dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 2 pokojowe mieszkanie, w pełni umeblowane i wyposażone, z balkonem oraz miejscem parkingowym na zamkniętym parkingu. Układ pomieszczeń: salon z narożnikiem, stolikiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

608 000 zł46 m² 13 217,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szukasz pierwszego mieszkania, ale myślisz przy tym "przyszłościowo"? Zależy Ci na szybkim dojeździe do pracy na co dzień, spokojnej i zielonej okolicy wyposażonej w liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noskowskiego

Mokotów,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie d o w y n a j m u, w kameralnym niskim budynku, z cegły Z 2003 roku usytuowany W zielonymi I zacisznym miejscu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

661 500 zł49 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m . Położone jest na 1 piętrze w 7-piętrowym budynku z 1985r. Mieszkanie słoneczne, dwustronne(płd-zach i płn-wsch).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

580 000 zł41 m² 14 198,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w bloku z lat 60-tych zlokalizowane w Ursusie przy ul.Dzieci Warszawy. Cicha okolica, dobra komunikacja i bliskość sklepów i punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Praga-Północ,Warszawa

660 000 zł42 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szukasz komfortowego mieszkania w Warszawie? Mieszkanie o powierzchni 42 m z 1969 roku znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z windą. Posiada balkon. Lokalizacja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie na Praskim Soho - prestiżowe osiedle z doskonałą restauracją Dworzec Wschodni w bliskim sąsiedztwie. Rozkład Mieszkanie składa się z przestronnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Lasku

Wola,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia ciche, przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej okolicy na warszawskim Kole z doskonałą komunikacją z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

839 750 zł56 m² 14 862,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w bliskiej odległości od Fortu Bema. Jeżeli marzą Państwo o mieszkaniu w cichej i zielonej okolicy to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

510 000 zł37 m² 13 783,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m zlokalizowane na 10, ostatnim, piętrze budynku, w zielonej i spokojnej części warszawskich Bielan na ulicy Szegedyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 600 zł57 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone (meble, sprzęty, wyposażenie kuchni - sztućce, naczynie itp.) Dwa balkony na wewnętrzne patio. Osiedle zamknięte z ochroną i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

3 600 zł38 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Nowoczesne mieszkanie z balkonem | Bliska Wola | ul. Gumińska Do wynajęcia przytulne, umeblowane mieszkanie położone na 5 piętrze nowoczesnego apartamentowca, znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

602 000 zł38 m² 15 842,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z lat 70-tych zlokalizowane w Warszawie - na Targówku przy ul. św. Wincentego. W budynku winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Bemowo Lotnisko,Warszawa

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo! Zapraszamy do wynajmu wygodnego 2-pokojowego mieszkania w samym centrum Bemowa, z obszernym balkonem/tarasem oraz garderobą. Lokal świeżo odnowiony, słoneczny, z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Latawiec,Warszawa

3 200 zł51 m² 63,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ścisłe centrum. ul. Mokotowska 26 wolne od 1.03.2026 = NAJEM OKAZJONALNY= Dwu pokojowe mieszkanie w kamienicy z lat 50' z windą. Na powierzchni 50 m.kw znajdziemy: * Salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Równoległa

Raków,Warszawa

3 750 zł41 m² 90,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 41,30 m2, piętro 2/4 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Równoległej, włochy, raków. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 020 000 zł59 m² 17 253 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,12m2, usytuowane na 1 piętrze w bloku z 2009roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Górczewskiej. Bardzo ładne i zadbane osiedle, z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wierzbno,Warszawa

1 685 205 zł45 m² 37 324,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja W sercu starego mokotowa Wyjątkowa lokalizacja przy Królikarni | Tylko 11 apartamentów | Inteligentny system Smart Home | Nowoczesna elegancja To propozycja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na Ursynowie. Nowoczesne osiedle z ochroną. Dostępne od zaraz! Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wierzbno,Warszawa

1 684 700 zł49 m² 34 678,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turbinowa

