dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 410 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 410 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie (37m) w pięknym zielonym zaciszu Ochoty, tramwajem tylko 10 minut od centrum (świetny punkt komunikacyjny!) Mieszkanie 2 minuty piechotą od ochteatru, w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

663 000 zł48 m² 13 957,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 - pokojowe mieszkanie na Bródnie, o pow. 47,5 m2, usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1978 r. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (wschód), w stanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

894 421 zł48 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie (47,83 m ) z dwoma prywatnymi ogródkami, położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Sokratesa 13C na warszawskich Bielanach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bursztynowa

Międzylesie,Warszawa

626 500 zł38 m² 16 486,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje w nowym apartamentowcu w Międzylesiu. Zlokalizowanym tuż przy Mazowieckiem Parku Krajobrazowym (100m!). W mieszkaniu zaplanowano: - salon z aneksem kuchennym (ok.24,39mkw),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Chrzanów,Warszawa

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 45 m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2024r. przy ul. Lazurowej, bemowo. Nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe, wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syreny

Wola,Warszawa

561 000 zł36 m² 15 369,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 7-piętrowym bloku z 1963 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Syreny Blok ocieplony. Klatki schodowe czyste i zadbane. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szanajcy

Praga-Północ,Warszawa

2 900 zł44 m² 65,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz miejsca z charakterem, gdzie nowoczesny standard spotyka się z autentyczną duszą warszawskiej Pragi, to to mieszkanie przy ul. Szanajcy, tuż obok Placu Hallera, będzie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

830 000 zł40 m² 20 724,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja | duża loggia | park | metro służew | W budowie | tor służewiec | 2 pokoje | inwestycja na ukończeniu. Mieszkanie o powierzchnii 40,05 m2 w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

4 200 zł53 m² 79,59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Luksusowe mieszkanie 2-pokojowe, około 53 m Port Praski, wysoki standard, loggia Do wynajęcia eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 53 m , zlokalizowane w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 300 zł35 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu City Link, położony przy metrze na rogu ul Skierniewickiej i ul Wolskiej. Mieszkanie o powierzchni 35m2, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

3 290 zł40 m² 81,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokoje w Centrum Warszawy ul. Niska, obok Arkadii Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji, do którego możesz wprowadzić się od razu? Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Omulewska

Praga-Południe,Warszawa

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 07.03.2026 Warszawa, Praga-Południe, ul. Omulewska 26b (rondo Wiatraczna) Bezpośrednio od właściciela do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie (odebrane od dewelopera w sierpniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

633 196 zł35 m² 18 091,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Służewiec,Warszawa

4 200 zł55 m² 76,36 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

TO speak english please call: nowoczesny apartament na Służewcu, ul. Woronicza - idealny dla pary! Do wynajęcia 2-pokojowy apartament o powierzchni ok. 55 m , zlokalizowany na 11. piętrze, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

4 000 zł62 m² 64 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne dwa pokoje na Bellotiego. Informacje ogólne: mieszkanie na wynajem. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: idealny. Dostępne do uzgodnienia. Forma prawna odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Śródmieście Północne,Warszawa

5 500 zł58 m² 95,45 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 57,62 m2, piętro 2/14 z windą, w budynku z 2009 r. przy ul. Bagno, śródmieście Północne. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 5500 zł + 1100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sabały

Okęcie,Warszawa

827 000 zł60 m² 13 783,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Szukasz wnętrza z duszą, ale nie chcesz rezygnować z nowoczesnych wygód? Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, wysokie (285 cm) i niezwykle jasne mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

598 500 zł54 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m2 w cichej, zielonej części Ursusa - Czechowice na Osiedlu Jerozolimskie. Okolica jest dobrze skomunikowana, w 4 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

899 000 zł54 m² 16 507,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament, znajdujący się na jednym z najpiękniejszych osiedli warszawskiego Miasteczka Wilanów. Zamieszczone zdjęcia są to wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

