dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 331 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 331 ogłoszeń

50,70 zł/m²1 578 m² 80 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nowoczesny budynek biurowo-handlowy o powierzchni całkowitej 1 578m2,na działce 1078 m2, składający się z czterech kondygnacji. Oddany do użytku w 2024 roku. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

62,34 €/m²449 m² 27 990 €

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferujemy do wynajęcia idealny, przestronny lokal w nowoczesnym budynku premium w samym sercu Warszawy bardzo blisko metra rondo daszyńskiego. Doskonała prestiżowa lokalizacja przy głównej.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²168,69 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny lokal usługowy z dużymi witrynami i pełną swobodą aranżacji, położony na parterze nowoczesnego budynku na prestiżowym osiedlu Marina.

Szczegóły ogłoszenia

67,17 zł/m²198 m² 13 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia parterowy lokal usługowy - 198 m2 - Mokotów, służewiec Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 198 m2 zlokalizowany na parterze nowoczesnego biurowca klasy A. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

19 €/m²200 m² 3 800 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy z opcją medyczną hu10 o powierzchni 200 m2. Lokal znajduje się w nowoczesny budynku, zlokalizowanym w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

99 zł/m²940 m² 93 060 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 940 m , zlokalizowany na parterze nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej w rozwijającej się części Ursusa Szamotach. Lokal posiada dużą witrynę.

Szczegóły ogłoszenia

118 zł/m²165,30 m² 19 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Stylowy lokal biurowy 165.3 m w odrestaurowanej kamienicy, Śródmieście, wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowy lokal biurowy o powierzchni 165.3 m , zlokalizowany w przedwojennej,.

Szczegóły ogłoszenia

194,12 zł/m²17 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne biura klasy A w Carpathia Office House w prestiżowej części Śródmieścia w Warszawie. Biura serwisowane typu plug & play w pełni wyposażone, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

11,50 €/m²223 m² 2 565 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia funkcjonalny moduł biurowy zlokalizowany na 2. piętrze budynku. Powierzchnia obejmuje cztery dobrze doświetlone naturalnym światłem pomieszczenia biurowe, aneks kuchenny oraz niewielkie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²85,60 m² 5 136 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 85,6 m.kw. w centrum Warszawy. 4 pokoje. Wizytówka kulturalnej Warszawy i eldorado prawdziwego biznesu. Kamienica to połączenie budownictwa lat 60., z nowoczesnością urbanistyczną.

Szczegóły ogłoszenia

51,25 zł/m²1 200 m² 61 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesne biura do wynajęcia - Marynarska Point 2, warszawa Mokotów Oferujemy elastyczne powierzchnie biurowe do wynajęcia w prestiżowym kompleksie biurowym na warszawskim Mokotowie. Dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

230 zł/m²169 m² 38 870 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w centrum Warszawy przeznaczony pod wszelkiego rodzaju działalność rozrywkową, usługową oraz gastronomiczną! Wejście do lokalu jest z poziomu chodnika Brak wspólnoty mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²258,69 m² 23 282 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia lokalu handlowo-usługowego nr 0.009 o powierzchni 258,69 m , który mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²38,86 m² 2 176 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia dwupokojowy lokal biurowy o powierzchni 38,86m2, położony w samym centrum Warszawy przy ul. Elektoralnej 13. Lokal znajduje się w klimatycznej kamienicy z 1904 roku, co.

Szczegóły ogłoszenia

106,18 zł/m²89 m² 9 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Narożny lokal o powierzchni 89m położony w okolicach skrzyżowania Al. Prymasa Tysiąclecia i ulicy Obozowej. Lokal wykończony pod działalność beauty. Lokal posiada witryny z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

22,50 €/m²270 m² 6 075 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Biuro 270 m.kw. w nowoczesnym 9-kondygancyjnym budynkiem biurowym, oferującym na wynajem ponad 7000 m2 atrakcyjnej powierzchni biurowej. Konstrukcja budynku umożliwia funkcjonalną aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalne powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Kasprowicza 47 na Bielanach. Do dyspozycji Najemcy dostępne są moduły, co pozwala na elastyczne dopasowanie przestrzeni do potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

1 681 500 zł93,42 m² 17 999,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: funkcjonalny lokal biurowy po generalnym remoncie w prestiżowej lokalizacji - Śródmieście / Dworzec Gdański / Arkadia Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²40,20 m² 1 809 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal nr W07-08 położony jest na poziomie -1 (galeria Zachodnia) dworca Warszawa Centralna. Przewidywany rodzaj działalności: handlowo-usługowa; moc zamówiona dla lokalu nr W07-08: 11 kw; lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł389 m² 8 971,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Dom z potencjałem biurowym i inwestycyjnym | Sadyba / Wilanów Niski | 389 m Sadyba / Wilanów Niski | ul. Wiertnicza 389 m powierzchni całkowitej | działka 459 m | 4 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²27 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal użytkowy na wynajem | idealny pod gabinet kosmetyczny | mokotów / gagarina Klimatyzacja | Ciche wnętrze | Kameralny budynek | Miejsce postojowe w cenie | Blisko nowej linii tramwajowej | 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