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł54 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 znajdujące się na 2 piętrze budynku przy ul. Turbinowej 3. Mieszkanie dwupokojowe z osobną zamykaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

4 000 zł35 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie W sercu portu praskiego Prestiżowa lokalizacja | Nowoczesny design | Blisko Wisły i centrum | Gotowe do zamieszkania | Miejsce Parkingowe | Klimatyzacja Idealne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

799 000 zł41 m² 19 304,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41,39 m , położone na warszawskim Mokotowie przy ul. Pory 55, w inwestycji z 2019 roku. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifraterska

Staromiejskie,Warszawa

999 000 zł48 m² 20 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Podstawowe informacje Jasne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie w pięknej okolicy w odnowionym bloku. Do zamieszkania lub pod inwestycję. Idealne dla singla lub 2 - 3 osobowej rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sulejkowska

Praga-Południe,Warszawa

620 000 zł44 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44 m , położonego na 3. piętrze w 11-piętrowym budynku z windą z 2001 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 700 zł62 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Żoliborz Ul. Rydygiera 11a > stacja metro Gdański ok 1 km > przystanek autobusowy 60 m > przystanki tramwajowe ok 350 m > Klimatyzacja Apartament 62 m2, 2 pokoje z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrowa

Wilanów,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam Państwu mieszkanie 2 pokojowe z miejscem garażowym w Miasteczku Wilanów przy ulicy Zdrowej. Mieszkanie jest bardzo przyjemne i komfortowe, z zielonym widokiem z balkonu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

6 200 zł54 m² 114,81 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Promocja: 50% czynsz najmu w pierwszy miesiącu. Mieszkaj w najbardziej pożądanym miejscu na mapie Warszawy! Wynajmij nowoczesne, w pełni umeblowane, klimatyzowane mieszkanie! bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hery

Bemowo,Warszawa

870 000 zł46 m² 18 995,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania: jasne, rozkładowe, dwupokojowe, zadbane gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 45,8 m , położone na parterze nowoczesnego, ogrodzonego, strzeżonego osiedla na Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 150 zł43 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasne przestronne mieszkanie z dwoma nieprzechodnimi pokojami w kamienicy przy Al. Niepodległości 127 w Warszawie. Nieruchomość: parter w 5- piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

579 000 zł36 m² 15 994,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,20 m2, usytuowane na 4 piętrze w budynku z 1970 roku przy ulicy Żywnego 18 na Mokotowie. Rozkład: sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazubów

Bemowo,Warszawa

698 000 zł59 m² 11 741 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł27 m² 25 888,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na 7. piętrze budynku przy ul. Mokotowskiej 67 - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie w nowym budownictwie ul. Żupnicza Do wynajęcia jasne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku przy ul. Żupniczej. Idealne dla jednej osoby, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka Dworska,Warszawa

532 000 zł37 m² 14 456,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Firma Nieruchomości z ogromną przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowe ogłoszenie nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania, które znajduję się w Warszawie na ul. Skarbka z Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Coopera

Chrzanów,Warszawa

2 250 zł47 m² 47,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane na Bemowie, chrzanów przy ul. Coopera 9. Znajduje się ono na pierwszym piętrze w trzy-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 260 000 zł66 m² 19 236,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczne mieszkanie w kamienicy na Śródmieściu Południowym tuż przy Placu Unii Lubelskiej. Nieruchomość idealna dla osób pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

839 000 zł44 m² 19 068,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane przy ul. gen. Władysława Andersa 20 w Warszawie - w sercu zielonego i doskonale skomunikowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

699 000 zł30 m² 23 694,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2 pokoje | 29,5 m | inwestycja lub zamieszkanie | ul. Bruna 2 | Mokotów Na sprzedaż oferuję atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,5 m , położone przy ul. Bruna 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

761 000 zł48 m² 16 021 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Atrakcyjne mieszkanie na Żoliborzu. Dwa oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, balkon. Budynek z cegły. Świetne położenie zarówno komunikacyjne (metro, tramwaj, autobus) jak i "do mieszkania".