680 000 zł40 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Bulwary Praskie Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone w prestiżowej, nowoczesnej inwestycji Bulwary Praskie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

699 000 zł41 m² 16 916,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Belgradzkiej. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magnacka

Gołąbki,Warszawa

685 000 zł49 m² 13 979,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 49m2, piętro 3/3 z windą, w budynku z 2005r., Ursus Gołąbki Mieszkanie do ewentualnego odświeżenia, doskonałe dla rodziny lub pary, także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winorośli

Białołęka,Warszawa

545 000 zł36 m² 14 972,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego. Jako Agencja Nieruchomości pobieramy prowizję od strony Kupującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Wyględów,Warszawa

3 600 zł42 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 42 m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2007r. przy ul. Biały Kamień, mokotów Wyględów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 300 zł45 m² 95,56 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie w standardzie premium, o powierzchni 45 mkw., położone w prestiżowej lokalizacji na osiedlu Bliska Wola Tower - ul. Marcina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Człuchowska

Bemowo,Warszawa

789 000 zł33 m² 23 909,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, zupełnie nowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Dom Development - Metro Zachód w Warszawie. Lokal jest gotowy do odbioru - jeszcze nigdy niezamieszkany. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

5 250 zł44 m² 119,32 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje Z ogrodem | nowoczesna przestrzeń | ogród 28 M | wysoki standard | garaż | siedmiogrodzka | W apartments Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji W Apartments,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

820 770 zł51 m² 16 093,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

820 000 zł47 m² 17 446,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Okazja! 17 446,81 m2 Przedmiotem sprzedaży jest ciche, 2-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu w Miasteczku Wilanów przy Alei Wilanowskiej ( wjazd od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sierakowskiego

Stara Praga,Warszawa

4 000 zł32 m² 125 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 32m2, piętro 6/7 z windą, w budynku z 2024r. przy ul. Józefa Sierakowskiego, praga-Północ Stara Praga. Idealne dla singla/singielki, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 025 000 zł60 m² 16 970,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowy apartament, znajdujący się przy ulicy Klimczaka na warszawskim Miasteczku Wilanów. Mieszkanie: - ogromna otwarta przestrzeń, aż 40 m2 - Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

689 172 zł37 m² 18 626,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

649 764 zł36 m² 18 049 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Koszyki,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja! Mieszkania na wynajem warszawa ścisłe centrum , fantastyczna lokalizacja ul. Hoża 29/31, tylko w Agencji domi - do wynajęcia od zaraz lokal mieszkalny O powierzchni 54m. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie 50 m , 1. Piętro, ursynów Sprzedam klimatyczne mieszkanie w świetnej lokalizacji na Ursynowie idealne dla osób ceniących ciszę, zieleń i doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Sady Żoliborskie,Warszawa

699 000 zł46 m² 15 032,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Żoliborz | Popiełuszki. Mieszkanie o powierzchni 46,5 m z loggią i pięknym widokiem na panoramę miasta. Lokal jest do remontu, co daje świetną przestrzeń do stworzenia wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

540 000 zł42 m² 12 705,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1974 roku zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

3 800 zł43 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 43m2, piętro 1/6 z windą, w budynku z 2020r. przy ul. Szwedzkiej, praga-Północ, stara Praga. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

1 518 000 zł46 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowy apartament 46 m w prestiżowej inwestycji Towarowa Square | Wola, ul. Prosta 69C Na sprzedaż nowoczesny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 46 m , położony w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wronia

Wola,Warszawa

4 700 zł50 m² 94 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Wroniej róg Grzybowskiej , w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu Hilton , Warsaw Trade Tower , Warsaw Spire. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

660 000 zł49 m² 13 580,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować ofertę w wyjątkowo zielonej i przyjaznej do życia lokalizacji na warszawskich Bielanach. Budynek znajduje się przy ulicy Wrzeciono na wysokości ulicy.