dowolna

Lokale użytkowe Warszawa – na sprzedaż i na wynajem w Warszawie

3 322 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 322 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Dolny Mokotów,Warszawa

80 zł/m²124 m² 9 936 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal handlowo-usługowy z antresolą i witrynami - Pow. 124,20 m2 - Dolny Mokotów blisko Parku Łazienkowskiego Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal handlowo-usługowy usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

636 000 €156 m² 4 080,06 €/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Sprzedam wynajęty lokal handlowo-usługowy na parterze budynku apartamentowego zlokalizowanego na warszawskim Żoliborzu. Lokal jest od kilkunastu lat wynajmowany instytucji finansowej. Niezależne wejście,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Wola,Warszawa

15,82 €/m²288 m² 4 560 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa przestrzeń z doskonałą ekspozycją dzięki dużym witrynom, położona bezpośrednio przy ruchliwym skrzyżowaniu Twoja marka będzie doskonale widoczna! Lokal stworzony pod sklep, usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Służew,Warszawa

147,38 zł/m²115 m² 16 885 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 114,57 m2, parter/4 w budynku z 1998r., Mokotów Służew. Bardzo dobrze widoczny, stan do odświeżenia, duże witryny od ruchliwej ulicy, idealny na działalność handlową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

66,13 zł/m²62 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 62 m2, parter/5, w budynku z 2005r., Targówek Mieszkaniowy. Duże witryny od ulicy, intensywny ruch pieszy i samochodowy. Na dowolną działalność, bez gastronomii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

117,14 zł/m²35 m² 4 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia 2-pokojowe biuro 35m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2023r., Wola Mirów. Idealne na kancelarię, siedzibę niewielkiej firmy, punkt spotkań z klientami. Można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jana III Sobieskiego

Sielce,Warszawa

72,96 zł/m²154 m² 11 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal 154,2 m2, piętro 3/7 z windą, w budynku z 1999r., Mokotów Sielce. Idealne dla średniej firmy, na kancelarię prawną, gabinet, biuro rachunkowe. Dostępne również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Górce,Warszawa

97,56 zł/m²41 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 41 m2, parter/4 w budynku z 2013 r., Bemowo Górce. Duża witryna, lokal idealny na niewielką klinikę, gabinet kosmetyczny, salon piękności, biuro, punkt usługowy. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Willowa

Mokotów,Warszawa

76,63 zł/m²104 m² 7 970 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

English Version Below Avenue Estate przedstawia eleganckie, dwustronne biuro w przedwojennej kamienicy na starym Mokotowie. 104 m reprezentacyjnej przestrzeni na 4. piętrze z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Miedzeszyn,Warszawa

30,95 zł/m²210 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia magazyn/warsztat 210m2 z częścią biurową, wawer, miedzeszyn. Doskonały na na warsztat samochodowy, auto-detailing, skład budowlany, magazyn, usługi, wypożyczalnię itp. Cena: 6500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

100 zł/m²62 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal 62 m2 znajdujący się na osiedlu Miasto Moje, ul. Marywilska 62 liczącego obecnie 1600 mieszkań. Kolejne bloki w budowie. Witryna jak i wejście bezpośrednio z ulicy w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Nowy Świat

Śródmieście Północne,Warszawa

65 zł/m²94 m² 6 097 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia 5-pokojowe biuro 93,80 m2, piętro 2/3 bez windy w eleganckiej kamienicy z 1949 r., Śródmieście Północne. Pomieszczenia nieumeblowane, do aranżacji wg potrzeb. Idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

2 615 000 zł131 m² 19 980,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę lokalu parterowego o powierzchni ponad 130 m2 na warszawskich Bielanach przy ulicy Stefana Żeromskiego. Lokal jest ustawny, przestronny oraz jasny, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

15 €/m²315 m² 4 725 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny A-klasowy budynek zlokalizowany na Woli. w okolicy Fortu Wola. Oprócz nowoczesnych rozwiązań oferuje również te proekologiczne wpływające na poprawę komfortu oraz efektywności pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Śródmieście,Warszawa

130 zł/m²10 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia stanowiska pracy w biurach serwisowanych zlokalizowanych w budynkach biurowych klasy A na terenie dzielnic Śródmieście, bliska Wola, mokotów, ochota, praga Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Zaolziańska

Ursynów,Warszawa

62,61 zł/m²115 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Cztery pokoje, świeżo po remoncie na bliskim ursynowie W otoczeniu zieleni Z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej Duża przestrzeń na biuro lub gabinety | Od południa | Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

72,96 zł/m²116 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przestronny lokal biurowy o powierzchni 116,5 mkw. zlokalizowany przy ul. Dzikiej 19/23 w Warszawie. Mieści się w nowoczesnym budynku z ochroną i monitoringiem. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Praga-Południe,Warszawa

100 zł/m²78 m² 7 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal o powierzchni 77,5m znajdujący się przy przystanku przy jednej z głównych ulic na Pradze-Południe. Lokal w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Lokal posiada 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

80,29 zł/m²137 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal z witryną do wynajęcia Nowy Wilanów, ul. Sarmacka 6. Zwalniany pierwszy raz po ponad 10 latach. Lokal użytkowy 136,98 m wykończony, gotowy do wejścia. W sąsiedztwie obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

769 000 zł46 m² 16 786,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal: idealny na gabinet, małe biuro. 2 pokoje z kuchnią w kamienicy na parterze, w świetnym punkcie komunikacyjnym. Okna wychodzą na dwie strony, kuchnia i jeden z pokoi od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Filomatów

Praga-Południe,Warszawa

80 zł/m²90 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Przedstawiam przestronny lokal biurowy o powierzchni 90 m , usytuowany na 2. piętrze w klimatycznej kamienicy na Pradze Południe. Lokal jest idealnym miejscem na biuro, poradnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

15 €/m²266 m² 3 998 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zyskaj przestrzeń, która podkreśli profesjonalizm Twojej firmy. Oferujemy atrakcyjny lokal o powierzchni netto 265 m , położony na parterze kameralnego budynku biurowego. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Żelazna

Śródmieście,Warszawa

90,40 zł/m²141 m² 12 778 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

To idealna propozycja dla firm poszukujących komfortowej przestrzeni biurowej w dynamicznym otoczeniu biznesowym - ergonomicznie zaprojektowane stanowiska pracy dla około 12 osób, na powierzchni netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Warszawa

Dolny Mokotów,Warszawa

82,09 zł/m²67 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu lokal usługowy z witrynami, mokotów Stegny. Promocja grudniowa - niższe opłaty przez pierwsze trzy miesiące! Lokal użytkowy o powierzchni 68,03 m2 w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Regulska

Ursus,Warszawa

6 500 000 zł563 m² 11 554,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Informacje tylko i wyłącznie telefonicznie. To są dwa budynki powierzchnia jest łączna. Oferta dodana z propertly.io Nr oferty w biurze: 13-KS-BiMry2OqLl

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Warszawa,mazowieckie

8 500 000 zł1 460 m² 5 821,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży budynek magazynowo- produkcyjno- biurowy połozony przy granicy Warszawy. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 1460m2 rozmieszczona na dwóch kondygnacjach. Na parterze znajduje się recepcja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

3,31 €/m²1 426 m² 4 725 €

 

 

 

Mokotów,Warszawa

14,75 €/m²485 m² 7 154 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec klasy A. Szklana fasada połączona z elementami z kamienia i stali. Bardzo dobra lokalizacja, dogodny dojazd komunikacją własna i miejską. Budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Krucza

Krucza,Warszawa

75,27 zł/m²93 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Funkcjonalny lokal W ścisłym centrum Klimatyzacja | Funkcjonalny układ | Gotowy do użytku | Możliwość aranżacji | Idealny pod biuro, gabinet, szkolenia ***** rozkład pomieszczeń: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

62 zł/m²205 m² 12 710 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Do wynajęcia biuro - samodzielna powierzchnia biurowa na Mokotowie w rejonie ulicy Belwederskiej. Przedwojenna kamienica biurowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

1 280 000 zł63 m² 20 317,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: nowoczesny lokal usługowy w sercu Mokotowa idealna inwestycja dla branży beauty Szukasz prestiżowej lokalizacji dla swojej działalności? Ten 63-metrowy lokal usługowy przy al. gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

15 €/m²164 m² 2 466 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy komfortowe biuro położone na czwartym piętrze nowoczesnego budynku, gotowe do natychmiastowego najmu. Powierzchnia obejmuje całą kondygnację, zapewniając pełną prywatność. Wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

80 zł/m²170 m² 13 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec położony jest w kształtującym się obecnie Obszarze Biznesowym w dzielnicy Wola. Lokalizacja ta zapewnia bardzo dobry dostęp do środków komunikacji takich jak liczne linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Foksal

Centrum,Warszawa

6 500 000 zł146 m² 44 521 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - Lokal w prestiżowej kamienicy przy ulicy Foksal 13/15. Nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w pełni zrewitalizowanej kamienicy z 1895 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

750 000 zł42 m² 17 857,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 43 m2 z dużą witryną i wejściem od ulicy. Nieruchomość znajduję się na strzeżonym, ekskluzywnym osiedlu Marina Mokotów. To prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

100 zł/m²150 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Brief: śródmieście, ul. Niemcewicza 19 | Lokal 150 m | 2 tarasy | 4. piętro z windą | Stan deweloperski Atuty: * Lokal w stanie deweloperskim - duża swoboda własnej aranżacji * Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

850 000 zł55 m² 15 454,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 5 m2 z dużą witryną i wejściem od ulicy. Do lokalu przynależy ogródek o powierzchni ok. 30 m2 oraz miejsce postojowe przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Śródmieście,Warszawa

86 zł/m²360 m² 30 960 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia lokal biurowy pow. 360 m 2 na parterze w obiekcie komercyjnym w ścisłym Centrum Warszawy .(blisko Sądu Rejonowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

950 000 zł102 m² 9 313,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy z najemcą - doskonała oferta inwestycyjna! Powierzchnia lokalu to 102 m2 z czego ok. 15 m2 stanowi powierzchnia antresoli. Wysokość pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Ursynów,Warszawa

6 907 500 zł460 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na sprzedaż bez vat-u przestronny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 460 m2 położony w doskonałej części Ursynowa tuż przy stacji Metra Stokłosy. Lokal Idealny dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bracka

Śródmieście,Warszawa

3 400 000 zł90 m² 37 980,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Klimatyczne mieszkanie o powierzchni 90 m i wysokości 3,20 m, położone na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Brackiej tuż przy Placu Pięciu Rogów - absolutnie wyjątkowa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij