dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 409 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 409 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

881 000 zł50 m² 17 549,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 50,2m2 usytuowane na parterze w bloku z 2004roku zlokalizowane na Pradze Południe- saska Kępa. Budynek z ochroną i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

799 000 zł53 m² 15 047,10 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Nieruchomość położona na Skarpie Mokotowskiej, w północnej części Górnego Mokotowa. Inwestycja z 2005 roku, ze strefą fitness i basenem do wyłącznej dyspozycji lokatorów. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balladyny

Mokotów,Warszawa

1 071 000 zł43 m² 24 907 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2-pokojowe - po remoncie usytuowane na 2 piętrze w 2-piętrowej kamienicy z 1950 roku zlokalizowane w Warszawie w dzielnicy Mokotów przy ul. Balladyny Kamienica usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 321,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Odkryj urok życia na prestiżowym Żoliborzu! Prezentujemy urokliwe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36.7 m , zlokalizowane na 2 z 7 pięter w budynku z 1971.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, nowoczesne i ciche mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1950 r. (z windą) w samym sercu Warszawy przy ul. Nowogrodzkiej. Na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bielany,Warszawa

765 000 zł38 m² 20 131,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

oferta wstrzymana! Mieszkanie 2-u pokojowe (ok.38 m2) z balkonem francuskim bezpośrednio przy stacji metra Stare Bielany, w pobliżu Lasu Bielańskiego i AWF. Idealne na zamieszkanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

550 000 zł44 m² 12 443,40 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ustawne, jasne i ciche mieszkanie - z dużym balkonem z dużą oddzielną kuchnią! Mieszkanie jest częściowo do remontu który można wykonać etapami. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowanie do uzgodnienia z Najemcą! Lokal może być również wynajęty na biuro, gabinet lub inną działalność gospodarczą. Wówczas Najemca otrzymuje fakturę vat z dodaną kwotą vatu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czechowa

Bielany,Warszawa

818 000 zł45 m² 18 365,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - metro, zieleń, wysoki standard! Z przyjemnością prezentuję nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,53 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Ursus,Warszawa

460 000 zł35 m² 13 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane w Ursusie przy ul. Stanisława Wojciechowskiego. Mieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

629 000 zł53 m² 11 867,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na sprzedaż / Warszawa / Białołęka / Żeglugi Wiślanej 16 Świetne mieszanie w najlepszej części osiedla z widokiem na zielony teren i na kanałek żerański. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

999 000 zł43 m² 23 232,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie niedaleko łazienek królewskich! Garaż | Komórka | Świetna lokalizacja | Inwestycja | Bliskość Parku | Doskonała komunikacja ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

3 100 zł46 m² 67,39 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne i nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4. piętrze w zadbanym budynku na zielonych Bielanach, przy ul. Heroldów. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Ursynów,Warszawa

3 200 zł44 m² 71,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eel free to contact in english Mieszkanie czeka na pierwszego najemcę. Do wynajęcia przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,5m zlokalizowane przy ul. Szajnowicza 8 w Warszawie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania przy ul. Nowogrodzkiej. Idealne dla pary młodych ludzi, którzy lubią pięknie urządzone wnętrza i chcą korzystać z życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozietulskiego

Żoliborz,Warszawa

1 119 000 zł59 m² 18 819,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Marta Miller tel. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana przy ul. Jana Kozietulskiego, w kameralnej i spokojnej okolicy otoczonej zabudową z lat 30-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ksawerów,Warszawa

1 729 862 zł57 m² 30 100,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-bez prowizji -bez podatku pcc -bezpośrednio od dewelopera- nieruchomość O wysokim standardzie materiałów budowlanych I wykończenia Mieszkania będą gotowe do zamieszkania w grudniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Bielany,Warszawa

679 000 zł36 m² 18 861,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Tylko U nas! Mieszkanie 2-u pokojowe z miejscem parkingowym na posesji obok stacji metra Stare Bielany, w pobliżu Lasu Bielańskiego i awf. Idealne na zamieszkanie lub inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Floty

Mokotów,Warszawa

3 900 zł42 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2. Lokal znajduje się w apartamentowcu o wysokim standardzie, zamknięte osiedle daje bezpieczeństwo a czwarte piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

615 000 zł51 m² 12 058,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 7 piętrowym bloku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej Osiedle jest ogrodzone i strzeżone. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Człuchowska

Chrzanów,Warszawa

3 090 zł50 m² 61,49 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English Below] Bez prowizji, bez pośredników! Bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta mile widziane! Bądź pierwszym najemcą! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

570 000 zł38 m² 15 119,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Przy Agorze, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1960. Pełna własność, możliwość kredytowania. Powierzchnia mieszkania: 37,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Encyklopedyczna

Młociny,Warszawa

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo polecam piękne i klasyczne mieszkanie na zielonych Bielanach ,rejon Młociny. W bezpośrednim sąsiedztwie Parku Młocińskiego. Budynek znajduje się przy ul. Encyklopedycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Esperanto

Nowolipki,Warszawa

689 000 zł38 m² 18 193,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Opiekun oferty: tel. Narożne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,87 m2 na Woli w części Nowolipki. Podstawowe informacje: mieszkanie po wymianie instalacji elektrycznej, okien i kaloryferów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Składkowskiego

Ursus,Warszawa

750 000 zł44 m² 16 930 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o pow. 44,3m2 w Ursusie, dostępne od ręki! Podstawowe informacje: mieszkanie w nowoczesnym stylu, w bardzo dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mszczonowska

Wola,Warszawa

745 000 zł33 m² 22 575,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: na sprzedaż eleganckie, ustawne mieszkanie o powierzchni 33m2, zlokalizowane na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z 2019 roku ze wschodnią orientacją. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taylora

Szamoty,Warszawa

750 000 zł42 m² 18 072,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na w warszawskim Ursusie. Lokalizacja: - przystanek skm Warszawa Ursus 350 m (dojazd pod Pałac Kultury i Nauki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł49 m² 81,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,17 m2 , zlokalizowane przy ulicy Nowogrodzkiej w ścisłym centrum Warszawy. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

3 800 zł50 m² 75,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Via Estate ma przyjemność zaoferować na wynajem 2 pokojowe, przestronne i wygodne mieszkanie o powierzchni 50,48m2 w "miasteczku Wilanów" przy ul.Branickiego 11. Lokalizacja: bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pereca

Wola,Warszawa

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, ukr, rus, pol. Tylko U nas od sierpnia do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Pereca 2 w Warszawie. Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie i jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

920 000 zł50 m² 18 389 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2 pok. mieszkanie świeżo po remoncie o powierzchni 50,03 m2 położone przy ul. Bukowińskiej przy stacji I linii metra "metro Wilanowska" Sprzedaż bezpośrednio przez właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gutta

Ursynów Centrum,Warszawa

2 950 zł48 m² 61,97 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetny rozkład, idealna cisza, zieleń za oknem, blisko do metra Stokłosy, imielin i autobusu! Jeśli szukasz wygodnego mieszkania na wynajem - to jest to oferta dla Ciebie! ważne: obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

635 000 zł42 m² 15 137,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Broniewskiego na Bielanach (osiedle Piaski). Mieszkanie usytuowane jest na 2. piętrze. Ciche i odświeżone, gotowe do zamieszkania. Okna wychodzą na podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

4 500 zł62 m² 72 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie przy metrze na Ursynowie - gotowe do wprowadzenia! Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji - tuż przy stacji metra, z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Śródmieście,Warszawa

1 149 000 zł48 m² 23 793,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

*Wyłącznie u nas* Szukasz wyjątkowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Przestronne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, z dużym.