dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Warszawa - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

4 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 411 ogłoszeń

6 100 000 zł100 m² 61 000 zł/m²

 

Piętro:33

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o powierzchni 100m , usytuowany w prestiżowym apartamentowcu Złota 44, w samym sercu Warszawy. Lokalizacja Apartament zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

914 000 zł32,07 m² 28 500,16 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bliska wola mieszkanie/lokal inwestycyjny W wysokim standardzie na Woli (al. Prymasa Tysiąclecia), w nowym budownictwie z 2019 r. Pow. 32,07m2. Piętro 11. Lokal z dużym balkonem (pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł51,40 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Hampton Home oferuje na sprzedaż mieszkanie o wielkości 51,4m2 na 3 piętrze luksusowego budynku w Centrum Warszawy! Apartament w stanie deweloperskim składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł59,70 m² 18 257,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne mieszkanie 59,7 m Warszawa Śródmieście, ul. Chełmska / Sielecka elandom Nieruchomości prezentuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w kamienicy Jana Puchalskiego z lat 1937.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

670 000 zł40,15 m² 16 687,42 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

- nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,15 m , położone na 8. piętrze budynku przy Alejach Jerozolimskich 147 w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł44 m² 88,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne dwupokojowe mieszkanie. Zostań pierwszym najemcą zupełnie nowego, stylowo wykończonego mieszkania o powierzchni 44 m na Bulwarach Wiślanych. To przestrzeń stworzona dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł38,80 m² 16 726,80 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Jeśli szukasz dobrej inwestycji w sercu Warszawy, to polecam dwupokojowe mieszkanie 2 minuty od Ronda onz. Mieszkanie ma duży potencjał aranżacyjny i po remoncie będzie świetnym miejscem dla.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł51 m² 10 764,71 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecam 2 pokojowe, ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Igańskiej 32. Doskonała lokalizacja zapewnia gwarantuje szybki i wygodny dojazd do innych części miasta. Mieszkanie Na.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł66,89 m² 194,35 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum miasta, sąsiedztwo historycznych budynków, ponadczasowy styl wyjątkowy apartament na wynajem w Apartamentach przy Warzelni, w samym sercu Browarów Warszawskich. Apartamenty przy Warzelni.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł40 m² 22 425 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Warszawy - przy ul. Marzycieli. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

544 900 zł37,20 m² 14 647,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 1 sierpnia super lokalizacja I cena! Przytulne 37,2m mieszkanie na Rakowcu, w jednym z niskich budynków między Żwirki i Wigury a Al. Krakowska. Mieszkanie z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł36,70 m² 18 501,36 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2 pokoje po generalnym remoncie | idealne dla studenta | Ochota | ul. Grójecka 130 | 36,7 m Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł48,10 m² 17 463,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Jasne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu. Budynek monitorowany, w bezpośrednim sąsiedztwie: przystanek autobusowy, mały supermarket, apteka, restauracja,i inne usługi. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 531 zł39 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,09 m , położone na parterze nowoczesnego budynku na kameralnym osiedlu Zacisze (targówek). To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32,10 m² 77,88 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w budynku przy Pejzażowej 2, przy Metrze Wilanowska. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym i możliwość korzystania z Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Nowym Świecie. Jest to idealna nieruchomość dla pary lub singla, a także dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

3 730 800 zł62,18 m² 60 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament położony w jednej z najbardziej znanych rezydencji na brzegu Wisły- the Tides. Nieruchomość Apartament 62m składa się z salonu z wyjściem na duży taras , otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł29,50 m² 18 644,07 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Ursus - Szamoty. W najbliższej okolicy liczne sklepy, biedronka, castorama, restauracje, 1km do centrum handlowego "factory Ursus", stacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 365 260 zł52,51 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowy lokal z antresolą w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł38 m² 13 657,89 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mamy przyjemność przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w zielonej części warszawskiego Targówka. Lokalizacja Mieszkanie położone jest w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

1 367 750 zł54,71 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowe 2-poziomowe mieszkanie z antresolą | Mokotów Dolny | przy Łazienkach Królewskich Na sprzedaż unikalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,71 m , zlokalizowane na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

888 300 zł47,05 m² 18 879,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe, widne, ciche i rozkładowe mieszkanie o pow. 47,05 m2 w osiedlu zamkniętym z całodobową ochroną na Warszawskim dolnym Mokotowie. Mieszkanie położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł29 m² 103,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyobraź sobie miejsce, w którym codzienność nabiera nuty magii - wyjątkowe, 2-pokojowy mieszkanie o powierzchni 29 m przy ul. Chłodnej na warszawskiej Woli, inspirowany światem Alicji.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł42,19 m² 22 517,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem w inwestycji przy ul. Kaliny Jędrusik 4 | Warszawa - Żoliborz Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,19 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 zł42 m² 88,07 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone przy ul. Wolskiej 96 w Warszawie, w jednej z najlepiej skomunikowanych części Woli. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł38,34 m² 15 597,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabrica Ursus - prestiżowy projekt mieszkaniowy - wysokie sufity i duże przeszklenia. Na terenie dawnej fabryki, zapomnianej i zniszczonej przez lata, powstaje wyjątkowa inwestycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł48 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2 pokojowe mieszkanie, jednostronne, rozkładowe, o powierzchni 48 m przy ul. Nicejska, na osiedlu Stegny - Mokotów. Lokal położony jest na 11 piętrze w zadbanym, 12-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 000 zł39,36 m² 20 604,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na Gocławiu z przestronnym tarasem lokalizacja Osiedle zlokalizowane jest na warszawskim Gocławiu (dzielnica Praga-Południe). To nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł36,60 m² 16 256,83 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Skrót: mieszkanie 2 pokojowe na 4 piętrze z loggią, w budynku w technologii rama H z 1964r. Opis: lokal usytuowany jest na 4 piętrze w 12-piętrowym budynku, z narożną.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł53 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:18/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate Prezentuje wyjątkowy, gotowy do zamieszkania apartament w prestiżowym kompleksie Babka Tower. To idealna propozycja dla singla lub pary, ceniących luksus, bliskość centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł39,21 m² 16 322,37 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł31 m² 16 969,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nieruchomość o powierzchni 31 m2, składająca się z 2 pokoi, łazienki, położona jest w budynku z 2023 r. przy ul. Wiktoryn 6, na granicy Ochoty i Włoch. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

929 999 zł56 m² 16 607,13 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż funkcjonalne i pełne charakteru mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych części Warszawy na Powiślu. Lokal znajduje się w kameralnej kamienicy, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł55 m² 25 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł56,70 m² 16 931,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Ustawne i jasne mieszkanie tuż przy planowanej na koniec 2026r stacji Metra Lazurowa w odległości ok 70m, od wyjścia z zamkniętego osiedla przy ulicy Górczewskiej. Świetny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł50 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Długosza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1935 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

651 780 zł42,60 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 037, balkon: 6,20.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,30 m² 12 663,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na sprzedaż - Warszawa - Białołęka ul. Śreniawitów - 2 pokoje - 47,3m2 / balkon / piwnica 4,5m2 we speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo widne i przestronne 2.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł59,04 m² 16 768,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie z ogrodem na pograniczu Mokotowa i Wilanowa | 59,04 m + ogródek. Oferta na Wyłączność, nie szukaj dalej. Są mieszkania, do których się wraca z przyjemnością i to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

863 240 zł43,62 m² 19 790 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą na wyłączność: łomżynska skwer Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny w sercu Pragi Północ! INWESTYCJA: - Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

786 999 zł37 m² 21 270,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 37.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze