dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Taylora

Ursus,Warszawa

3 100 zł44 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Nowe budownictwo! Mieszkanie zostało odświeżone! Umowa zwykła! Nie najem okazjonalny! Do wynajęcia (2023r.) bardzo ładne, klimatyczne dwupokojowe mieszkanie na 5 piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Saska Kępa,Warszawa

3 400 zł43 m² 79,07 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowym kameralnym apartamentowcu w sercu Starej Pragi, przy ulicy Stefana Okrzei 18 w Warszawie. Nieruchomość: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grochowska

Olszynka Grochowska,Warszawa

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania na Pradze Południe, przy ul. Grochowskiej. Rozkład Mieszkanie, o powierzchni 44 m2, składa się z sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

654 423 zł40 m² 16 360,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 39,07m2 + balkon 4,96m2 promocja na parking podziemny W cenie 15 000 zł ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11 minut warszawa śródmieście To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

662 000 zł35 m² 18 914,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, nigdy niezamieszkałe 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogródkiem o powierzchni 25 m , położone na parterze kameralnej inwestycji Aura Mokotów przy ul. Bluszczańskiej 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wilanów,Warszawa

4 850 zł44 m² 110,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie premium z ogródkiem | Miasteczko Wilanów | 44 m + ogród 20 m Na wynajem nowe, luksusowe i ciche mieszkanie z prywatnym ogródkiem, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

3 000 zł43 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu bardzo jasne i wyjątkowo przytulne mieszkanie o powierzchni 43 m2, zlokalizowane na strzeżonym nowym osiedlu przy ulicy Fort Wola! wynajem na kilka miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaruby

Ursynów,Warszawa

3 300 zł59 m² 55,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem Okazjonalny Prezentujemy bardzo klimatyczne widne, przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji - w budynku przy wejściu do stacji Metra Kabaty. Mieszkanie o łącznej powierzchni 59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

880 000 zł55 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2 niezależne pokoje,oddzielna widna kuchnia,mieszkanie dwustronne,duży pokój na ulicę Stalową.Drzwi antywłamaniowe,stan mieszkania bardzo dobry. Mieszkanie wysokie-około 3 m, duża piwnica.Czynsz 780.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

680 000 zł40 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Bulwary Praskie Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone w prestiżowej, nowoczesnej inwestycji Bulwary Praskie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

580 000 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku. Blok ocieplony i po remoncie balkonów. Do dyspozycji są dwie nowe windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

695 000 zł35 m² 19 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Są mieszkania, które łączą w sobie wygodę codziennego życia z energią dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Takie właśnie jest to dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli - tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

845 000 zł56 m² 15 165,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne i jasne mieszkanie 55,72 m - idealne również pod biuro | Włochy, ul. Popularna 16 Na sprzedaż przestronne, świetnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 55,72 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orzeszkowej

Ochota,Warszawa

4 400 zł51 m² 86,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w prestiżowym budynku Rezydencja Eliza na Ochocie przy Parku Szczęśliwickim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

3 300 zł41 m² 80,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 41 m , składające się z dwóch pokoi: oddzielnej sypialni oraz salonu z aneksem kuchennym. Do dyspozycji najemcy jest łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

665 000 zł35 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Wyjątkowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta Gwiaździsta Są miejsca, które mają duszę.To jedno z nich.Pośród starych kamienic i zieleni, z widokiem, który zatrzymuje Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 600 zł49 m² 94,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie! Oferta czasowa: pełna opłata za zakwaterowanie zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

772 796 zł45 m² 17 173,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

536 037 zł36 m² 14 889,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 35,15 m + balkon 3,72 m promocja na parking podziemny tylko teraz 22.000 ZŁ OSTATNIE MIESZKANIE 2-POKOJOWE URSUS / WARSZAWA 20 MIN BEZPOŚREDNIO POCIĄGIEM DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wersalska

Saska Kępa,Warszawa

918 000 zł42 m² 21 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - na Saskiej Kępie. Lokal znajduje się przy ulicy Wersalskiej 9,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

4 700 zł50 m² 94 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: nowocześnie urządzony 2 pokojowy apartament w centrum Warszawy, o funkcjonalnym rozkładzie 50 m2. Składa się z pokoju dziennego z kuchnią, balkonu, sypialni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przerwana

