dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olszowa

Praga-Północ,Warszawa

3 300 zł37 m² 90,39 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nad wisłą | wysoki blok - 10 piętro | klimatyzacja, mieszkanie 2 pokoje po remoncie | W pełni wyposażone | balkon | 10 piętro Z okien i z balonu spektakularny widok - panorama Wisły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mszczonowska

Ochota,Warszawa

765 000 zł33 m² 23 182 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 33,1 m - nowoczesne osiedle | Ochota - na przecięciu dzielnic Odolany - Szczęśliwice Warszawa, ochota 4 piętro w 5 piętrowym budynku z windą | blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

4 500 zł96 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Unikalna przestrzeń, 96 m w odrestaurowanej kamienicy na Pradze! Do wynajęcia wyjątkowy lokal o powierzchni 96 m typu Open Space, mieszczący się w klimatycznej, zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

839 000 zł56 m² 14 916 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwustronne mieszkanie na Mokotowie w bloku z 2001 roku z windą (monitorowane osiedle) 2-pok. mieszkanie 56,25m przy ul. Bluszczańskiej składające się z: przedpokoju Salonu Pokoju Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bielany,Warszawa

519 999 zł37 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

The estate warsaw Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m położone na 1. piętrze 10-piętrowego budynku z windą na warszawskich Bielanach, tuż obok Metra Słodowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gotarda

Mokotów,Warszawa

679 000 zł37 m² 18 262,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Dwupokojowe mieszkanie (37,18 m2) w bardzo dobrej lokalizacji na Mokotowie przy ulicy Gotarda (w pobliżu Galerii Mokotów). W skład mieszkania wchodzi: -duży pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

575 611 zł38 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj w swoim wymarzonym mieszkaniu! Gotowe i czeka na Ciebie! Odkryj gotowe, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie, które idealnie łączy komfort, nowoczesność i świetną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniwoja

Ksawerów,Warszawa

700 000 zł41 m² 16 916,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie własnościowe z kw - bez obciążeń, bez hipoteki! 2 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon i piwnica. Można od razu się wprowadzać (całe wyposażenie mieszkania w cenie) lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

599 000 zł46 m² 12 909,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku. Blok ocieplony i po remoncie balkonów. Do dyspozycji są dwie nowe windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

619 345 zł44 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,77 m2, położone w nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji na granicy Białołęki i Targówka, zaledwie kilka minut od metra, stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem jasne i przestronne, odświeżone po poprzednim najemcy, 2-pokojowe mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie, zlokalizowane zaledwie 500 m od Placu Unii Lubelskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

2 950 zł45 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od września 2025 -mieszkanie dla pary lub singla - do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy - bez kotów i psów Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Międzylesie,Warszawa

683 600 zł40 m² 16 899,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Unikalna lokalizacja! 100 m do lasu - Mazowiecki Park Krajobrazowy. 15 minut pieszo do pkp Międzylesie, do Galerii Ferio Wawer. 12 minut autem do ch Promenada. Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

975 000 zł42 m² 23 431,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 41,61 m , położone na prestiżowym osiedlu przy ul. Józefa Sowińskiego 25. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

535 000 zł38 m² 14 228,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

kom. Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie (37,60 m2) w Warszawie na Górnym Mokotowie przy ul. Modzelewskiego. Mieszkanie składa się z salonu (16,43m2), sypialni (8,20m2), kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

620 000 zł41 m² 15 122 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Żoliborz Lokalizacja: warszawa, żoliborz, ul. Broniewskiego Metraż: 41 m Piętro: parter opis mieszkania Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Stegny,Warszawa

1 249 000 zł56 m² 22 224,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronny i jasny apartament z dwoma pokojami, oddzielną kuchnią i przeszklonym tarasem o powierzchni 56,2 m czeka nowych właścicieli. Położony na 3. piętrze eleganckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| opis nieruchomości | Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze, w nowym bloku z 2023 roku przy ul. Wiktoryn 6. Powierzchnia, na którą składają się: przestronny salon, połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

630 000 zł47 m² 13 375,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku z 2000 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Blok znajduje się na zamkniętym osiedlu z placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniwoja

Mokotów,Warszawa

930 000 zł49 m² 18 979 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Mokotowie 200m pieszo Metro Wierzbno Budynek z 1964r Ekspozycja południowo-zachodnia i południowo-wschodnia Balkon 5 m Piwnica 1,8 m Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

639 000 zł52 m² 12 288,50 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 52 m2, z balkonem gwarantującym widok na panoramę miasta - znajdujące się na Pradze-Południe - dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

770 000 zł52 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

***we speak english - please do not hesitate to contact us*** Na sprzedaż mieszkanie 51,80 m Warszawa, ochota, ul. Racławicka 131 Oferta na wyłączność Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

584 268 zł33 m² 17 705,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 1 pokojowe - 32,28m2 + balkon 9m2 (dostępne inne rozkłady, metraże, piętra i mieszkania z ogródkami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

1 190 000 zł56 m² 21 364,40 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Komfortowe mieszkanie idealne miejsce do życia w sercu miasta. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Stawki, na osiedlu wybudowanym prze Echo Development, blisko centrum z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prochowa

Grochów,Warszawa

607 725 zł33 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Twoje miejsce na Grochowie - 2 pokoje z dużym balkonem, 32,85 m . Mieszkanie idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Położone w sercu Grochowa - dzielnicy, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

739 000 zł48 m² 15 300,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera! oferta bez prowizji! zakup bezpośredni! 0 % pcc! Gotowe do odbioru ostatnie mieszkanie w miejscem postojowym! Z chęcią odpowiem na każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

4 500 zł65 m² 68,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta przestronnego, 2-pokojowego mieszkania gotowego do zamieszkania od zaraz! Na wynajem komfortowe mieszkanie o imponującej powierzchni blisko 70 m , które zachwyca przestrzenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Marina Mokotów,Warszawa

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje/54 mkw z balkonem, umeblowane, z garażem w Osiedlu marina mokotów kompaktowe mieszkanie; kompletnie umeblowane i wyposażone. P okój dzienny 21 mkw ( na wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

1 496 400 zł52 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Brief: ochota/ Kolonia Staszica/ Filtrowa 30/ Mieszkanie o powierzchni 51 m2,1 sypialnia/ 1 miejsce postojowe na parkingu naziemnym 1 piętro, winda. Zieleń i cisza, kameralna uliczka Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

899 000 zł40 m² 22 197,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy | Metro 3 min | Krucza 51, śródmieście-Północne Lokalizacja: warszawa, śródmieście - ul. Krucza 51 Powierzchnia: 40,5 m Cena: 899 000 zł Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł52 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem: przestronny apartament z Tarasem i Panoramą w Śródmieściu Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym Osiedlu Inflancka na Śródmieściu Północnym, które jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Telekiego

Kabaty,Warszawa

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne! Mieszkanie dla singla, bez zwierząt. Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 35 m2 na Kabatach, z oknami wychodzącymi na cichą uliczkę osiedlową - Pala Telekiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 188 000 zł52 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojwy apartament o powierzchni 51,5m2 na warszawskiej Woli. Idealny dla pary lub na inwestycje pod wynajem. Apartament jest rozkładowy, wejście z holu do strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

690 000 zł49 m² 14 081,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

3 570 zł45 m² 79,33 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie, przy ul. Magazynowej 11. W pełni umeblowane i wyposażone. Usytuowane na 5.piętrze, w 6-piętrowym budynku z 2016 roku, na zamkniętych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

599 000 zł42 m² 14 094,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż bardzo ładne 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie 42,5 m2 po generalnym remoncie, z dużym balkonem gotowe do wprowadzenia. Metro Bródno jedynie 800 m od budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

780 000 zł48 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty tel. Narożne, dwupokojowe z potencjałem na trzeci pokój, doskonale skomunikowane. Podstawowe informacje: mieszkanie w dobrym stanie wizualnym i technicznym gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Warszawa

799 500 zł41 m² 19 672,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Opiekun oferty tel. Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40,64 m, zlokalizowane przy ul. Ogrodowej strategicznie położonej arterii w dynamicznie rozwijającej się i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Za Żelazną Bramą,Warszawa

499 000 zł27 m² 18 481,50 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie w sercu Warszawy o powierzchni 27 m2 idealne dla inwestora. Podstawowe informacje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żuromińska

Bródno,Warszawa

559 000 zł38 m² 14 519,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m2 w bardzo dobrej lokalizacji z dużą loggią ok 6,1 m2 i piwnicą 2 m2. Do Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 950 zł43 m² 115,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy - Śródmieście Południowe Nowo wyremontowane, komfortowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z klimatem - idealne dla pary, singla lub osób.