawowe informacje: apartament o powierzchni 94 m2, położony na 6 piętrze w budynku wybudowanym w 2007 roku, z recepcją oraz ochroną. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Gocławek,Warszawa

660 000 zł37 m² 17 837,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Apartament na Gocławiu po remoncie Przedstawiamy wyjątkową ofertę apartamentu usytuowanego w najbardziej prestiżowej części Gocławia, zaledwie kilka kroków od malowniczego Parku i w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odyńca

Mokotów,Warszawa

999 000 zł43 m² 23 232,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mam przyjemność zaprezentować Państwu eleganckie 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone przy ul. Odyńca, w pięknej modernistycznej kamienicy z 1934 roku, usytuowanej.