dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 331 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 331 ogłoszeń

93,06 zł/m²72 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokale na Wilanowie na parterze - dostępne o powierzchni 72m2 i 31m2 (cena 2900). klimatyzacja toaleta z prysznicem w lokalu wysokie i widne pomieszczenie 2 wejścia (od recepcji.

Szczegóły ogłoszenia

58,82 zł/m²85 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na cele biurowe,w cichej zielonej okolicy niedaleko od warszawskiej sggw. Powierzchnia 85 m2 o charakterze open space na I piętrze budynku z tarasem. Lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

13,75 €/m²512 m² 7 040 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Budynek biurowy klasy A, zaprojektowany w układzie parku biznesowego. Biurowiec ma siedem pięter oferuje 32 523 metrów kwadratowych powierzchni biurowej klasy premium i zapewnia 869 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

30 €/m²390 m² 11 700 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 390 m2 w ścisłym Centrum Warszawy. Lokal znajduje się on na dwóch poziomach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

93,23 zł/m²257,42 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Wynajem lokalu użytkowego - 257,42 m , warszawa ochota Oferujemy do wynajęcia przestronny i nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 257,42 m , usytuowany w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

112,50 zł/m²16 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy - to jest pomieszczenie biurowe/usługowe o powierzchni ok. 16 m2, położone na parterze budynku bloku mieszkalnego z bezpośrednim wejściem z chodnika. Dobre.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł42,95 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Śródmieście_centrum Lokal o pow. 42,94 m2, położony w Centrum w budynku z lat 50-tych - zaledwie 100m od stacji Metra. Lokal sprzedaje firma - możliwość odliczenia vat przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²262,24 m² 12 325 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podstawowe informacje: biuro ok 250 m2 położone w kameralnym budynku, z dobrą komunikacją na Pradze Południe. Lokalizacja: praga Południe, ul. Wał Miedzeszyński, kompleks biurowo hotelowy.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²250 m² 21 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite przedstawia ofertę biura do wynajmu o dowolnej powierzchni np 250 m2 netto (tj 290 m2 z częściami wspólnymi) w kamienicy przy Al. Jerozolimskich w samym centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

2 649 900 zł325,40 m² 8 143,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Funkcjonalny lokal usługowy z dużym potencjałem inwestycyjnym. Oferta jest dostępna wyłącznie u nas! Oferuję na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy położony w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²203 m² 11 774 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite przedstawia ofertę lokalu użytkowego / biura do wynajmu o powierzchni 193 m2 netto (203 m2 brutto) w biurowcu na Żoliborzu przy ul. Powązkowskiej. Doskonałe miejsce na oddział.

Szczegóły ogłoszenia

4 465 000 zł471,30 m² 9 473,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:-

Malachit Space | Nowoczesny lokal biurowy przy metrze Płocka | 471,3 m Na sprzedaż funkcjonalny i w pełni przygotowany do pracy lokal biurowy Malachit Space o powierzchni 471,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

370 zł/m²36,50 m² 13 505 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal parterowy w świetnej lokalizacji na skrzyżowaniu głównych arterii w Centrum Warszawy. Bardzo duży ruch pieszych. Idealne pod Burgerownie itp. Wyciąg mechaniczny. Lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

9 000 000 zł2 641 m² 3 407,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferowana nieruchomość to działka o dużych możliwościach inwestycyjnych: obiekty szkoleniowe, centra kongresowe, hotel, gastronomia, obiekty handlowe, magazyny, logistyka. Kompleks budynków pod.

Szczegóły ogłoszenia

56,82 zł/m²256,95 m² 14 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferuję na wynajem biuro (256,95 m2) położone na Mokotowie przy ulicy Bukowińskiej. Powierzchnia biurowa w wysokiej klasy budynku biurowym przy stacji metra Wilanowska. Recepcja budynkowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł428 m² 2 733,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji: - o funcjonalnym układzie powierzchni, - w pobliżu stacji metra Dworzec Wileński, - w sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

14,50 €/m²144 m² 2 088 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Słoneczne, nowoczesne Biuro 144 m na 2. Piętrze | Mokotów Twój biznes zasługuje na najlepszą przestrzeń! Z dumą prezentujemy gotowe do wynajęcia biuro o powierzchni 144 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

124,02 zł/m²135 m² 16 743 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Osoba prowadząca Rafał tel.   Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Promocja ,w przy umowie terminowej na min.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU. Do wynajęcia profesjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

64,81 zł/m²540 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kamienica | 540 m | Mokotów | 10 pomieszczeń | elastyczna aranżacja | doskonała lokalizacja | Puławska Samodzielny, czterokondygnacyjny budynek biurowy z windą, klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²400 m² 24 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowo-magazynowy 400 m Marysin Wawerski, warszawa Wawer Na wynajem przestronny lokal o powierzchni 400 m , położony na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

121,50 zł/m²150 m² 18 225 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Rafał   W przypadku tej oferty Poszukujący nie płaci prowizji promocja ,w przy umowie terminowej na min.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU. Do wynajęcia lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

107 zł/m²37,80 m² 4 045 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Rafał   . Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Promocja ,w przy umowie terminowej na min.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU. Do wynajęcia profesjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²35 m² 4 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealne biuro serwisowane, oferta kierowana do firm, które chcą mieć elastyczne warunki najmu oraz możliwość korzystania z biura rotacyjnie. Dobiorę powierzchnię adekwatnie do potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

12 €/m²1 680 m² 20 160 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu części budynku biurowego wraz z recepcją oraz obszernym hallem o łącznym metrażu 1.680 m2 przy al. Krakowskiej w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

109,82 zł/m²52 m² 5 710 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osoba prowadząca Rafał   W przypadku tej oferty Poszukujący nie płaci prowizji promocja ,w przy umowie terminowej na min.12 MIESIĘCY DWA MIESIACE - 15 % CZYNSZU. Do wynajęcia profesjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²121,50 m² 7 898 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia przestronny i widny lokal biurowy o powierzchni 121,5 m2 znajdujący się w nowoczesnym obiekcie oddanym do użytku w 2010 roku. W budynku znajduje się recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

0,05 zł/m²2 140 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy do wynajęcia Magazyn o powierzchni 2000 m2 wraz z powierzchnią biurową 140-280m2 znajdujący się w Ursusie, blisko stacji pkp Gołąbki. Magazyn - wymiary 36m x 60m - poziom 0.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Atrakcyjna cena! Do sprzedaży lokal w Centrum Handlowym Panorama. Lokal o pow. 48 m2 składa się z trzech oddzielnych pomieszczeń przystosowanych pod każdą działalność biurową,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł592 m² 7 601,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem sprzedaży jest 100% udziałów w spółce, będącej właścicielem marki, wyposażenia oraz praw do najmu / nieruchomości, w której prowadzona jest działalność. Obiekt posiada.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²100 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 7000 pln (70 pln/m2 x 100m2) miesięcznie Koszty eksploatacyjne - wg. zużycia Kaucja - odpowiednik 3-miesięcznego czynszu inne Umowa na czas nieokreślony.

Szczegóły ogłoszenia

18 €/m²117 m² 2 106 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy nowoczesne, w pełni wyposażone biuro o powierzchni 113 m netto (117 m brutto), położone w prestiżowej lokalizacji przy Dworcu Zachodnim. Zasada jest prosta: wnosisz.

Szczegóły ogłoszenia

27 zł/m²550 m² 14 850 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

magazyn 550 m cena 27 zł/m2, bez ogrzewania wysoki, bardzo dobra lokalizacja, tiry, strzeżony obiekt kazda działalność, na terenie inne powierzchnie magazynowe 125 M2, i 250 M2 cena 27 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²15 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Kameralne Biuro z Tarasem Szukasz spokojnego, profesjonalnego miejsca do pracy w świetnej lokalizacji? Oferujemy do wynajęcia dwa prywatne pomieszczenia biurowe o powierzchniach 7 m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

15,50 €/m²537 m² 8 324 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy przestronne, nowoczesne biuro o powierzchni 537 m , położone w reprezentacyjnym biurowcu bezpośrednio przy Al. Jerozolimskich. To idealna propozycja dla firm, które nie uznają.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł60 m² 23 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowy lokal użytkowy - duże witryny od Alei Solidarności. Dwa wejście (jedno dla dostaw). Wysokość lokalu 3,2 m. oddany w 2022 r. Klimatyzacja z rekuperacją. Lokal wynajęty na okres trzech.

Szczegóły ogłoszenia

115 zł/m²255 m² 29 325 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Eleganckie I nowoczesne biuro W prestiżowym budynku klasy A W śródmieściu Prestiżowy adres w sercu stolicy | Najwyższy standard wykończenia (klasa A) | Elastyczna aranżacja.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²50 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal handlowo-usługowy parterowy o powierzchni 50 m2, mieszczący się niedaleko politechniki warszawskiej, mieszczący się na ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Szczegóły ogłoszenia

116,67 zł/m²60 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Prezentowany lokal składa się z: - otwarta przestrzeń z witryną, - zaplecze, - toaleta, oraz - antresola. Prezentowany lokal jest po generalnym remoncie, który odbył się 2.5 roku temu. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

140 zł/m²220,18 m² 30 825 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Budynek posiada recepcje i ochrone 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Koszt eksploatacyjne 18 zł /m2. Cena obejmuje: koszty ogrzewania, energii elektrycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł251 m² 12 350,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 251 m , położony na 1. piętrze części usługowej apartamentowca przy ul. Niemcewicza, tuż obok Alei Jerozolimskich.

Szczegóły ogłoszenia

44,44 zł/m²90 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaże w bryle budynku

Zadbany, przyjemny lokal w przyziemiu budynku mieszkalnego z oddzielnym wejściem, idealny na cele biurowe, sklep internetowy lub inne. Lokal po remoncie, czysty i pachnący. Lokal składa się.