dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 409 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 409 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

604 000 zł45 m² 13 542,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,60 m , 2 piętro w 8-piętrowym bloku z windą -warszawa, białołęka, ul. Aluzyjna. W mieszkaniu wykonany był generalny remont w 2020 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

669 000 zł44 m² 15 886,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Białołęka ul. Skarbka z Gór przy skrzyżowaniu z ul. Berensona > przystanki autobusowe 100 m od budynku > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > na tej samej ulicy liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiartel

Służew,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 270,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie 37 m na Służewcu (mokotów), ul. Wiartel Mieszkanie po generalnym remoncie z klimatyzacją wymieniona elektryka, hydraulika, świeże gładzie. Gotowe do wprowadzenia. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Muranów,Warszawa

683 000 zł38 m² 17 973,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Sprzedaż bardzo ładnego i przytulnego mieszkania dwupokojowego (ok.38 m2) z balkonem w cichej i spokojnej lokalizacji, na bliskiej Woli / Muranów Opis nieruchomości: Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na osiedlu Mangalia Mokotów, u zbiegu ulic Jana III Sobieskiego i Sobieskiego. Na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. 2 minuty od przystanku tramwajowego Mangalia. Mieszkanie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodakowska

Kamionek,Warszawa

595 000 zł29 m² 20 397,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe 2-pokojowe mieszkanie położone u zbiegu ulic Chodakowskiej i Wawerskiej na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu Nowy Kamionek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Czyste,Warszawa

4 400 zł50 m² 88 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, klimatyzowany, dwupokojowy apartament Z garażem W cenie, zlokalizowany przy ul. Siedmiogrodzkiej 1/ skrzyżowanie z Karolkową i Grzybowską. Świetna lokalizacja - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście Południowe,Warszawa

735 110 zł39 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Kawalerka 38,69 m Idealna na inwestycję Koszykowa 33 Prezentujemy kawalerkę o powierzchni 38,69 m , zlokalizowaną przy ul. Koszykowej 33 w klimatycznej kamienicy z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Forcie

Ursus,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od właściela nowoczesne mieszkanie z ogródkiem 50m2. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 50m2. z ogródkiem (18m2). Mieszkanie o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elbląska

Sady Żoliborskie,Warszawa

745 000 zł42 m² 17 738,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Tylko W the estate warsaw Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Elbląskiej 65. To doskonała propozycja zarówno dla inwestorów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Służewiec,Warszawa

817 000 zł38 m² 21 220,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 38,5 m2, na którą składa się: - salon z aneksem kuchennym, - oddzielna sypialnia, - łazienka, - przedpokój, - niewielki balkon. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Sielce,Warszawa

830 000 zł48 m² 17 291,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowana na mokotowie(sielce) w przedwojennej kamienicy która przeszła w ostatnim czasie pełną modernizację. Ta lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

620 000 zł38 m² 16 315,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność Państwu przedstawić na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Znajduje się ono na 5. piętrze w budynku z windą, zlokalizowanym w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powsińska

Sadyba,Warszawa

1 145 000 zł70 m² 16 310,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Digital Broker prezentuje 2 - pokojowe mieszkanie (z możliwością przerobienia na 3 pokoje) przy ul. Powsińskiej 23 na warszawskim Dolnym Mokotowie. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję, zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mirów,Warszawa

1 361 000 zł40 m² 34 420,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja oraz lokalizacja klasy premium realizacja II kwartał 2025 - już w maju 2025 Pls scroll down to find the English language description below the Polish one. Don't hesitate to call us directly,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

2 900 zł59 m² 49,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe, duże mieszkanie 2 pokojowe w samym sercu Powiśla - 3 kroki od centrum miasta. Położone w rezydencyjnym budynku z windą i recepcją. Powiśle | solec | apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Żelazna Brama,Warszawa

1 100 000 zł45 m² 24 282,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo polecam piękne , dwupokojowe mieszkanie w centrum Warszawy z widokiem na panoramę miasta i Pałac Kultury. . Budynek zlokalizowany w atrakcyjnej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

548 000 zł30 m² 18 266,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - Bemowo - 30 m - 549 000 zł Lokalizacja: warszawa - Bemowo (chrzanów), ul. Batalionów Chłopskich Osiedle Young City - inwestycja renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opaczewska

Szczęśliwice,Warszawa

748 956 zł48 m² 15 603,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

The Estate Warsaw Mam przyjemność zaprezentować Państwu wysokie, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,63 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji- na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

550 000 zł42 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe mieszkanie o świetnym rozkładzie gotowe do zamieszkania. Lokal znajduje się na 5 piętrze z ładnym widokiem z okien. Okna pvc w dobrym stanie. Ekspozycja okien na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

829 000 zł52 m² 16 022,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym jak i świetne mieszkanie do prowadzenia wygodnego życia dla siebie dostępne od zaraz, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Kabaty,Warszawa

950 000 zł59 m² 16 222,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 58,56 m2 znajduje się w cichej, zielonej części Ursynowa, tuż przy Lesie Kabackim i górce Kazurki. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla Wielbicieli Starego Mokotowa! - Idealne dla pary! - balkon! W Kamienicy, ciche, słoneczne, pośród Zieleni - Metro racławicka Do wynajęcia bardzo ciche i przestronne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Artystyczny Żoliborz. Lokalizacja/ budynek Nowoczesne osiedle usytuowane pomiędzy Parkiem Żeromskiego, laskiem na Kole i Fortami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ostródzka

Brzeziny,Warszawa

670 000 zł53 m² 12 641,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Białołęka -brzeziny. Do sprzedania atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem. Budynek 10-letni, zadbany, czysty. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Północ,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 020,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z widokiem na centrum Warszawy idealne na start lub inwestycję! Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,39 m, usytuowane na 9. piętrze w budynku z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłopotowskiego

Stara Praga,Warszawa

3 500 zł44 m² 79,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament: zlokalizowany w wyjątkowym budynku - jednej z dwóch zrewitalizowanych w 2022r. kamienic z początku XX wieku, w których mieściła się Fabryka Maszyn i Kamieni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł39 m² 89,35 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament: atrakcyjny 2 pokojowy apartament 39,17m2 na Mokotowie, wyposażony w klimatyzację, z bezpłatnym dostępem do siłowni znajdującej się na parterze. Mieszkanie starannie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Wierzbno,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w inwestycji Qbik Budynek: inwestycja Woronicza Qbik została wybudowana w 2012 przez dewelopera Ghelamco Poland. Jest jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

480 000 zł38 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dwupokojowe mieszkanie przeznaczone do remontu - ul. Korkowa, marysin Wawerski. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane w budynku z lat 60. przy ul. Korkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Korczak

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla miłośników zwierząt Do wynajmu nowe, 2-pokojowe mieszkanie z loggią i miejscem parkingowym w garażu podziemnym w nowo oddanym apartamentowcu w Miasteczku Wilanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł55 m² 118,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Aleje Ujazdowskie 47 | 55 m ponadczasowej klasy | cisza I sztuka I styl życia Aleje Ujazdowskie 47 - Wytworne mieszkanie w prestiżowej kamienicy w sercu warszawskiej arystokracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

6 000 zł50 m² 120 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Studio do wynajęcia w Browarach Warszawskich Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze. Składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni z podwójnym łóżkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Praktycznie nowe, komfortowe 2- pokojowe mieszkanie przy ulicy Jana Kazimierza na 4 piętrze .Mieszkanie ciche wykończone i wyposażone w wysokim standardzie.Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

745 000 zł43 m² 17 447,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie: 2 pokoje, oddzielna widna kuchnia, balkon, do wprowadzenia. Lokal po niedawnym, generalnym remoncie. W pełni wyposażone. Wszystko może zostać. Mieszkanie 2-po kojowe o pow. 42,70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przednia

Włochy,Warszawa

2 400 zł56 m² 43,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone przy ul. Przedniej 5 w Warszawie. Lokal znajduje się w kameralnym budynku z bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Deotymy

Wola,Warszawa

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Wola | Mieszkanie | pow. 57 m2 | Cena 3.400,00 zł Mieszkanie na wynajem 57 m2, przy Parku Moczydło oraz pomiędzy stacją metra Księcia Janusza i stacją metra Młynów Klimatyczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Feel free to contact in english mieszkanie dla pary lub singla - do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy Oferujemy do wynajęcia mieszkanie na ulicy Ptasiej 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które łączy elegancki design z nowoczesnymi udogodnieniami? To stylowe, klimatyzowane mieszkanie to idealna propozycja dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

799 900 zł43 m² 18 619,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszamy na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. W skrócie: lokalizacja: warszawa, ul. Grochowska 107, praga Południe nowoczesny budynek z windą z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

675 000 zł52 m² 13 086,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim - idealne do własnej aranżacji! Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52 m , zlokalizowanego na.