4 290 000 zł214 m² 20 046,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 214 m, położony na I kondygnacji nowoczesnego budynku usługowo-mieszkalnego o charakterze apartamentowym w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²300 m² 19 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:25

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²36,79 m² 1 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Warszawa Wynajem | Wynajem Praga-Północ | Biura na Wynajem | Warszawa Wileńska | Powierzchnie na Wynajem | Lokale na wynajem | Podano stawki netto. Poniżej pozostałe koszty Oferta może się zmienić.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł100,80 m² 31 746,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy lokal na sprzedaż o powierzchni 100,8 m2. Nieruchomość położona jest w w dzielnicy Wola. Idealna lokalizacja w samym centrum biznesowym, oraz dogodny dostęp do każdego punktu.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł31 m² 22 580,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 31 m2 na Górnym Mokotowie na pograniczu śródmieścia. Nieruchomość z witryną i bezpośrednim wejściem z głównego ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

15 €/m²300,60 m² 4 509 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy komfortowe biuro położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku, gotowe do natychmiastowego najmu. Powierzchnia obejmuje całą kondygnację, zapewniając pełną prywatność. Wejście do biura.

Szczegóły ogłoszenia

111,43 zł/m²35 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam do zaoferowania stylowe pomieszczenie na 1 piętrze w reprezentacyjnej kamienicy , przy ul. Mokotowskiej w Warszawie. Przestrzeń wysokim zdobionym sufitem , co nadaje wnętrzu prestiżowy,.

Szczegóły ogłoszenia

90,14 zł/m²124,80 m² 11 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia biuro o powierzchni 124,8 m2, które mieści się na drugim piętrze w kamienicy na Warszawskim Powiślu. Informacje ogólne:.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²436 m² 43 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

lokal idealny pod klub 436 m.kw. w centrum Warszawy! Szatnia, toalety. Pełna wentylacja. . Więcej informacji pod tel.   Zamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Koszty I opłaty: czynsz najmu - 3000 pln miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 650 pln miesięcznie Media - płatne wg. zużycia 1 miejsce parkingowe - 70 pln miesięcznie Kaucja - do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

6 989 000 zł353 m² 19 798,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Topowa lokalizacja inwestycyjna w Starym Mokotowie w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie. Adres, który pracuje na wartość nieruchomości. Wyjątkowa okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²350 m² 26 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal 350m2 lub wielokrotność, znajdujący w ramach nowego, nowoczesnego budynku biurowo-magazynowego na granicy Bemowa, przy trasie S8. 350m2 to powierzchnia jednego pietra. Do.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²33 m² 4 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²197,22 m² 10 255 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleks budynków biurowych, magazynowego o łącznej powierzchni 4.372 m 2 zlokalizowanych przy Trasie Siekierkowskiej. Odległość 7 km od centrum Warszawy, tuż przy Moście Siekierkowskim.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł107,80 m² 27 829,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny, dwupoziomowy lokal usługowy o powierzchni 107,80 m , położony na warszawskim Powiślu, przy ul. Tamka. Lokal wyróżniają duże witryny, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

145 zł/m²40 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy nowoczesny, dostępny od zaraz gabinet położony w renomowanym budynku Grzybowska Park - inwestycji, która łączy prestiżową lokalizację z najwyższym standardem i komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²285 m² 12 825 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa o powierzchni 285 m , zlokalizowana na 2 piętrze biurowca przy ul. Trzcinowej w Warszawie - Włochy. Lokal stanowi samodzielny moduł biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

21 €/m²870 m² 18 270 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

870 m2 Biuro | Śródmieście | Metro Dw. Gdański | Standard Premium Oferujemy do wynajęcia prestiżową powierzchnię biurową w nowoczesnym 25-piętrowym biurowcu w sąsiedztwie Parku Traugutta.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²126 m² 8 190 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia biuro 126 m2 w centrum Warszawy (śródmieście). W tej chwili układ gabinetowy. Może być Open Space. Możliwość wynajmu dowolnej powierzchni. Budynek posiada recepcje.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²460,50 m² 32 235 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na wynajem przestronny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 460 m2 położony w doskonałej części Ursynowa tuż przy stacji Metra Stokłosy. Lokal Idealny dla firm.