dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 332 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 332 ogłoszenia

78,67 zł/m²125,40 m² 9 865 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o powierzchni 125m2 z przeznaczeniem na biuro. Lokal podzielony jest na 5 pokoi ( 17 m2, 20 m2, 27 m2, 30 m2 i 5 m2), łazienkę, wc, kuchnię 12 m2. Lokal jest widny ,.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²12 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 12 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (siekierki), w okolicach ul. Bartyckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²99,77 m² 10 975 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 97,77 m2, który znajduje się na terenie nowego osiedla mieszkaniowego Stacja Nowy Ursus. W bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²1 572 m² 19 650 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaże w bryle budynku

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych, oferuje na wynajem biuro o powierzchni ok.1572 m2 brutto w sercu biznesowego Mokotowa Górnego. Lokal znajduje się na piątym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

50 zł/m²10,68 m² 534 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Warszawa Wynajem | Wynajem Praga-Północ | Biura na Wynajem | Warszawa Wileńska | Powierzchnie na Wynajem | Lokale na wynajem | Podano stawki netto. Przedmiotem wynajmu są powierzchnie biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł319 m² 12 382,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Świetny dwupoziomowy lokal W nowoczesnym apartamentowcu śródmieście Świetny, przestronny lokal użytkowy w wyjątkowej lokalizacji w samym sercu Warszawy! Usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

65,56 zł/m²90 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Reprezentacyjne Biuro 90m - 4 Pokoje, włochy, ul. Nasienna 3a opis nieruchomości: przedstawiamy Państwu idealną przestrzeń biurową o powierzchni 100m , zlokalizowaną w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²130 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje na wynajem ok. 130m2 wykończony z dostępem na taras. Lokal usytuowany na ostatnim piętrze z windą, reprezentacyjnego budynku biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²34,59 m² 2 421 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w nowoczesnym budynku zlokalizowanym na warszawskim Powiślu. Budynek ma 8 kondygnacji i został całkowicie zrewitalizowany oferuje wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²550 m² 33 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:29

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro 550 m2 w centrum Warszawy (śródmieście). W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje.

Szczegóły ogłoszenia

70,31 zł/m²64 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy wynajem nowoczesnego lokalu użytkowego o powierzchni 64 m zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu (ok. 30 budynków, 4 i 5 kondygnacji), zaledwie 20 minut od centrum Warszawy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł375 m² 18 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wola, ul. Wronia | przestronny, dwupoziomowy lokal usługowy z witryną w budynku Oxygen Residence w pobliżu Browarów Warszawskich i tuż przy Rondzie Daszyńskiego | powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

145 zł/m²147,77 m² 21 427 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prime elite nieruchomości poleca Lokal usługowy na wynajem | 147,77 m | 19. Dzielnica | Wola | Rondo Daszyńskiego Do wynajęcia prestiżowy lokal usługowy o powierzchni 147,77 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

135,29 zł/m²170 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Flexi Lease to nowoczesny model najmu, który łączy swobodę biur serwisowanych z wygodą prywatnej przestrzeni, znaną z tradycyjnego wynajmu. To rozwiązanie dla firm, które poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 000 zł209 m² 30 143,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealne miejsce na siedzibie firmy - lokal w reprezentacyjnej, zrewitalizowanej przez firmę Fenix, kamienicy z 1913 r. Kameralny dziedziniec kamienicy znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²87,80 m² 3 775 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal handlowo-usługowy nr W10-13 o powierzchni 87,80 mkw. położony jest w Galerii Zachodniej dworca Warszawa Centralna. Przewidziany rodzaj działalności: handlowo-usługowa; moc zamówiona dla.

Szczegóły ogłoszenia

62,22 zł/m²27 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Pokoje biurowe 27 M2 parter dwa pokoje połączone ładne, oraz pięć pokoji po 40 M2 piąte piętro,możliwość wynajmu pojedynczych lokali cena 45 zł/m2+ vat, bez kaucji możliwość najmu pokoji.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Murowany pawilon handlowy na ursynowie/imielin położony wewnątrz osiedla w pobliżu stacji metra i pętli autobusowej. Składa się z otwartej powierzchni z wydzieloną toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

66 zł/m²77,40 m² 5 108 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Moduł biurowy 77,54 m m.kw. w centrum Warszawy. 4 pokoje. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Obiekt oddalony.

Szczegóły ogłoszenia

28,60 €/m²395 m² 11 296 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Biuro z widokiem na sukces | 395 m przy samym Metrze Rondo onz Oferujemy wyjątkową przestrzeń biurową na 8. piętrze prestiżowego budynku w samym sercu biznesowego centrum Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²173 m² 12 975 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeżeli szukasz powierzchni biurowej w Centrum oraz świetnej cenie, to jest to oferta idealna dla Ciebie. Lokalizacja: dużym atutem biura jest lokalizacja z pełną infrastrukturą, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

22 €/m²230 m² 5 060 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomości komercyjne wilson's Przedstawiamy Państwu nowoczesny budynek biurowy klasy A, zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy (dzielnica Śródmieście). Lokalizacja: komunikacja: 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

79 zł/m²30 m² 2 370 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal biurowy 2 pokojowy z aneksem kuchennym i wc. -budynek biurowy w doskonałej lokalizacji, -Całodobowa ochrona, klimatyzacja, -Aranżacja powierzchni do potrzeb Najemców, -Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł98 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 98 m , zlokalizowany na parterze nowej inwestycji Dom Development - osiedle Metro Zachód, w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy (róg.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²200 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia biuro wyposażone w klimatyzacje w budynku biurowym położone na Warszawskim Okęciu w bliskiej odległości od lotniska i nowo budowanej obwodnicy ok 800 m od.

Szczegóły ogłoszenia

70,30 zł/m²20 m² 1 406 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 20m2 w biurowcu na Pradze Południe z przeznaczeniem na biuro, sklep internetowy kancelarię itp Budynek wyposażony jest w podstawowe media oraz posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł120,36 m² 23 678,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Please, scroll down for English. Przestronne i jasne mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 120,36 m2 położone na prestiżowym osiedlu Port Praski 4 min. piechotą od kładki.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł61 m² 10 655,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na sprzedaż lokal usługowo-handlowy na parterze z witrynami położony przy ruchliwej ulicy o powierzchni 60m2. Atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja: dostępu do dużego ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

89,25 zł/m²400 m² 35 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

***bezpośrednio*** duży wybór powierzchni biurowych: 20m2, 40m2, 60m2, 120m2 i 260m2 - 500m2 kontakt   Biurowiec przy ul. Radzymińskiej ***10 min do metra zacisze*** 7-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł30 m² 18 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży, pod inwestycję lokal usługowo-handlowy 30m/2 z witrynami. W ciągu handlowym 50m od stacji metra Natolin. Bardzo dobre miejsce na prowadzenie każdej działalności włącznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 899 000 zł110,80 m² 26 164,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal z widokiem na Pałac Kultury | Grzybowska | 6. piętro | Balkon Wyjątkowa przestrzeń, dotychczas wykorzystywana jako przestrzeń biurowa położona w samym sercu Warszawy, tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

55,25 zł/m²1 291 m² 71 330 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny budynek biurowo-produkcyjny przy Urzędzie Dzielnicy Wawer - idealny dla firm z zapleczem! Dostępne: 1291 m netto (950 m + 341 m na 1. piętrze). W ramach nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

78,90 zł/m²38,42 m² 3 031 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.38,42 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.

Szczegóły ogłoszenia

79,99 zł/m²100 m² 7 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Funkcjonalny lokal użytkowy ul. Włodarzewska w Warszawie. Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku. Lokal posiada duże witryny zapewniające doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł63 m² 19 841,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 63 m na Mokotowie - Twoje miejsce na biznes! Wyjątkowa oferta dla wymagających przedsiębiorców! Szukasz przestrzeni, która podniesie prestiż Twojej działalności i zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²327 m² 22 890 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal - 327m2 w centrum Warszawy (śródmieście - metro centrum). Idealny także szkołę itp.! ilość pomieszczeń: 9 z możliwością dowolnego podziału. V piętro Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

26 €/m²109,49 m² 2 847 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje lokal handlowo-usługowy o pow. 104 m2 netto 109,49 m2 brutto (współczynnik części wspólnych 5,72%) znajduje się na parterze, w ciągu komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²181,92 m² 11 825 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowoczesne Biuro przy skm Gocławek - Przestrzeń, która napędza biznes! Szukasz biura, do którego Twoi pracownicy dojadą bez korków? Prezentujemy jasną, elastyczną powierzchnię w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

53 zł/m²1 860 m² 98 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia budynek biurowo-handlowy o powierzchni 1860 m2 z czterema kondygnacjami naziemnymi + garaż podziemny z miejscami na 24 samochody oraz parking naziemny 14 stanowisk. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł64 m² 13 281 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowe miasto | sapieżyńska lokal W doskonałej lokalizacji : Dla kogo? Lokal stanowi atrakcyjną propozycję dla inwestora poszukującego bezpiecznej formy lokowania kapitału. Obecnie nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

109 zł/m²134,28 m² 14 637 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu lokal usługowy o powierzchni 134,28 m zlokalizowany na terenie nowoczesnego osiedla Moderna przy ul. Głębockiej 5 w Warszawie. Lokal znajduje się na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij