dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 322 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 322 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

125 zł/m²70 m² 8 776 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 70,21 m2 na parterze budynku usługowo-mieszkalnego w okolicach ul. Ostroroga na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

305 zł/m²24 m² 7 320 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Rzeczypospolitej

Błonia Wilanowskie,Warszawa

49 500 zł15 m² 3 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej na ulicy Al. Rzeczypospolitej 6. Miejsce znajduje się na platformie dolnej - cena: 53 000 zł Wjazd na pilot, od ulicy abp. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

81 zł/m²131 m² 10 592 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 130,77 m2 na parterze w budynku wielorodzinnym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Puławskiej. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Marynarska

Mokotów,Warszawa

50 zł/m²38 m² 1 925 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.38,50 m2 na 4 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

64 zł/m²81 m² 5 194 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 81,15 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

70 zł/m²36 m² 2 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow.36 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Bemowie, w okolicach ul. Powstańców Śląskich poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Pańska

Wola,Warszawa

79,12 zł/m²90 m² 7 129 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal składa się z czterech pomieszczeń biurowych, korytarza, kuchni oraz garderoby. Układ pomieszczeń można zmienić. Współczynnik powierzchni wspólnej 6%. Indeksacja roczna o hicp/polska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

86 zł/m²35 m² 3 010 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa- do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 35 m2 na 2 piętrze biurowca na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Toruńskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel., mail: ) -Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Bielany,Warszawa

142 zł/m²50 m² 7 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajmu lokal handlowo-usługowy o pow. 50m2, znajdujący się na warszawskich Bielanach. Lokal znajduje się na parterze w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

85 zł/m²50 m² 4 250 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy w pełni funkcjonalne przestrzenie kuchenne na wynajem w najlepszych lokalizacjach w Warszawie - dostawa, wynos, catering, produkcja, dark kitchen, ghost kitchen. Kuchnie są nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

22,73 zł/m²110 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy/magazyn wraz z garażem, który znajduje się na podwórzu przy ulicy Grochowskiej. Budynek podpiwniczony o powierzchni około 110 m2, dzięki bliskości komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

32 zł/m²320 m² 10 225 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal na magazyn/produkcję o pow.319,53 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

32 zł/m²333 m² 10 640 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.332,51 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Czapelska

Praga-Południe,Warszawa

80 zł/m²28 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,50 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Czapelskiej poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rondo Żaba

Targówek,Warszawa

55 zł/m²39 m² 2 145 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach Ronda Żaba, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

40 zł/m²17 m² 686 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,16 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

53,50 zł/m²22 m² 1 177 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 22 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Bartycka

Siekierki,Warszawa

66,67 zł/m²12 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 12 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (siekierki), w okolicach ul. Bartyckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

58 zł/m²45 m² 2 611 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

dostęp do wody w lokalu - Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.45,02 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

40 zł/m²54 m² 2 171 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.54,28 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Starzyńskiego

Praga-Północ,Warszawa

65 zł/m²51 m² 3 343 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 51,43 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Ronda Starzyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

58 zł/m²31 m² 1 773 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

dostęp do wody w lokalu - Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.30,57 m2 na parterze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

58 zł/m²123 m² 7 151 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 123,30 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Solec

Powiśle-Solec,Warszawa

5 389 000 zł180 m² 29 938,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Doskonała lokalizacja wysoki potencjał inwestycyjny Lokal usytuowany tuż przy Wiśle, w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy. Prestiżowa okolica, świetna komunikacja oraz łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

83,01 zł/m²43 m² 3 593 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.43,28 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

130 zł/m²88 m² 11 458 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 88,14 m2 na parterze apartamentowca na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Nocznickiego poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

117,36 zł/m²20 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 20,45 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich. poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

119,18 zł/m²27 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26,85 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

50,56 zł/m²178 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy | Wola, ul. Dzielna | W pełni wyposażony Na sprzedaż w pełni wyposażony lokal biurowy, położony przy ul. Dzielnej na warszawskiej Woli. To narożna przestrzeń, rozłożona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

65 zł/m²203 m² 13 203 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.203,12 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

19 €/m²33 m² 627 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa- do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33 m2 na 13 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w OKOLICACH dworca Warszawa Centralna. poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

32 zł/m²438 m² 14 007 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.437,72 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 200 000 zł65 m² 18 461,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal Mieszkalny wykorzystywany jako biuro, 65 m2 - Taras - Praga Pd, grochów - ch Promenada, plac Szembeka - Pętla Tramwajowa Gocławek Idealne na kancelarię, sklep internetowy, gabinet lekarski itp. lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

17 €/m²62 m² 1 062 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 62,48 m2 na 46 piętrze budynku biurowego w samym centrum Warszawy, w okolicach Dworca Centralnego pkp. poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Żoliborz,Warszawa

70 zł/m²170 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowa oferta: 18.04.2026 BIURA NIERUCHOMOŚCI ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Lokal biurowy o pow. 170 m2 na Żoliborzu do wynajęcia - idealne miejsce dla 7-15 osób. Nowocześnie wykończony i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

8 400 000 zł416 m² 20 172,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Rewelacyjny lokal handlowy z dużymi witrynami i trzema niezależnymi wejściami. Doskonała ekspozycja, bardzo duży ruch pieszy i samochodowy. Po usunięciu dwóch ścianek działowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

37 zł/m²25 m² 936 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.25,29 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Waryńskiego

Śródmieście,Warszawa

60 zł/m²21 m² 1 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.21 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy, w okolicach stacji Metro Politechnika, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pola Karolińskie

Włochy,Warszawa

8 800 000 zł589 m² 14 940,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Na sprzedaż wyjątkowy portfel inwestycyjny: pakiet 8 niezależnych lokali usługowych położonych na parterze nowoczesnego budynku wielorodzinnego przy Al. 4 czerwca 1989 r. w Warszawie (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Chałubińskiego

Śródmieście,Warszawa

20 €/m²21 m² 416 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 21 m2 w pasażu handlowym budynku biurowo-usługowego w centrum Warszawy, blisko Dworca Centralnego. poleca Agencja Nieruchomości.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij