Biuro, ul. Ludna
Ludna, Powiśle, Warszawa, mazowieckie
- 64,97 zł/m²
- 38,68 m²
- 2 513 zł
Maria Bohunova
Skontaktuj się
Biuro, ul. Ludna
Ludna, Powiśle, Warszawa, mazowieckie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Biuro, ul. Ludna
Zaktualizowane: 19 maja 2026
64,97 zł/m² 38,68 m² 2 513 zł
biurowiecSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 513 zł (64,97 zł/m²)
- Dostępny: maj 2026
- Charakterystyka lokalu: 38,68 m²
- winda
- przeznaczenie biurowe
- Rozkład lokalu: piętro 1/8
- Budynek: biurowiec; rok budowy: 1998
- Media: klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: ochrona
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Kwiatkowski Warsaw Estate, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 84/17767/OLW
Opis nieruchomości
Do wynajęcia powierzchnia biurowa w nowoczesnym budynku zlokalizowanym na warszawskim Powiślu. Budynek ma 8 kondygnacji i został całkowicie zrewitalizowany oferuje wysoki standard wykończenia oraz funkcjonalny układ przestrzeni.
UKŁAD:
- aneks kuchenny
- łazienki
- sala konferencyjna
- Reprezentacyjne lobby z recepcją
UDOGODNIENIA:
- Kompletnie odnowiony, gotowy do wprowadzenia
- Nowoczesne wykończenia wnętrz
(...)
577 727...
577 727 657