dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

595 000 zł37 m² 16 081,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na Bielanach w niedalekiej odległości od Metra. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój z aneksem kuchennym: 22,7 m -drugi pokój: 11,3 m idealny jako sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

799 295 zł39 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,99 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. Doskonała lokalizacja. W najbliższej okolicy osiedla doskonale rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursus,Warszawa

625 291 zł41 m² 15 225 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stępińska

Sielce,Warszawa

850 000 zł50 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Szukasz mieszkania w klimatycznej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dostępem do centrum miasta? To miejsce łączy w sobie urok kamienicznej architektury, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

728 000 zł42 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji - ul. Andersa, śródmieście Powierzchnia mieszkania: 41,6 m Lokalizacja: śródmieście, warszawa Piętro: 6 (winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

475 000 zł38 m² 12 633 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji - idealne na start lub pod inwestycję! Warszawa, ul. Łojewska 26 | 37,6 m | Piętro 4/4 Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji - tylko 700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Śródmieście Południowe Al. Szucha apartament 2 -pokojowy, 45 m2 połączony z aneksem kuchennym, sypialnia , łazienka z wc oraz hall. Dodatkowo do mieszkania przynależy duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

799 000 zł49 m² 16 306,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie 49 m Praga-Północ, ul. Wileńska Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Wileńskiej 14 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

779 000 zł38 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m - 9. piętro w 14-piętrowym bloku z windą -warszawa - balkon - osobna kuchnia z oknem - po generalnym remoncie - spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilanów,Warszawa

3 700 zł46 m² 80,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 46 m | 2 pokoje | Wilanów | Po remoncie | Cisza i zieleń Na wynajem przestronny, świeżo wyremontowany apartament o powierzchni 46 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

839 000 zł35 m² 23 971,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przepiękne mieszkanie w wyjątkowym miejscu w centrum miasta z niczym nie przesłonietym widokiem na Plac Bankowy. Al. Solidarności róg Bielańskiej. Przy stacji metra Ratusz Arsenał,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

540 000 zł44 m² 12 217,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ustawne, jasne i ciche mieszkanie - z dużym balkonem z dużą oddzielną kuchnią! Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

490 000 zł39 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

4 100 zł43 m² 95,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne i ustawne dwupokojowe mieszkanie w inwestycji "la Wola" przy ul. Szarych Szeregów, na Bliskiej Woli. To wyjątkowa lokalizacja i wygodny, szybki dostęp do wszystkiego, co oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

637 000 zł43 m² 14 694,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, usytuowane na 2 pietrze w 2 piętrowym budynku, na ogrodzonym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu w spokojnej okolicy. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maciejewskiego

Białołęka,Warszawa

798 000 zł55 m² 14 509,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z całorocznym, oszklonym tarasem. Zamień miejskie tempo na domową przestrzeń-przez cały rok, niezależnie od pogody. Oszklony taras, który staje się drugą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rembertów,Warszawa

473 613 zł36 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% pcc Zakup od dewelopera Szukasz idealnego miejsca do życia - w otoczeniu zieleni, ale z szybkim dostępem do centrum Warszawy? Poznaj kameralne, zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

992 000 zł52 m² 19 007,50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 8 piętrze w 12-piętrowym apartamentowcu z windą z 2010 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Radziwie. Osiedle zamknięte, strzeżone. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

690 000 zł49 m² 14 081,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Okazja cenowa! mieszkanie: dwa niezależne pokoje z widną kuchnią, mieszkanie 5 lat temu przeszło remont (nowa elektryka, drzwi, podłogi,łazienka, kuchnia) Salon 22 m z wyjściem na mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

795 000 zł42 m² 19 156,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż 41,5 metrowe mieszkanie przy stacji metra Płocka. Mieszkanie jest W stanie idealnym I składa się Z: 3 pokoi kuchni ( ślepa kuchnia) łazienki piwnicy dodatkwo: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Rakowiec,Warszawa

609 390 zł36 m² 16 908,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe - 36,04m2 + ogródek 29,46m2 ochota/włochy - obok wkd Raków 7 minut spacerem do wkd 15 min komunikacją/samochodem do centrum To idealna propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

2 150 zł44 m² 48,86 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie przy ul. Conrada 21 to doskonała propozycja dla pary lub rodziny z dzieckiem, ceniących komfort i dobrą komunikację miejską w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

614 997 zł37 m² 16 621,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe - 36,8m2 + balkon 10,5m2 (dostępne inne rozkłady, metraże, piętra i mieszkania z ogródkami) Dostępne również 5 piętro! Praga Południe - Kamionek To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Iwicka

Mokotów,Warszawa

875 000 zł45 m² 19 294,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do centrum? To jest idealna propozycja dla pary poszukującej mieszkania w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

6 800 zł72 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy, luksusowo urządzony apartament o powierzchni 72 m2 i wysokości 3 metrów. Apartament składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Botewa

Białołęka,Warszawa

682 000 zł44 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku z l2006roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce- tarchomin przy ul.Botewa. Mieszkanie składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gocławek,Warszawa

3 000 zł56 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób pracujących Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy ul. Jugosłowiańskiej: salon z wejściem do kuchni i osobna sypialnia, loggia oraz malutka garderoba-schowek. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

763 506 zł41 m² 18 460 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Praga-Południe, przy ulicy Żupnicza. Budynek jest rodzaju: blok. Powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednio od właściciela - bez prowizji z niską kaucją Piękne, w pełni wyposażone, ustawne 2-pokojowe mieszkanie 40m2 z dużym tarasem (30m2) na Bemowie - Jelonkach (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siemieńskiego

Ochota,Warszawa

2 990 zł46 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnego mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Warszawy? Mam dla Ciebie świetną propozycję! Na wynajem oferujemy przytulne, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

750 000 zł44 m² 17 045,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze sześciopiętrowego apartamentowca z nowoczesną windą. Osiedle, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baleya

Ochota,Warszawa

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na Ochocie 38m2. Zachęcam do zapoznania się ze spacerem 3D. Mieszkanie odświeżone w sierpniu. Cicho. Komunikacja autobusowa w pobliżu. Wokół pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bergamotki

Mokotów,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

***umowa najmu okazjonalnego*** Oferujemy do najmu okazjonalnego komfortowy, apartament (38 m2) w kompleksie apartamentowców przy ul. Bergamotki na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

700 000 zł37 m² 18 918,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37m2, usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane przy ul. 1 sierpnia. Na powierzchnię mieszkania składa się: -kuchnia, łazienka, przedpokój, 2 pokoje. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

1 249 000 zł60 m² 20 921,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe mieszkanie z duszą w samym sercu Starego Miasta! Szukasz mieszkania z klimatem, które połączy urok historycznej Warszawy z wygodą codziennego życia? Mamy coś dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Międzylesie,Warszawa

568 000 zł41 m² 13 853,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Unikalna lokalizacja. Świetna cena - promocja. Dzwoń! 100 m do lasu - Mazowiecki Park Krajobrazowy. 15 minut pieszo do pkp Międzylesie, do Galerii Ferio Wawer. 12 minut autem do ch Promenada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motorowa

Praga-Południe,Warszawa

1 110 000 zł60 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:15/15