dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stryjeńskich

Natolin,Warszawa

839 000 zł50 m² 16 670 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przytulne dwupokojowe mieszkanie 50,33 m2 z balkonem przy Lesie Kabackim, natolin - wyjątkowa oferta z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Przestronny 32 m2 salon z aneksem kuchennym to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Mirów,Warszawa

580 000 zł43 m² 13 460,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| oferta zarezerwowana/zawieszona do 31 marca br. Ogrodowa 49. Dobrze zaprojektowane, w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z widną kuchnią 5,58m, dużą łazienką 2,85m, sypialnią 11.32m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł38 m² 18 915,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,2m2, usytuowane na 4 pietrze w 4 pietrowym budynku z lat 70-tych zlokalizowane -warszawa-Włochy Okęcie. Budynek ocieplony, wymienione piony wodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

490 000 zł51 m² 9 626,72 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 50,9 m znajduje się na parterze 8-piętrowego bloku z 2005 roku. Nieruchomość wymaga remontu, co daje Ci możliwość aranżacji według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Flisaków

Białołęka,Warszawa

630 000 zł45 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sobota i niedziela dyżur w biurze w godzinach 8:30 - 21:00. W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić, wysłać sms lub wysłać zapytanie na adres e-mail: , oddzwonimy. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baborowska

Bemowo,Warszawa

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze 9 piętrowego budynku zlokalizowane w cichej i spokojnej części Bemowa. Blisko Metro Bemowo Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

672 000 zł38 m² 17 920 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Westate ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,5 m , położone w samym sercu Sadów Żoliborskich przy ul. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

848 000 zł51 m² 16 627,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 51 m zlokalizowanego przy ul. Okopowej 33 w prężnie rozwijającej się dzielnicy Wola. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

800 000 zł48 m² 16 642,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Są to 2 pokoje z oddzielną, dużą, widną kuchnią. Kuchnia 7,52 m2. Mieszkanie położone w doskonałym miejscu, centrum miasta przy Placu Unii. Plac Unii Lubelskiej oddziela dzielnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

850 000 zł65 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie odnowione w 2019roku. Osiedle jak i cały blok objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fort Wola

Ulrychów,Warszawa

3 700 zł43 m² 86,05 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 43m2, piętro 5/7 z windą, w budynku 2020r. przy ul. Fort Wola, wola Ulrychów. Idealne dla singla/ singielki, pary lub młodej rodziny. Cena: 3700 zł + 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zawady,Warszawa

790 000 zł40 m² 19 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,97 m , zlokalizowane na parterze dwupiętrowego budynku z 2020 roku, w prestiżowej dzielnicy Wilanów, w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

649 000 zł34 m² 18 811,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Ursusie, przy ul. Warszawskiej. Mieszkanie składa się z: - sypialni z dużą szafą w zabudowie - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łopianowa

Białołęka,Warszawa

2 400 zł42 m² 56,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni ok. 42,48 m znajduje się na parterze apartamentowca przy ul. Łopianowej 5 w dzielnicy Białołęka. To słoneczny lokal z dużymi przeszkleniami, dzięki którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elsterska

Saska Kępa,Warszawa

4 890 zł59 m² 82,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie 2-pokojowe na Saskiej Kępie, ul. Elsterska Do wynajęcia stylowe, klimatyczne mieszkanie dwupokojowe położone na I piętrze kameralnej, odrestaurowanej kamienicy z lat 30.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodetów

Ochota,Warszawa

530 000 zł37 m² 14 324,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

[rezerwacja] Szukasz mieszkania, które będzie świetną bazą do stworzenia wnętrza dokładnie pod Twój styl i potrzeby? Zależy Ci na praktycznym układzie, jasnych pomieszczeniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

690 000 zł37 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w niskim budynku zlokalizowane na warszawskiej Woli- muranów przy ul. Mordechaja Anielewicza. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 300 zł38 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, w bardzo dobrej lokalizacji (centrum Warszawy - kilka minut spacerem do stacji: metro Pole Mokotowskie). Jest to bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Równoległa

Włochy,Warszawa

5 800 zł50 m² 116 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, en, ua, ru Stylowe 2 pokoje | 50 m | Włochy - ul. Równoległa Do wynajęcia nowoczesne, eleganckie mieszkanie 2-pokojowe położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

665 000 zł48 m² 13 912,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Są miejsca, które dają poczucie spokoju i bezpieczeństwa, a jednocześnie zapewniają dostęp do wszystkich wygód miasta. Takie właśnie jest to urocze, jasne mieszkanie na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

690 000 zł38 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, położone w jednej z najbardziej poszukiwanych części dzielnicy - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

6 300 zł45 m² 139,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu śliczny apartament na wynajem usytuowany w samym sercu Warszawy przy ul. Wiejskiej. Apartament położony na parterze kamienicy z 1938 r jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budy

Bemowo,Warszawa

822 000 zł55 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z 1991 roku zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Budy. Na powierzchnię mieszkania składa się: -dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starodęby

Ursus,Warszawa

749 000 zł44 m² 16 831,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

******rezerwacja****** Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w samym centrum Warszawskiego Ursusa przy ul. Starodęby 10. Budynek: - osiedle Alpha Park jest ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

679 000 zł36 m² 18 861,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy wyjątkowo stylowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone przy ul. Dickensa na warszawskiej Ochocie, jednej z najbardziej cenionych i stabilnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrzycka

Praga-Południe,Warszawa

695 000 zł48 m² 14 479,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 48m2 przy ul. Ostrzyckiej na drugim piętrze, w 6 piętrowym budynku z 1970 roku. Układ mieszkania: - salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 56 m | balkon | garaż | ursus skorosze Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m z dużym balkonem ok. 8 m , położone w Warszawie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Służew,Warszawa

669 530 zł38 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji | 0% podatku pcc | Zakup bezpośrednio od dewelopera Nowoczesne mieszkanie na Służewcu - komfort, zieleń i świetna komunikacja. Osiedle położone jest w rejonie z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muszlowa

Bemowo,Warszawa

610 000 zł45 m² 13 436,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z możliwością wydzielenia 3 pokoju 45,4 m z loggią do remontu Lokalizacja: ul. Muszlowa, jelonki Północne, bemowo, warszawa Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milenijna

Anecin,Warszawa

643 000 zł42 m² 15 309,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Budynek z 2006 roku. Osiedle strzeżone. Na powierzchnię mieszkania składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

449 000 zł34 m² 13 128,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,2 m . Nieruchomość znajduje się na parterze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie jest w pełni własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Powiśle-Solec,Warszawa

4 200 zł54 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 54 m2, piętro 6/8 z windą, w budynku z 2017 r, przy ul. Solec, śródmieście Solec. Idealne dla singla/singielki, pary lub niedużej rodziny. Cena: 4200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szmulowizna,Warszawa

3 200 zł43 m² 73,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,46 m , zlokalizowane przy ul. Grodzieńskiej 19 na warszawskiej Pradze-Północ. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Krakowska

Włochy,Warszawa

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie z garderobą | Aleja Krakowska Do wynajęcia nowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daniłowskiego

Bielany,Warszawa

590 000 zł46 m² 12 688,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,50 m , usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane w Warszawie na Bielanach. Na powierzchnie mieszkania składa się: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

680 000 zł41 m² 16 585,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie o powierzchni 41m2, usytuowane na 8 piętrze w bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Bielanach. NA powierzchnię mieszkania składa się: 2 pokoje i oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

14 000 zł77 m² 181,82 zł/m²

 

Piętro:15/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamenty Cosmopolitan to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych apartamentowców w Warszawie. Nowoczesny styl oraz bezkompromisowy prestiż, który zapewnia najwyższy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Majewskiej

Białołęka,Warszawa

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Białołęce. Mieszkanie o powierzchni 39,5 m znajduje się na 1. piętrze w budynku z 2023 roku. Składa się z: -sypialni -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promyka

Stary Żoliborz,Warszawa

679 000 zł35 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż dwupokojowe mieszanie na Starym Żoliborzu z pięknym widokiem na panoramę miasta. Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

830 000 zł47 m² 17 659,60 zł/m²

 

Piętro:2/4