dowolna

Lokale użytkowe z witryną Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dereniowa

Ursynów,Warszawa

100 zł/m²30 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy na dole apartamentowca na warszawskim Ursynowie. Open space oraz małe zaplecze socjalne. Przed lokalem bezpłatny parking. Lokal nadaje się idealnie pod usługi lub sklep. Witryna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²200 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Powierzchnie komercyjne o pow. ok. 210m2. Powierzchnia rozłożona jest na 11 podobnych do siebie pokojów, rozłożonych na III, IV, v pietrze. Widne biura. Słoneczne. Gładz scienna, sciany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 220 000 zł98 m² 12 449 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do sprzedania lokal usługowy z najemcą ,umowa na 10 lat. Stopa zwrotu 7%. Zgoda na sprzedaż alkoholu Lokal bardzo atrakcyjny z witryną szerokości 15m. Położony narożnie , przy jedynym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

129,69 zł/m²29 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy na parterze nowego budynku mieszkalnego na Miasteczku Wilanów w inwestycji La Lumiere. Lokal jest położony przy wejściu na osiedle i głównym wjeździe do garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

45,45 zł/m²110 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy W pasażu handlowym. Dwie kondygnacje (+ 12 m2 pomieszczenie maga.-biurowe z oknem na poz. -1). Parter 56 m2 (50 m2 pomieszczenie handlowe z witryną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

224,58 zł/m²110 m² 24 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo usługowy W centrum warszawy! Zlokalizowany w ciągu lokali usługowo handlowych, w miejscu o bardzo dużym natężeniu pieszych. Posiada duże witryny, wejście od ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Targówek

Targówek,Warszawa

25 zł/m²280 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal dwupoziomowy z witryną i wejściem z ulicy (suterena i wysoki parter ) 280m w budynku wolnostojacym do wynajmu na gabinety, sklep , salon wystawowy , aptekę lub inne. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa

Ochota,Warszawa

180 000 zł18 m² 10 227,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal Użytkowy w budynku biurowo-mieszkalnym - Cała powierzchnia do wykorzystania użytkowego - sanitariat w korytarzu - Ściana od ulicy to praktycznie sama witryna , którą warto przeznaczyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

106,13 zł/m²190 m² 20 164 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy znajdujący się na parterze i na poziomie -1, w sumie 190 m2, w kameralnym budynku biurowo-usługowym w starej części Śródmieścia. Blisko Ordynacka, tamka, foksal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²20 m² 1 306 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy o pow. 20,1m2. Widne biuro. Słoneczne. Gładz scienna, sciany odnawiane, duże okna. W tym budynku jest ok. 11 rożnych powierzchni w sumie dającej ok. 230m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

65 zł/m²43 m² 2 769 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Narożne biuro. Lokal użytkowy składający się z dwóch pokojów z jednym wejsciem. Widne biuro z widokiem na południe. Słoneczne. Drugi pokój jest narożny okna wychodzą na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

27,31 zł/m²216 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pawilon biurowo - usługowy 216m2 na 3 poziomach (piwnica, parter, piętro). Wejście na parterze od ulicy z witryną ( istnieje możliwość zamknięcia poszczególnych kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Targówek

Targówek,Warszawa

4 650 000 zł786 m² 5 916,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny biurowiec w bardzo dobrej lokalizacji na działce 500 m2 bezpośrednio przy ulicy. Standard budynku jest bardzo wysoki klasa A (elewacja ze szkła oraz aluminium, klimatyzacja, podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Smyczkowa

Mokotów,Warszawa

100 zł/m²80 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia 2 piękne lokale użytkowe o łącznej powierzchni 80m2 na parterze w nowo wybudowanym budynku wielorodzinnym na Mokotowie w sąsiedztwie ul. Smyczkowej. Lokale są w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

106,13 zł/m²50 m² 5 306 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy znajdujący się na piętrze 1, w części mini galerii handlowej. w kameralnym budynku biurowo-usługowym w starej części Śródmieścia. Blisko Ordynacka, tamka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

42,74 zł/m²117 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy o pow. 117 m2, mieszczący się na parterze, w kompleksie "kaskada na woli", ul. Sokołowska 9 (pomiędzy ulicami wolską i górczewską) Kompleks został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wilanów

Wilanów,Warszawa

50 zł/m²120 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w stanie deweloperskim (działalność handlowo - usługową lub biuro) na parterze 4 piętrowego apartamentowca (z 2010 r). Wysokość pomieszczenia to 380 cm i 280 cm. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

52,15 zł/m²441 m² 22 998 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapytaj o ofertę :. iNeruchomość jest zlokalizowana w dzielnicy Ochota na zapleczu Alej Jerozolimskich i Parku Szczęśliwickiego w sąsiedztwie terenów zielonych Fortu Szczęśliwice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dereniowa