Nowe Włochy,Warszawa

917 949 zł51 m² 17 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż Nowe Włochy, warszawa | 51 m z ogródkiem Na sprzedaż nowoczesne, starannie wykończone mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w Nowych Włochach, w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Lotników

Mokotów,Warszawa

3 450 zł53 m² 65,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie w sercu Mokotowa! Zapraszam do wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 53 m , usytuowanego w prestiżowym apartamentowcu przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 541,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Serdecznie zapraszam na dzień prezentacji w czwartek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,7 m2 z doskonałym rozkładem pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

570 000 zł36 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 36 m , położone na Dolnym Mokotowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 8-piętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 460 000 zł44 m² 33 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pok | nowoczesna przestrzeń | ogród 28 m | wysoki standard | garaż + komórka lokatorska | siedmiogrodzka | W apartments Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji W Apartments,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

999 000 zł32 m² 30 996 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 32,22 m2, usytuowane w apartamentowcu z 2024 roku. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji na Woli, 800m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swarzewska

Bielany,Warszawa

875 000 zł57 m² 15 243,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż przy ul. Swarzewska 38 na Starych Bielanach w doskonałym punkcie komunikacyjnym! Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 900 000 zł55 m² 34 358,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowy apartament na 8 piętrze w Inwestycji przy ulicy Ogrodowej 48. Nowoczesna inwestycja z bardzo ładnymi częściami wspólnymi- basenem, sauną, elegancką recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Służby Polsce

Ursynów,Warszawa

767 000 zł47 m² 16 319,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio Bez pośredników Dostępne od ręki Link do filmiku: to mieszkanie nie potrzebuje fajerwerków, żeby zrobić wrażenie. Ono robi codzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

4 800 zł61 m² 78,69 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy i jasny apartament o powierzchni 61 m , położony na 10. piętrze (z 16) nowoczesnego apartamentowca przy ul. Żelaznej 59, na strzeżonym osiedlu z patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płużnicka

Żerań,Warszawa

2 900 zł46 m² 63,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 46 m2, piętro1/3 z windą w budynku z 2020r, przy ul. Płużnickiej, białołęka Tarchomin. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

859 000 zł57 m² 15 007 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bemowo - ul. Widawska 27 - 57 m - 2 pokoje + oddzielna kuchnia - 2 łazienki - Taras - Miejsce garażowe Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

780 000 zł52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Białołęka - ul. Głębocka; 52 m - 2 pokoje - Ogród zimowy - Garaż - Komórka Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy ul. Głębockiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 999 zł63 m² 79,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny, świetnie zaaranżowany, 2-pokojowy apartament w samym sercu Miasteczka Wilanów osiedle przy ul. Sarmackiej 12. Duże okna wychodzą na małą, wewnętrzną uliczkę osiedlową. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni wyposażone - sprzęt agd (lodówka, pralka, zmywarka) i umeblowane. Kuchnia połączona z pokojem dziennym + oddzielna sypialnia. Łazienka z prysznicem. Cena najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Czyste,Warszawa

5 300 zł40 m² 132,50 zł/m²

 

Piętro:25/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu Towarowa Towers, bezpośrednio przy metrze Rondo Daszyńskiego. Mieszkanie dostępne od już. 25 piętro spektakularny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Targówek,Warszawa

649 000 zł35 m² 18 542,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeżeli szukasz swojego pierwszego mieszkania lub chcesz zainwestować w nieruchomość na wynajem ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 900 zł62 m² 62,90 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Żoliborz Ul. Rydygiera 11a > stacja metro Gdański ok 1 km > przystanek autobusowy 60 m > przystanki tramwajowe ok 350 m > Klimatyzacja Apartament 62 m2, 2 pokoje z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

585 000 zł27 m² 21 910,10 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy, przy ul. Grzybowskiej. Idealna propozycja dla inwestorów pod wynajem oraz dla singla lub pary na start, którzy chcą żyć w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 900 zł53 m² 73,58 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| prezentujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 53mkw, usytuowane na drugim piętrze w dziewięcio- piętrowym budynku. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, składa się.