dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Warszawa

1 231 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 231 ogłoszeń

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42 m , składające się z 2 pokoi, zlokalizowane na Targówku, przy ul. Zielone Zacisze 3 : lokalizacja Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 103 567 zł63,79 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta specjalna, klucze od już! W tej ofercie lokal 3 pokojowy o pow. 63,61 m2 + garderoba + 2 łazienki + balkon 5,35 m2 obok galerii mokotów promocja 17 300 zł/ m2 oczywiście posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł117,90 m² 127,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4 pokoje/118 mkw-apartament Z garażem W miasteczku wilanów. z meblami lub bez, położony na 2 piętrze budynku. Wejście przez przestronny hall 15,2 mkw z dużą szafą wnękową.

Szczegóły ogłoszenia

2 679 000 zł160,50 m² 16 691,59 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Luksusowy apartament 161 m z panoramicznym widokiem na Warszawę | Targówek Opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 161,2 m , zajmujący całe 14. piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

525 184 zł37,68 m² 13 938 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Mieszkanie jest wykończone, bez zabudowy kuchennej , bez mebli Zakup bez pcc- 2% - oszczędność.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł26 m² 23 038,46 zł/m²

 

Piętro:6/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Słoneczne mieszkanie na Kasprzaka z balkonem, wola Lokalizacja: dzielnica Wola jest jedną z najbardziej rozwijających się dzielnic Warszawy. W ostatnich latach w okolicy Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł139 m² 19 424,46 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 139 m , położony na Mokotowie, w bardzo dobrze skomunikowanej części dzielnicy, w pobliżu stacji Metro Wilanowska oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 100 000 zł74,17 m² 28 313,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament w kameralnej inwestycji premium na zielonej Saskiej Kępie. Nieruchomość Kameralny apartamentowiec klasy premium składa się jedynie z 8.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł69,20 m² 14 436,42 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż/3 pokoje/69,2 m /przy Parku moczydło/wola/ balkon/świetny rozkład Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,87 m , położone przy ul. Deotymy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł35,46 m² 93,06 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m , położone w ścisłym Śródmieściu przy ul. Daniłowiczowskiej - w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Bankowego i Placu.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 400 zł56,30 m² 18 639 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, z doskonałą komunikacją dzięki przyszłej stacji metra! Mieszkanie 3 pokojowe z widną kuchnią otwartą na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł27 m² 15 926 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania ładna kawalerka znajdująca się w doskonałej lokalizacji tuż obok Parku Bródnowskiego oraz nieopodal stacji metra. Nieruchomość o powierzchni 27m2 znajduje się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł59 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szajnowicza ursynów kabaty dwa pokoje meble Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Szajnowicza Kabaty w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Czwarte piętro w budynku czteropiętrowym. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

6 400 zł68 m² 94,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wprowadzenie Prezentujemy komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane przy Alejach Jerozolimskich 190D w Warszawa, w dzielnicy Włochy. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł72 m² 17 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji na Dolnym Mokotowie. Blisko Parku Łazienkowskiego oraz Parku Morskie Oko. Świetny punkt komunikacyjny, autobusy i tramwaje w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł83,20 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Położony na warszawskich Piaskach przy ul płk M. Niedzielskiego. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w bloku o niskiej zabudowie, na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowy apartament o wysokim standardzie przy ul. Jaktorowskiej 5 obok Ronda Daszyńskiego. Apartamentowiec oddany do użytku w 2018 roku, zrealizowany w wysokim standardzie: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 000 zł65,78 m² 16 692 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowy apartament W świetnej lokalizacji Na sprzedaż 3 pokojowy Apartament o powierzchni 65,78 m2 z bardzo dużą loggią o powierzchni ok. 10 m2 , położony na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł45,74 m² 76,52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym | Mokotów - Służewiec | garaż | balkon | osiedle z recepcją Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,74.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetnie przygotowane mieszkanie z uroczym widokiem na Warszawę. Rewelacyjna lokalizacja daje komfort mieszkania w stolicy z dostępem do wszyswtkich kluczowych miejsc w krótkim czasie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł41 m² 19 487,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym | Mokotów Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 40,91 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł50 m² 20 780 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania z prywatnym ogrodem położonego przy ul. Batalionów Chłopskich. Atuty nieruchomości: prywatny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł100,81 m² 25 691,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu elegancki, dwupoziomowy apartament o powierzchni 100,81 m , położony w prestiżowej inwestycji Qbik, przy ul. Jana Pawła Woronicza na Mokotowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł29,99 m² 18 672,89 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Piękne- w całości wyremontowane mieszkanie na bemowie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie- gotowe do wprowadzenia, urządzone z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal,.

Szczegóły ogłoszenia

784 800 zł72 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne i ciche mieszkanie o powierzchni 72 m , położone przy ul. Igańskiej 26 na Pradze, tuż obok ronda Wiatraczna. Idealne dla osób, które chcą stworzyć mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł27,10 m² 26 900,37 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Powiślu, przy ulicy Dobrej. Kawalerka o powierzchni 27,10 m2. Duży ustawny pokój z wnęką, aneks kuchenny, łazienka z wc, przedpokój. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 600 000 zł75 m² 34 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie nowej inwestycji sbm Dembud przy ul Słonecznej 29/31. Mieszkanie 75 m.kw + loggia, 3 pokoje łazienka i odrębna toaleta, piętro I. Loggia pow. 3,75 m kw. Wysokość mieszkania 3,05.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł61,89 m² 16 141,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62 m , położonego na kameralnym osiedlu Verde przy ul. Chrościckiego 89D w spokojnej części Warszawy, na styku.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł40,43 m² 20 034,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,96 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku. Lokal jest w pełni wykończony i umeblowany gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł64 m² 226,56 zł/m²

 

Piętro:39/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękny, luksusowy, gotowy do wprowadzenia apartament w sercu Warszawy przy ul. Złotej 44. Doskonale doświetlony z widokiem zapierającym dech w piersiach, wykończony w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł51,97 m² 16 336,35 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe, stylowo wykończone 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w nowoczesnej części warszawskiego Ursusa. Powierzchnia 51,97 m obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 000 zł36,50 m² 17 644 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Wiosna - rabaty, kilka inwestycji w pobliżu nowo powstałej stacji metro chrzanów W tej ofercie 2 pokoje, 36,50 m2 posiadamy wszystkie mieszkania od 1pok-4pok W kilku inwestycjach - zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

17 500 zł162,42 m² 107,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Elegancki lokal biurowy W kamienicy W śrómieściu Biuro w odrestaurowanej kamienicy | Idealna lokalizacja w Centrum Miasta | Klasyczne wnętrza wykończone w wysokim standardzie | 5.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł49,96 m² 13 310,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,96 m - ul. Szlachecka Mieszkanie usytuowane na parterze w budynku przy ul. Szlacheckiej 6 na warszawskiej Białołęce. Lokal jest do odświeżenia. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł61 m² 10 639,34 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe, dwustronne i jasne o bardzo wygodnym rozkładzie. Zapewniony szeroki widok na okolicę oraz wschody i zachody słońca. Ekonomiczny, ale też bardzo praktyczny wybór! -.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł49,64 m² 28 001,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowy apartament w wysokim standardzie - Sady Żoliborskie Oferujemy na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 49,64 m , położony w nowoczesnym budynku z 2025 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł60,24 m² 23 157,37 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

14. piętro z widokiem | Al. Polski Walczącej 2 | Nowy Tramwaj | Design Premium | Wiszące Ogrody | Odebrane | Mokotów | Bez pcc | Szukasz nowoczesnego apartamentu, który łączy prestiżową.