Ursynów,Warszawa

77,78 zł/m²54 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy na dole apartamentowca na warszawskim Ursynowie. Open space oraz małe zaplecze socjalne. Przed lokalem bezpłatny parking. Lokal nadaje się idealnie pod usługi lub sklep. Duża witryna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

100 zł/m²93 m² 9 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy w Śródmieściu na parterze starej kamienicy z lat 50'tych, 93 m2. Lokal odnowiony, gotowy do aranżacji najemcy. Wejście i duża witryna od ulicy, wysoki, wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dereniowa

Ursynów,Warszawa

65,56 zł/m²90 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 90m2 w nowym ursynowskim apartamentowcu na rogu ulicy. Lokal bardzo dobrze widoczny z ulicy, parking naziemny przed lokalem poza strefą płatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

71,32 zł/m²64 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal w centrum Saskiej Kępy, bardzo dobry dojazd do śródmieścia. Powierzchnia 64,50 m2 lokal w kształcie prostokąta składa się z pokoju biurowego, pokoju typu open space oraz aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Rozbrat

Powiśle,Warszawa

78,57 zł/m²70 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia od 1 września atrakcyjny lokal użytkowo-biurowy 70,33 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Rozbrat. Położony na parterze w kamienicy, w pasażu handlowo-usługowym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

63,32 zł/m²117 m² 7 409 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę: ( tel. Do wynajęcia : lokal użytkowy o powierzchni 117 m2 na parterze z witrynami i wejściem od ul. Św. Wincentego w odległości 300 m od Ratusza Dzielnicy Targówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Smyczkowa

Mokotów,Warszawa

100 zł/m²80 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

55 zł/m²200 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia lokal na Ursynowie, idealny na sklep, restaurację, kawiarnie - jest zgoda na sprzedaż napojów alkoholowych. Duży 200 m lokal z witryną bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

1 900 000 zł101 m² 18 811,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal usługowy o pow. 100,59 m na parterze nowego budynku przy ul. Towarowej 35 w Warszawie pomiędzy ul. Wolską i Jaktorowską. Wysokość lokalu od szlichty do stropu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Daszyńskiego

Śródmieście Północne,Warszawa

55 zł/m²100 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Dostępny od zaraz bardzo ładny i klimatyczny klimatyzowany 100 m 2-poziomowy lokal użytkowy z witrynami w apartamentowcu w pobliżu stacji metra rondo daszyńskiego. Lokal bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

74,12 zł/m²88 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Świetne miejsce na burgerownię, sprzedaż kanapek na miejscu i na wynos, szybkich dań lunchowych, klimatyczną, nowoczesną kawiarnię, restauracyjkę z delikatesami. ** Lokalizacja: pogranicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Wesoła

Wesoła,Warszawa

20 zł/m²90 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pow. 90 m2 do wynajęcia od zaraz np. na sklep internetowy brak ograniczeń dotyczących wagi pojazdów dostawczych witryna od ulicy możliwość parkowanie na posesji 3 samochodów (jeden za drugim) pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rozbrat

Powiśle,Warszawa

57,14 zł/m²70 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

120 zł/m²70 m² 8 400 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowe na parterze budynku apartamentowego przy ul. Obrzeżnej, w którym dostępne będzie ponad 250 mieszkań. Całe osiedle to około 4000mieszkań. Wysoki standard powierzchn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Smyczkowa

Mokotów,Warszawa

100 zł/m²80 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

500 000 zł100 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal w pasażu handlowym. Na parterze 52 mkw z zapleczem kuchennym, na piętrze 48 mkw otwartej przestrzeni + łazienka. Wysoka witryna; dwa wejścia - od frontu i od zaplecza z rampą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

120 zł/m²146 m² 17 557 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Włochy

Włochy,Warszawa

41,67 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o pow.ok. 60 m2. Salon sprzedaży z witryną i zapleczem socjalno- administracyjnym. (obecnie jest tu sklep spożywczy - możliwość dostosowania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

64,58 zł/m²48 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 48 m z witryną i wyjściem od ulicy w nowym budynku z 2003r. Lokal jest wykończony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Rozbrat

Powiśle,Warszawa

78,57 zł/m²70 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

110,53 zł/m²38 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przepiękna kamienica ul. Hoża ,przy Marszałkowskiej. Duża Witryna. Miejsce bardzo ruchliwe.Polecamy. kontakt:, licencja 2969 lub Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stara Praga

Stara Praga,Warszawa

137,50 zł/m²40 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Stara Praga. Lokal w super lokalizacji.Witryna.Lokal nadaje się pod usługi finansowe, lombard,lub podobne. Polecamy.kontakt;licencja 2969 lub Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości